WalczącyZ Wiatrakami

Witam Ciepło

17 postów w tym temacie

Witam zwie się Zibit i bardzo miło mi was poznać.Ciągle sie ucze ezoteryki i nie tylko... moim jedynym plusem jest cos nad czym i tak nie panuje.. umysł.Duchowo jestem laikiem a cialo mam tez nie za mocne.Ale to sie niedlugo zmieni.

No cóż lubie liczbę 3 a kolory to głownie kolor Nieba bo nie ma innego lepszego koloru i tak niepowtarzalnego niz ten(wole patrzec w niebo za dnia niz w nocy).Lubie ogolnie calosc jaka tęcze , kolor światła(żółty bardziej) a kiedys lubialem czarno czerwony tylko dlatego ze zlo wydawalo mi sie troche cool ale sie to zmienilo i juz nie jest dla mnie takie cool bo ja nie pochodze z miejsca gdzie ow kolor góruje.

Mialem tu juz konto ale dostalem bana za pisanie na shoucie :) ale wrocilem bo jak widze moja znajoma z gg Szept jakos tutaj wytrzymuje ;]

No mam nadzieje ze bedzie mi tutaj miło.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o nie.

witaj Zibit.

chciałbym tylko zaznaczyć że do ciebie to raczej Szayel Aporro pasuje, a nie Ichigo ;]. pozdro

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o nie.

witaj Zibit.

chciałbym tylko zaznaczyć że do ciebie to raczej Szayel Aporro pasuje, a nie Ichigo ;]. pozdro

Czemu ten rozowy klaun ma pasowac:) jakos za nim nie przepadam.

Ja wole Ichigo.. jestem tak jak on zagubiony.. gnam zbyt daleko a zapominam o podstawach no i strach tez mnie ogranicza :) a tak bardziej serio to ja jestem soba a nie jakimś Ichigo ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o nie.

witaj Zibit.

chciałbym tylko zaznaczyć że do ciebie to raczej Szayel Aporro pasuje, a nie Ichigo ;]. pozdro

Dajcie chłopakowi szanse...

Cześc Zibit

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie skomentuję tego co napisałeś o Ichigo, bo wychodzi że całkiem nie rozumiesz tej postaci.

pozdro

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strazniku ty chyba calkiem inne anime ogladales... wybacz ale jesli mowisz o tym samym beachu ktore znam to chyba ty nie znasz Ichigo.. albo nie!haha Ty nim jestes to wieszl epiej!Super Hiper Bohater straznik teksasu!Wybacz ale radzilbym ci najpierw wybic sie z rangi siu siu majtka a potem proboj bo wszystko mozliwe ;] jak to mowia potencjal czlowieka nie zna granic ;] Sayonara kurosaki kun.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.