WalczącyZ Wiatrakami

Prawo przyciągania

45 postów w tym temacie

Ja myśle żeby zamienić się w Super Sayiana i jakoś sie nie sprawdza :( haha taka krótka anegdota :) nie no sprawdza sie ale bez przesady bo granice musza być.Po prostu chcialem wiedziec co wy o tym myslicie osobiscie mam ksiązke Sekret i tam duzo jest informacji na ten temat.Heh kto ma bujną wyobraźnie ten ma władze :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja wiem czy chodzi o bujna wyobraźnię?

Popatrz np na negatywne zdarzenia, które zdarzają się w naszym życiu. Najczęściej dzieje się tak, ze one są przyciągane bardzo szybko napędzane naszymi lękami, negatywnymi zdarzeniami. Dlatego jestem zdania, że nie tylko chodzi o myśl twórczą a emocje. Bo to one są energia sprawczą tego co sie dzieje i tego co przyciągamy czy chcemy przyciągać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czegosie boimy to wzmacniamy i przyciągamy, a że lęk jest silnym uczuciem to i szybciej przyciągamy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czego się lękamy,to nas zbawi ,gdy pokonamy przeszkody,bowiem to myśl tworzy twoją rzeczywistość i twój los,gdyż każdy jest kowalem swojego losu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja wiem czy chodzi o bujna wyobraźnię?

Popatrz np na negatywne zdarzenia, które zdarzają się w naszym życiu. Najczęściej dzieje się tak, ze one są przyciągane bardzo szybko napędzane naszymi lękami, negatywnymi zdarzeniami. Dlatego jestem zdania, że nie tylko chodzi o myśl twórczą a emocje. Bo to one są energia sprawczą tego co sie dzieje i tego co przyciągamy czy chcemy przyciągać.

Ja to wiem i nawet mi sie to przydazylo...Jest moc są tez konsekwencje.. trzeba sie nauczyć na d tym panować.Bo można stworzyć sobię raj albo nie umyślnie piekło..Tworzyć trzeba umieć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie,pofantazjować można ,jeśli się umie nad tym panować ,ale już gorzej gdy nasze fantazje i wyobrażenia przesłonią nam, rzeczywiste życie,i uwierzymy we własne iluzje umysłowe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Iluzja to nie jest najgorsza konsekwencja.. byle zeby czlowiek byl szczesliwy...Stworzy sobie swoj swiat ktory lubi to niech w nim zyje chyba ze ktos by mu mogl naprawde pomoc.A tak to lepiej zostawić ta chwiejaca sie wieże.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet niewiesz jak Iluzje są groźne dla normalnego życia,a Szczęście ?,no dzisiaj człowiek jak popije ,poćpa ,albo szybko pospułkuje i to nazywa szczęściem,w dzisiejszych czasach trudno o prawdziwe szczęście ,gdyż dzisiejszy człowiek skażony jest obojętnością ,a tylko dając go z siebie jak najwięcej tego Dobra ,wróci do ciebie po wielokroć - dla mnie Szczęście to Altruizm,Bezinteresowność,gdy mogę być pomocny i Bezwarunkowa Miłość (czyt.Agape)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nawet niewiesz jak Iluzje są groźne dla normalnego życia

Za te słowa masz + :D

A co do dalszego

no dzisiaj człowiek jak popije ,poćpa ,albo szybko pospułkuje i to nazywa szczęściem,w dzisiejszych czasach trudno o prawdziwe szczęście ,gdyż dzisiejszy człowiek skażony jest obojętnością ,a tylko dając go z siebie jak najwięcej tego Dobra ,wróci do ciebie po wielokroć - dla mnie Szczęście to Altruizm,Bezinteresowność,gdy mogę być pomocny i Bezwarunkowa Miłość

Tutaj zadałbym pytanie, co jest dla Ciebie szczęściem? :>

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet niewiesz jak Iluzje są groźne dla normalnego życia,a Szczęście ?,no dzisiaj człowiek jak popije ,poćpa ,albo szybko pospułkuje i to nazywa szczęściem,w dzisiejszych czasach trudno o prawdziwe szczęście ,gdyż dzisiejszy człowiek skażony jest obojętnością ,a tylko dając go z siebie jak najwięcej tego Dobra ,wróci do ciebie po wielokroć - dla mnie Szczęście to Altruizm,Bezinteresowność,gdy mogę być pomocny i Bezwarunkowa Miłość (czyt.Agape)

Ja mowie o wyobrazni a ty juz gdzies za daleko poszles :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziala, bo przekonalam sie na sobie...Jakis rok temu marzylam bardzo o 2-ch bardzo przyziemnych rzeczach, lecz realnie na dana chwile dla mnie nieosiagalnych. Po roku je mam i wtedy wlasnie przypomnial mi sie film "Sekret";)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tutaj zadałbym pytanie, co jest dla Ciebie szczęściem? :>

Mutenie,napisałem z serca mojego i szczerze co jest dla mnie szczęściem :dla mnie Szczęście to Altruizm,Bezinteresowność,gdy mogę być Pomocny i Bezwarunkowa Miłość (czyt. Agape),lecz najważniejsze tto mój codzienny kontakt i rozmowa z Bogiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to wiem i nawet mi sie to przydazylo...Jest moc są tez konsekwencje.. trzeba sie nauczyć na d tym panować.Bo można stworzyć sobię raj albo nie umyślnie piekło..Tworzyć trzeba umieć.

tak zgodze się- nie raz się słyszy aby uważać na marzenia bo mogą się spełnić:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja jeszcze pojadę po bandzie.

Żeby coś się spełniło nie wystarczy chcieć.

Trzeba dać coś od siebie, z nieba nam nic nie spadnie. :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jest , cudów nigdy nie było,nie ma i nie będzie jak to sobie niektórzy wyobrażają ,wszystko to wynik ciężżkiej ludzkiej pracy , a wiara w cuda to wynik chorej ,bujnej wyobraźni ,która może skazić umysły innych na wiele pokoleń .

ponieważ WIARA TO NIEŚWIADOMA WIEDZA ,A DOPÓKI NIE UCZYNISZ NIEŚWIADOMEGO ŚWIADOMYM ,LOS BĘDZIE KIEROWAŁ TWOIM ŻYCIEM ,A TY BĘDZIESZ OFIARĄ TEGO LOSU.

I dlatego trzeba codziennie kontrolować swoje myśli ,gdyż zamienią się w słowa ,a słowa z czasem, w czyny twoje się przemienią,a te z biegiem czasu staną się twoimi nawykami .

Przyzwyczajenia twoje, charakteru twojego będą wyznacznikiem ,a twój charakter losem twoim będzie ,a on przeznaczeniem twoim się stanie.

Człowiek sam dla siebie może być bardzo dobrym psychoanalitykiem ,takim naukowcem psychologiem ,psychiatrą badającym wielowymiarową przestrzeń,swój świat wewnętrzny ,czyli krótko mówiąc swój wielki wszechświat jakim jest nasz umysł.

A ponieważ sam przeszłem epizody schizofreniczne i zacząłem badać źródło swojej choroby ,doszedłem do wniosku że pod warstwą iluzorycznych fantazji i wyobrażeń które zalewają symbolami z nieświadomych warstw (Królestwa Archetypowych Symboli) naszą świadomość ,naszą psychikę ,kryje się źródło niebywałej wiedzy .

Symbole które wypływają nieraz na powierzchnię z wielką siłą ,potrafią być tak realne i tak prawdziwe ,że coraz bardziej z każdą chwilą zatracamy się w świecie iluzji i wyobraźni,nie mogąc odróżnić prawdy od fikcji ,sztucznego świata wyobraźni ,od prawdziwego.

Choroba Schizofreniczna jest zupełnym przeciwieństwem Fizyki Kwantowej ,można powiedzieć że jeśli Fizyka Kwantowa Bada Wielość Światów w rzerczywistym Świecie,to chory na schizofrenię człowiek jest pogrążony w swoim sztucznym Świecie ułudy i wyobrażeń wierząc w swoje wyobrażeni.

TAKŻE WSZYSTKO BADAJMY DOŚWIADCZALNIE,I KORYGUJMY WŁASNYM ROZSĄDKIEM.

Wyobraźnia ma bardzo duży wpływ na nasz osąd i zdolność do racjonalnego odbioru rzeczzywistości ,oraz naszego logicznego myślenia .

Wyobraźmy sobie że taki człowiek z bujną wyobraźnią i chorą psychiką ,został papierzem przed wiekami ,co oczywiście skutkowało tym że miał wpływ na narody ,a inni łatwo mu uwierzyli ,ponieważ swoimi fantazjami skaził innych.

A kto odstawał od większości ,był sobą i przemawiał według swojej woli ,to sprawiano że taki człowiek był niesłusznie oskarżony o czary,nawiedzony,opętany lub ma konszachty z diabłem i palony na stosie lub wymyślano szereg innych tortur albo też sprawiono że jest obłąkany i narobiono plotek ,pomówień i nikt go już nie brał poważnie ,a jeśli był uparty sprawiono że jest Chory Umysłowo i trzeba go zamknąć w Szpitalu Dla Psychicznie Chorych (Wariatów).

Człowiek który był Sobą i Myślał Racjonalnie (nie tak jak wszyscy),zawsze był niebezpieczeństwem dla społeczeństwa i trzeba było go w jakliś sposób usunąć ,a sposobów była masa , jak hitoria pokazuje. .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mistyk, brawo to było czytelne co napisałeś.

Ja troszeczkę inaczej patrzę na prawo przyciągania. Samą myślą niewiele się zrobi, trzeba działać, myśląc o czymś kalibruje się umysł na konkretne zadanie. Szczęścia i pecha jest po równo w przyrodzie, niemożliwym jest mieć go więcej od innych. Można je częściej zauważać.

Naucz się znajdować szczęście, nie tylko go szukać.

Edytowane przez Verso
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,,Naucz się znajdować szczęście, nie tylko go szukać,, Dobre :)

A ma ktoś jakieś dobre sposoby na prawo przyciagania w sensie poztywnym?Ja pare znam z ksiazki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ma ktoś jakieś dobre sposoby na prawo przyciagania w sensie poztywnym?Ja pare znam z ksiazki.

Wstać z łóżka, otworzyć oczy i zrobić coś ze swoim życiem.

6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dodam ,że natura nie znosi próżni ,i to nie modlitwy do zbawienia doprowadzą a czyny.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ma ktoś jakieś dobre sposoby na prawo przyciagania w sensie poztywnym?Ja pare znam z ksiazki.

Tak.

Po prostu zrobić coś- dobrego dla innego człowieka, dla siebie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co to da? Będziesz altruistka do końca życia?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw tzreba coś dla siebie, potem dla innych. A Altruizm nie dziala jak zasada trójpowrotu, Na marginesie też to wymysł

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Altruizm nie polega na czekaniu aż Ci się zwróci za dobre uczynki. :D

Bezinteresownie się pomaga, niektórym samo to, że pomogli sprawia radość. ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.