ezod

Księgi o czarnej magi

2 posty w tym temacie

Cześć jestem tu nowy i chce zacząć studiować czarną magię i mam do was pytanie jakie znacie księgi [książki] na temat czarnej magi , rytuałów ,

 

Ewokacja

Legilimencja

Oklumencja

Demonologia,

Nekromancja.

 

proszę o księgi rzetelne i z góry dziękuje.

i nie wiem czy umieściłem ten post w odpowiednim dziale ale proszę admina by nie usuwał posta tylko w takim wypadku przeniósł go.

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14.09.2019 o 18:30, ezod napisał:

Cześć jestem tu nowy i chce zacząć studiować czarną magię i mam do was pytanie jakie znacie księgi [książki] na temat czarnej magi , rytuałów ,

 

Ewokacja

Legilimencja

Oklumencja

Demonologia,

Nekromancja.

 

proszę o księgi rzetelne i z góry dziękuje.

i nie wiem czy umieściłem ten post w odpowiednim dziale ale proszę admina by nie usuwał posta tylko w takim wypadku przeniósł go.

 

Witam cię ,nie ma sensu studiować wiele ,różn ych dziedzin paranaukowych ,można jedynie od nadmiaru wiedzy dostać pomieszania zmysłów ,lepiej opanować jedno ,ale po mistrzowsku ,niż wiele byle jak i niedojrzale ,a  magia to magia ,nie ma czrnej lub białej ,polecam ci tą ,sam nie raz ją studiowałem - 

Magija jest dla wszystkich. Jest nauką i sztuką powodowania zmiany zgodnie ze swoją Wolą. W magiji i współczesnej nauce podstawowa koncepcja jest identyczna, u jej podstaw leży wiara implicite, ale realna i stanowcza, w ład i jednolitość przyrody.

 

OkÅadka ksiÄżki Magija w teorii i praktycehttp://lubimyczytac.pl/ksiazka/68887/magija-w-teorii-i-praktyce

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.