Azabea

zęby

7 postów w tym temacie

Witam, ja co jakiś czas mam sen, w którym zaczynam dławić się zębami i wypluwam je garściami. Czasami są z krwią, a czasami tylko oślinione. Ten sen jest tak dobitny, że budzę się i mam całego jaśka w ślinie:(... Nie zauważyłam, aby to miało związek z jakimś problemem zewnętrznym, może to coś wewnątrz mnie.... Czy ktoś pomoże mi znaleźć znaczenie tego snu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ufff, jesli to będzie problem w Tobie to może być długa droga do znalezienia problemu.

Hmmmmmmmm, pomysl sama na spokojnie co może być problemem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a problemy to bierzesz na dzide i rozgryzasz je od razu, czy jestes osobka ugodowa co to dla swietego spokoju problemki po dywan zamiata? ;) :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zależy od sytuacji... żeby żyć w zgodzie z rodziną, trzymam gębę na kłódkę:)... co objawia się u mnie bólem gardła (sprawdziłam i wiem:))... a poza tym to jestem pyskata i wredna:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm wiesz mnie sie to tak widzi jakbyś odczuwała wewnętrzną potrzebę powiedzenia czegoś wprost bez patrzenia na to co powiedzą inni. Możesz tez toczyć walkę ze sobą powiedzieć czy nie powiedzieć? Takie wypadające zęby, duszenie się krwią i zębami skojarzyło mi się z tym, że jesli czegoś nie zrobisz odbije sie to na Tobie i możesz potem żałować.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za podpowiedzi:) Będę teraz bacznie obserwować kiedy i z czym jest związany ten sen:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.