Krystyna15353

SZAMANIZM SYBERYJSKI

4 posty w tym temacie

SMIERC SZAMANA wg.

Szamanizmu syberyjskiego pod kierunkiem szamanki Autajska Biełka

Wlasciwie nigdy nic sie nie skonczy nie bedac nowym poczatkiem.

Jesli badyle starej kukurydzy nie zostana spalone i pole zaorane, ziemia nie bylaby w stanie nakarmic nowej kukurydzy. Wiec nie zapomnij, ze kiedy pozwolisz umrzec czemus w sobie, tworzysz miejsce na cos nowego w zyciu.

Smierc szaman to bardzo stary rutal wystepujacy u roznych narodow na calej naszej Matce Ziemii. Dawniej w tradycji szamanizmu syberyjskiego dokonywano tego rytualu jedynie na uczniach-szamanach. Szamana pozostawiano w dziczy na napietej pomiedzy czterema brzozami skorze. Kiedy nadszedl czas przychodzil po niego jego szaman-nauczyciel. Tak dokonywala sie inicjacja na szamana. Uczen pozostawial cale swoje zycie za soba, oczyszczal sie i podlaczal pod szamanski swiat duchow. W czasie tej inicjacji otwiera sie wiele kanalow, po czym szaman jest gotowy by wykonywac swa funcje.

W dzisiejszych czasach ritual SMIERC SZAMANA jest dostepny dla kazdego kto sobie tego zazyczy. Rytual powoduje gleboka tranformacje zycia. Chcac miec duzy zysk z rytualu, radzi sie przejsc przez wszystkie siedem stopni.

SMIERC SZAMANA –poziom pierwszy

Poziom pierwszy zmienia twoj poglad na swiat. Stare wzorce odrzucasz i otwierasz nowe kanaly wiedzy. W ten sposob poznajesz nowe sposoby na zycie. Kontaktujesz sie z duchami-pomocnikami, ktorzy dodadza ci sily i pokaza ci ich swiat, swiat duchow (inne wymiary).

Szamanskie duchy oczyszczaja twoje organy, twoje cialo i zjadaja zanieczysczona energie. Pozostaja jedynie kosci, szkielet. Wszystkie dolegliwosci i blokady zwiazane ze zdrowiem, relacjami, niepewnoscia, energia, blokowanie intuicji moga sie zmienic, zmniejszyc lub czasem nawet zaniknac. Duchy pomocnicze, ktore pomagaja ci w trakcie rytualu, pozostana przy tobie, w poblizu, by pomagac ci w zyciu codziennym. One lacza sie z toba. Im wiecej sie otworzysz, tym wiecej zmian moze nastapic w twoim zyciu. Tematem glownych jest: rozszarpanie i odnowienie.

SMIERC SZAMANA –poziom drugi

Kiedy zwiazek staje sie zawiazaniem, przychodzi czas na rozwiazanie by sie moc od nowa zwiazac.

W czasie tej inicjacji wszystkie twoje zwiazki zostana oczysczone i wzniesione na wyzszy poziom energetyczny.

Pozegnasz sie z bliskimi. Co jeszcze nie zostalo powiedziane, zostanie powiedziane. Prosisz i przebaczenie i przebaczasz innym z glebi serca.

Rowniez pozostawiasz za soba wszystkie milosne rozczarowania, bolesci i blokady. Oczyscisz wszystkie wezly/linie/sznury laczace cie z inna osoba. Oczyscisz je z emocji, bolu, rozczarowan i konkretnych wydarzen. Czasem moze jeszcze istniec wez z osoba, ktorej sie lata nie widzialo. W jakis tam sposob energia jest tam nadal wysylana, chociaz w swiecie fizycznym nie macie ze soba juz kontaktu. Pomysl na przyklad o pierwszej swej milosci. Wezly z osobami z ktorymi mialo sie sex sa szczegolnie silne.

Po oczyszczeniu linii zwiazkow, co jest bardzo intensywnym i emocjonalnym doswiadczeniem, czujesz ponownie, w glebi swego serca, w stosunku do kazdej osoby, wolnosc i czystosc.

Po tym rytuale mozesz sie ponownie polaczyc z osobami wedlug wlasnego wyboru i na swoj wlasny sposob, wg. twoich wlasnych zasad.

W trakcie moga sie w tobie otworzyc rozne talenty np. szamanistyczny dar widzenia dusz innych ludzi wlasnym sercem.

Dla szamana sluzacego wiekszej spolecznosci jest bardzo wazne, aby miec zdrowe, harmonijne i czyste zwiazki.

SMIERC SZAMANA –poziom trzeci

W czasie tego rytualu inicjacyjnego bedziesz doslownie zakopany w ziemii.

Kopiesz wlasny grob (lopata) i opowiadasz o swym minionym zyciu.

Widzisz swa smierc i minione zycie jak film do tylu.

Pozostawiasz za soba wszystko ma ma cokolwiek wspolnego z materia na Ziemii. To moga byc bardzo rozne rzeczy: przedmioty, choroby, emocje, troski i problemy. Poprzez spojrzenie na minione zycie widzisz co naprawde dla ciebie bylo i jest wazne.

Nastepnie podrozujesz po astralnym swiecie i kontaktujesz sie z Domem, Swiatlem, Wyzsza Moca, Zrodlem jakkolwiek to nazywasz.

W spokojny sposob laczysz sie z twoim celem zycia na Ziemii.

Praktycznie to wygladalo mniej wiecej tak. Najpierw trzeba bylo napisac wlasna mowe pogrzebowa, taka jaka bys chcial aby byla na twoim pogrzebie odczytana. Wybieralo sie osobe z ktora sie chcialo wspolpracowac. Pojechalismy o ciemnej nocy na plaze. Z lopatami.

Przy bebnach bez slow kopalismy wlasny grob. Wchodzisz do grobu i osoba asystujaca pomaga ci zasypac cie dosc gruba warsta ziemii. Wystaje jedynie glowa. Nastepnie widzac jedynie gwiazdy, slyszac bebny i spiew szamanki, osoba asystujaca oplakuje cie (doslownie!!) z glebi serca. Uzywajac twej mowy pogrzebowej mowi o tobie kim bylas/ kim jeszcze chcialas zostac, co pragnelas a nigdy ci sie nie udalo, co osiagnelas a czego nie, o czym marzylas a czego nie. Kto bedzie za toba tesknil itd.

Nastepnie lecialo sie do nieba na spotkanie ze swoim Stworca. Nastepowalo uleczenie calosci i otrzymanie blekitnej matrycy. Wraz z ta matryca wstepujesz spowrotem do ciala.

SMIERC SZAMANA –poziom czwarty

W trakcie tej inicjacji przechodzisz przez brame wlasnego „osobistego piekla”.

Zostawiasz za soba swe leki, samotnosc, zal, uzaleznienia, zazdrosc, niepewnosc i inne zle przyzwyczajenia i cechy charakteru.

Podrozujesz do Erlika, straznika swiata przeszlosci.

Potem jestes lepiej w stanie tworzyc nowe pozytywne cele i sytuacje w swiecie przyszlosci.

Otwierasz kanal ktory cie laczy z cala wiedza z przeszlosci. Wspolpracujesz z przodkami.

Praktycznie: o ciemnej nocy wchodzilismy to ciemnego gnijacego bajora, gdzie wszystko sie ruszalo pod stopami, by tam, w tej wodzie, zostawic nasze demony.

SMIERC SZAMANA –poziom piaty

Ten rytual odbywa sie w glebokiej podziemnej grocie.

W trakcie rytualu doswiadczasz smierc i ponowne narodzenie wspolpracujac w duchem tej groty.

Wszystkie blokady, ktore ci w zyciu przeszkadzaja zostana przetransformowane.

Doprowadzi to, do wyzszego rozwoju duchowego, przez co zmieni sie twoje zycie.

Zostana otwarte kanaly telepatyczne i intuicyjne.

Wiedza zostanie udostepniona.

Czas nie ma takiego wplywu na podziemna energie. Jest czysta bliska ciebie i Zrodla. Jesli ci sie uda poddac sie podziemnej energii to poszerzysz wlasna swiadomosc.

Praktycznie wygladalo to tak, ze mielismy umowione pozno wieczor, kiedy wszyscy turysci juz opuszcza grote. Przewodnik Jean-Pierre wprowadzal nas do groty, krotko opowiadal o grocie, a moglismy w tym czasie przyknac do jej energii. Nastepnie zostawial nas i wyjezdzal winda do gory. Mial wrocic dopiero po ilus tam godzinach.

http://www.grottesdehotton.com/eng/galerie.html

SMIERC SZAMANA –poziom szosty

Szalas potu. Oczyszczanie karmy.

SMIERC SZAMANA –poziom siodmy (dwa dni)

Ostatnie dwa opisze jak juz bede po inicjacjach jesienia.

Edytowane przez Krystyna15353
4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Krystyno za ten post ,wiele mi to uświadomiło.

Nieraz czytałem o Szamaniźmie,ale to co doświadczałem ,to nieraz mnie trudno było zrozumieć,te moje doświadczenia to jak faktycznie droga Szamana Przez Śmierć,nieraz takie zimno czułem,mróz jakby sama śmierć mnie obejmowała swym ramieniem ,nieraz znów lepiej,innym razew jakby wiele duchów moje ciało nawiedziło ,i wiele tak nieraz dziwnycch,niezwykłych przeżyć,uff to mnie nieraz wykańczało , sam już niewiedziałem jawa to czy sen,lecz przytomnność ,i rązsądne myślenie pozostawało.

Teraz wiem że obawiałem się i wierzyłem w młodości w swojego ducha ,bo tak mi wmówiono.,i z nim się łączyłem.

Poprostu cały czas czułem duchową obecność samego siebie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.