malgosia

Sygnały męskiej osobowości :)) Rozgryź mężczyznę po dzwonku jego telefonu

12 postów w tym temacie

Większość panów pragnie się wyróżniać w tłumie. To dlatego dzwonki, jakie wybierają, nie są przypadkowe. Mężczyźni jednak nie przypuszczają, że sygnał ich komórki może nam wiele o nich powiedzieć.

PROFESJONALISTA - z jego komórki wydobywa się zwykle dyskretny dźwięk spokojnej melodii. Właściciel takiego dzwonka mówi zawsze obniżonym, dystyngowanym głosem i przedstawia się imieniem i nazwiskiem. Chce wywrzeć jak najlepsze wrażenie na ludziach, dlatego zawsze jest zwarty i gotowy. Lubi kontrolować sytuację. Nie przepada za kobietami wykazującymi inicjatywę. Musi mieć wrażenie, że to on prowadzi. Nie pozwól jednak, by zaczął za ciebie decydować.

DEMONSTRATOR - dźwięk jego komórki to aktualny hit. A ponieważ lubi go słuchać, ustawia głośność na najwyższym poziomie, i nieważne, czy jest na wykładzie, w autobusie czy w kinie - nie od razu wyłącza dźwięk. Telefon wyjmuje wolno i w taki sposób, żeby wszyscy widzieli. Ale uważaj! I ty będziesz dla niego na pokaz.

ROMANTYK - rozpoznasz go po nagranym śmiechu lub płaczu jego dziecka. Jak tylko usłyszysz taki dźwięk, daruj sobie próby zdobycia go. Trafiłaś na typa bezgranicznie kochającego swoją rodzinę, dla której zrobi wszystko. Ten mężczyzna w prezencie pod choinkę daje dzieciom kolejkę i razem z nimi się nią bawi. Kobieta inna niż żona zainteresuje go tylko na krótko. Po kilku przyjacielskich spotkaniach wycofa się do swojego domowego zacisza.

EKSHIBICJONISTA - im głośniej i skoczniej, tym lepiej - to jego dewiza. Właściciel tak brzmiącego telefonu wszystko robi na pokaz. Rzucający się w oczy samochód, najnowszy model komórki i atrakcyjna dziewczyna u boku. Przypomina dzwon, który im głośniej dzwoni, tym bardziej wewnątrz jest pusty. Szkoda zachodu, będziesz dla niego kolejną głośną melodyjką.

INDYWIDUALISTA - z wielkim zapa tem sam komponuje melodie do telefonu. Jeśli usłyszysz przedziwny melodyczny utwór (np. plusk wody podczas kąpieli), to lepiej się zastanów, czy chcesz poznać bliżej właściciela aparatu. Trafiłaś na egocentryka. Jest święcie przekonany, że wszystko robi najlepiej. O swoich sukcesach uwielbia opowiadać znajomym, dzięki temu zawsze jest w centrum uwagi. Taki mężczyzna potrzebuje kobiety, która będzie go podziwiać i wybaczy brak zainteresowania domem. Jeśli to ci odpowiada, możecie być udaną parą.

TRADYCJONALISTA - ma bardzo starą komórkę, z której rozbrzmiewa archaiczny dzwonek. To typ, który na pierwszy rzut oka wygląda słodko i robi wrażenie nieskomplikowanego. Nic bardziej mylnego. Zanim się na coś zdecyduje, obejrzy to z przodu i z tylu, dotknie i wypróbuje. Uważaj, bo podobnie może być z tobą. Będzie cię testował na różne sposoby, zanim zdecyduje się na poważny związek. Zastanów się, czy gra jest warta świeczki.

GADŻECIARZ - to wielki fan elektroniki, dlatego z jego komórki wydobywają się dziesiątki różnych dźwięków. Jest dumny z tego, że każdemu nazwisku w książce telefonicznej przypisuje inną melodię. Co za różnorodność! Niestety, przekłada ją rów­nież na życie uczu-, ciowe. Potrafi romansować z kilkoma paniami równocześnie. Jeśli, wpisując twój numer do komórki, przydzieli ci odpowiedni dzwonek, będziesz zapewne jedną z wielu jego kobiet. Interesuje cię taka pozycja?

NERWUS - dzwonek telefonu ustawia najgłośniej jak się da. Mimo to ma zawsze problem ze znalezieniem komórki. Szuka tak długo, że telefon milknie. Wówczas puszcza wiązankę słów pod adresem dzwoniącego, bo przecież mógł poczekać! Wierzy, że jeśli ktoś będzie coś od niego chciał, to sam zadzwoni. Myli się. Jego ignorancja i brak szacunku do ludzi nie przysparzają mu przyjaciół. Jeśli się z nim zwiążesz, przygotuj się na nerwy i złośliwości pod swoim adresem.

FAN - z jego komórki rozbrzmiewa hymn kibiców ukochanej drużyny sportowej albo ścieżka dźwiękowa ulubionego filmu. Cieszy się na każdą rozmowę, bo dźwięk wywołania przypomina mu pasję jego życia. Fan ma bardzo łagodny charakter, i zawsze wiadomo, gdzie jest. Albo na stadionie, albo w kinie.

HISTERYK- kiedy zadzwoni komórka, jej właściciel najpierw wyjmie z torby kolejno: kalendarz, książkę, klucze od domu i la­tarkę. Oczywiście klnie przy tym jak szewc! Rozpoczynają się zawody - kto będzie szybszy: on czy telefon? Ten wyścig zawsze dostarcza emocji jemu samemu i każdemu, kto znajdzie się w pobliżu. Krótko mówiąc, jeśli już mu się spodobasz, to zanim dotrze na umówione spotkanie, po drodze będzie miał do załatwienia tysiąc pilnych spraw.

źródło:Marta Ammer

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hie hie hie... a jak ja mam w komórce melodię ze starego "Vabank", to jestem maniakiem filmowym, czy kasiarzem?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe nie patrzałam na to w taki sposób nigdy ... U moich znajomych dzwonią głośno ... Oj nawet bardzo :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm to jak zrozumieć dzwonek typowego osiedlowego dresiarza z łysą głową, gdzie na cały regulator słychać pianie koguta? :krecka:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, szczerze nie lubie dresiarzy poprostu kiedy jest głośno trzeba mieć głośno nastawiony dzwonek bo się nie usłyszy wtedy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hie hie hie... a jak ja mam w komórce melodię ze starego "Vabank", to jestem maniakiem filmowym, czy kasiarzem?

Ucho od śledzia Szerszeniu. :szampan:

Ja mam bębny indiańskie. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A u mnie leci "Durga Kali Mantra" śpiewana tym wspaniałym, niskim głosem przez Ninę Hagen :thumbsup:

A gdy dzwoni moja druga połowa - Willy Nelson rozważa " maybe I didn't love you, quite as often as I could..." :oczko: I nie rozumiem dlaczego moje słoneczko się obraża :rotfl: :rotfl:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla wszystkich mam ustawione: Rammstein "Nebel"

a dla Syberiusa haha Gwiezdne wojny "Marsz Imperatora" :D

Na tatę Dżem "W życiu piękne są tylko chwile"

A na mamę coś śmiesznego :lol:

iii wiem gdzie bym tu parę osob zaliczyla z tymi dzwonkami :lol:

ps. ale najlepszy to i tak mam na smsa :lol: Mistrz Yoda: "Mmm message from the dark side there is" :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja i moj syna mamy bębny szamańskie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.