Azabea

Zmiany numerologiczne

7 postów w tym temacie

A może coś o możliwości wprowadzenia zmian w portrecie numerologicznym?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat dlugi jak rzeka, zmian mozna wprowadzic wiele. Pytanie, co Ty chcesz zmienic u siebie... Ja jestem po zmianie i widze roznice ale nie oczekuj, ze sama zmiana da od razu wszelkie mozliwe efekty. Raczej otworzy Ciebie na rzeczy, ktorych wczesniej pragnelas albo sie balas ale to od Ciebie zalezy, co z nimi zrobic. Kieruj sie wewnetrznym glosem, on wie, dokad chcesz isc i co chcesz naprawde.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem po zmianie (nawet dwóch:)) i jestem bardzo zadowolona z efektów:)

Ciekawa jestem opinii właśnie na ten temat:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze rozwiniesz? Mysle, ze opinie sa tak rozne jak ludzie, ktorzy owych zmian doswiadczyli. To bardzo indywidualne..z mojej wlasnej jesatem nawet zadowlony choc widze inne rzeczy teraz ktore moznaby zmienic na lepsze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze rozwiniesz? Mysle, ze opinie sa tak rozne jak ludzie, ktorzy owych zmian doswiadczyli. To bardzo indywidualne..z mojej wlasnej jesatem nawet zadowlony choc widze inne rzeczy teraz ktore moznaby zmienic na lepsze.

Pierwszą zmiane mialam w 2006 roku - nastawienie na rodzinę, dom, dzieci...i zmaieszkalam razem z obecnym partnerem, jest nam dobrze juz od przwie 10 lat:), urodzil sie nam synek, stworzylismy szczesliwy dom:)

Drugą mialam w 2009 roku - otwarcie na rozwoj duchowy, nastawienie na stabilizacje zawodowa - i jak do tej pory jest ok:)

A jak z Tobą?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.