Krystyna15353

ZDROWIE

33 postów w tym temacie

Dobra Wiedzmy i Wiedzmini :chytry:

Ja mam problem z nosem i nie moge znalezc leku, masci nie pomagaja...popekane, rozszerzone naczynka i rumien, co wlazi na nosek moj koffany caly prawie...

Dermatolog rozlozyla rece, powiedziala, ze laser, ale i tak nie zalatwi sprawy rumienia, ktory ponoc jest rozowaty...ale nie wiem czy to dobra diagnoza tak do konca...

Wiecie jak to paskudnie wyglada, zul jakis, albo gorzej :beczy:

zawsze mialam tendencje do czerownych miejsc kolo nosa, jak od bryli, ale od paru m-cy zrobila sie masakra...kumpela mowi, ze wyglada jak odmrozone...

Macie jakies sposoby na to paskudztwo? :prosi:

Pozdrawiam

Anika

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To symboliczne /metaforyczne ,wtykanie nosa w nie swoje sprawy , umysł /psychika na zasadzien auto-sugestii ,ma także wpływ na ciało i organy wewnętrzne żyj tak jak radzą mistrzowie zen - 

zajmuj się tylko tym co lubisz ,nie patrz na innych , każdy ma to czego w życiu potrzebuje ,i nie pragnij więcej od życia ,bo życie /los / fortuna może się odwrócić ,i stracisz stopniowo wszystko ,bądź sobą .,prędzej i dalej dojdziesz wolno i spokojnie , każdy rozwija się w swoim tempie, nie oceniaj nikogo -myślą (myśl to silna energia psychiczna /duchowa /mentalna ) ,mową ( np.plotki ,obmowy ,oszczerstwa .pomówienia ) , czynem, /działaniem i zaniedbaniem /zaniechaniem .

Wystarczy spróbować ,bo dla chcącego ,nie ma nic trudnego .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.