Fasolka

Interpretacja snu

2 posty w tym temacie

.

Ostatnio śniła mi się dziewczyna pod postacią anioła, ale jej twarzy nie widziałam. Unosiła się nad ziemią i była tak jakby jasnym światłem, choć miała czarne włosy. Byłyśmy w domu, jakieś willi w małym pokoju. Ona prosiła mnie, żebym z nią poszła. Zachęcała: no chodź, ale ja tylko dalej się odsuwałam, kiedy wyciągała rękę. (potem śniła się jakaś kobieta, niewidoma, którą prowadziłam po schodach w dół a byłam pod postacią mężczyzny. Widziałam tylko jej nogi i czerwone szpilki a słychać było ich tupanie i jakiś dziwny inny głos, przerażający. Czułam, że to jest ta kobieta pod postacią anioła. Nagle ona zniknęła a ja się obudziłam.)

Podobnym snem jest też ten, który śnił mi się niedawno. W śnie widzę ciemność, nagle na końcu pojawia się jasna kropka, która się powiększa. Nagle z tej jasności wychodzi kobieta, (o takich samych włosach jak tamta-czarne i kręcone za ramiona) tyle że ona wyglądała strasznie. Była blada, miała ciemne podkrążone oczy i dziwny głos niczym wiedźma. I powtarzała: chodź ze mną, chodź. A ja mówiłam nie, odejdź, ale ona dalej powtarzała te słowa i wyciągała rękę. Ja się odsuwałam, aż w końcu poczułam, że dalej nie mogę, bo jest jakby ściana (ale jej nie widziałam, bo wszystko było czarne). Ona swoją twarz zbliżała coraz bliżej mojej a ja byłam przerażona. Nagle szybko przysunęła się blisko mnie i chciała mnie porwać ze sobą, ale wtedy, gdy mnie miała dotknąć obudziłam się momentalnie.

Ja dość często mam koszmary; najczęściej są to osoby nie z tego świata, które chcą mnie zabrać z ziemi lub zabić (walczyłam z diabłem nożami, też była wokół ciemność, ale mnie nie zabił, chociaż był blisko tego czynu- ponieważ się obudziłam).

Proszę o interpretację

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.

Proszę o interpretację

moje odczucia na temat opisanych wyżej snów:

ta kobieta, która śni Ci się pod postacią anioła albo wiedźmy czy kobiety w czerwonych szpilkach to wg mnie składowe Twojej podświadomości, Twoje odsuwane części osobowości.

1) kobieta-anioł wyciąga do Ciebie rękę i prosi, żebyś poszła za nią. może Twoja podświadomość chce Ci pokazać inną drogę, może odsunęłaś w sobie jakieś rozwiązanie/decyzję i teraz to się gdzieś błąka w Twojej podświadomości. Nie wydaje mi się, żeby chodziło o odejście z tego świata,a właśnie jakąś alternatywę do sytuacji w jakiej jesteś (ale oczywiście to Twój sen i Ty najlepiej będziesz wiedziała/czuła o co chodzi w nim). Może są jakieś cechy, ktorych w sobie nie akceptujesz i ona chce Ci je uświadomić?

2) niewidoma kobieta w czerwonych szpilkach, którą prowadzisz w dół pod postacią mężczyzny. Tutaj mam wrażenie chodzi o Twoją kobiecą seksualność (czerwone szpilki), którą chyba nie do końca w pełni świadomie przyjmujesz (kobieta jest niewidoma i prowadzona w dół), tak jakbyś poddawała się czemuś, co może nie do końca jest cudowne i dobre, co trochę Cię przeraża (droga w dół i przerażający głos). To męska postać prowadzi Twoją seksualność, ponieważ ona sama nie może iść. Dlaczego? Pozostawiam do samodzielnego przemyślenia tematu.

3) sen o "wiedźmie" to kontynuacja poprzednich plus lęki. Ona chce Ci coś pokazać, jakieś aspekty Twojej osobowości, może alternatywne albo odsunięte rozwiązania, albo to czego się boisz. Takie walki świadczą o tym, że coś się dzieje w Twoim życiu, że podejmujesz jakieś decyzje, dokonujesz wyborów, a Twoje wnętrze analizuje te wybory. Twoja podświadomość przepracowuje je. Może rozpoczęłaś jakiś nowy etap życia, albo kończysz poprzedni. Diabeł, z którym walczysz to trochę taki "mężczyzna z mroku", o którym jest tutaj jeden wątek. To lęki, z którymi pracujemy na poziomie podświadomości. Warto mu się przyjrzeć. Boisz się go, ale walczysz, to wg mnie sygnał, że dużo się dzieje, ale masz w sobie siłę.

To tyle moich odczuć na szybko. Zawsze powtarzam, ze autor snu ma najwięcej możliwości jego interpretacji, ponieważ we śnie pojawiają się też subtelne odczucia i indywidualne symbole.

pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.