Dorotik

Prośba o wróżbę do Kuanan

7 postów w tym temacie

Droga Kuanan, proszę Ciebie o wróżbę odnośnie mojej pracy. Czy kierownik przedłuży mi umowę o pracę? Jezeli tak to czy będę miała za jakiś czas możliwości awansu, a jeżeli nie to jaki będzie powód? Obecnie jestem na okresie próbnym do 6 maja. Dorota 13.05.1977. Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widac że denerwujesz się że się. Jesteś troszkę napięta sytuacją związaną z pracą, ale myślę, że nie [potrzebnie, ponieważ twoje zamiary odnośnie pracy zostaną zrealizowane, więc istnieje możliwośc przedłużenia pracy. Co do awansu, widac również powodzenie, i spełnienie zamiarów związanych z nią, ale widac również, że będziesz musiała wyjechac- odbyc podróż, dzięki której zrealizują się twoje plany odnośnie kariery zawodowej.

Czy masz dziecko?

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widac że denerwujesz się że się. Jesteś troszkę napięta sytuacją związaną z pracą, ale myślę, że nie [potrzebnie, ponieważ twoje zamiary odnośnie pracy zostaną zrealizowane, więc istnieje możliwośc przedłużenia pracy. Co do awansu, widac również powodzenie, i spełnienie zamiarów związanych z nią, ale widac również, że będziesz musiała wyjechac- odbyc podróż, dzięki której zrealizują się twoje plany odnośnie kariery zawodowej.

Czy masz dziecko?

pozdrawiam

Nie mam dziecka, a dlaczego pytasz Kuanan?

Dziękuję ślicznie za wróżbę:), zgadza się,że boję się o dalsze moje losy w obecnej firmie,ponieważ mam wrażenie,że kierowniczka jest chyba do mnie trochę uprzedzona.Czy przeczucia mnie mylą?Pozdrawiam serdecznie:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.