Tanino

Sniło mi się ...

3 posty w tym temacie

Siema

Śniło mi się dziś coś takiego. Wracam do pokoju i patrze kulka taka czerwona pogryzła mi koszule, w biało czerwone pasy. Męczyłem sie z tą kulką w końcu wyszłem z nią z jakiegoś zamku, obok była jakaś rzeka. Rzuciłem ta kule tylko ona mnie jeszcze ręce szczypała. Obudziłem się na chwilkę zacząłem się zastanawiać o co to chodzi nie doszłem do żadnego wniosku więc położyłem się jeszcze spać, jak zasnąłem s powrotem znów ta kulka tym razem śniła mi się mama też i próbował mi wyjaśnić co ta kulka znaczy ale tego już nie pamiętam .

Jak ktoś może mi sen ten wytłumaczyć to bardzo proszę ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta kulka to być może Twoja Energia Życiowa ,mała bo się rozwija ,dbaj o to ,i nie daj sobie wmówić nic innego co by przeszkodziło odkryć twoje powołanie-to twoja wewnętrzna siła,wewnętrzna moc ,i słyszałem że trzeba być tej siły w sobie świadomym (tam gdzie Czakra Manipura).

Ja też nieraz w brzuchu czułem jakby kulę ,jakby wibrację ,która myślałem że mnie rozsadzi od wewnątrz ,też to było nieprzyjemne jak w twoim śnie.

Ponieważ ty pozbywałeś się części twojej wewnętrznej siły wyrzucając ją do rzeki (Woda - Symbol Podświadomości) ,czyli spychasz jak większość ludzi ,to czego nie można zrozumieć ,i czego nie akceptują w Głębsze Warstwy Psychiki aż do Archetypowych Symboli -Bóg,Bogowie,Demony,Szatan ,Aniołowie ,Duchowa Jaźń,Wewnętrzne Dziecko (Ego) itd .

A że Czerwony Kolor Kulki ,To Wewnętrzna Duchowa Energia (z Sanskrytu - Kundalini) a po Polsku - Seksualna .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak kulka czerwona to bardzo materialna. Więc jak na mój gust masz problem jakiś przyziemny, a że kulka może oznaczać że i pewnie dość długo się z tym borykasz i to wraca bo metody jakimi się kierujesz są nazbyt siłowe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.