Azabea

Prośba o wróżbę dt współpracy

3 posty w tym temacie

Odezwała się do mnie klientka, która chciałaby nawiązać współpracę ze mną. Problem w tym, że jak ostatnio wspólpracowaliśmy z nią zrobiła wrażenie "niepanującej nad chaosem imprezy" i troche wodzila nas za nos. Poza tym po wykonanej pracy, nie odezwała się słowem, czy gotowy produkt się spodobał, jakie wrażenia wywarł na zleceniodawcy itp. Byla to umowa barterowa, stad nie potrafie okreslic czy bylyby problemy z platnoscia. Teraz bez slowa wyjasnien zglosila sie z kolejna propozycja wspolpracy (po ok. roku od poprzedniego zlecenia), juz pracujac u innego pracodawcy... Stad moja prośba o wróżbę: Czy pakować się w to zlecenie? Czy są rokowania na dłuższą współpracę? Moje dane: Grażka - 2 grudnia 1978, klientki - Beata - 18 pazdziernika 1985.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojr Runy mówią zebys jednak podjęła współprace,fakt ona trochę chaotyczna i brakuje jej równowagi ,chciałaby wszystko szybko i bez zbytniej pracy ze swojej strony ,jest niecierpliwa i brakuje jej perspektywicznego patrzenia a także realnych pomysłów ,ale dogadacie sie pózniej i Runy mówią że bedziesz ostatecznie zadowolona ze współpracy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojr Runy mówią zebys jednak podjęła współprace,fakt ona trochę chaotyczna i brakuje jej równowagi ,chciałaby wszystko szybko i bez zbytniej pracy ze swojej strony ,jest niecierpliwa i brakuje jej perspektywicznego patrzenia a także realnych pomysłów ,ale dogadacie sie pózniej i Runy mówią że bedziesz ostatecznie zadowolona ze współpracy.

Super:) dziękuje za wróżbę:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.