pkrl1979

Podroz, skaleczenie, niedziwedz

3 posty w tym temacie

Witam,

jestem ciekawy tego snu: otoz snilo mi sie, ze podrozoje przez dziwne, gorzyste krainy, i w pewnym momencie skaleczylem sie w duzy palce u nogi. Po drodze przydazly mi sie rozne przygody, przed kims uciekalem, ale generalnie nie bylo tam strachu, raczej przygoda. W pewnym momencie w snie pojawil sie duzy bialy niedzwiedz, ktory nagle zaczal przytulac mnie do siebie jakby z obawy, ze mi sie cos stanie czy zrobie sobie cos ze swoja noga gorszego. Jednoczesnie balem sie tego zwierzecia ale bylo mi dobrze, kiedy mnie chronil i przytulal. Mial niesamowicie pluszowe, mile futro, od ktorego nie chcialo mi sie odchodzic i chcialem sie w nie wtulac. Dodam, ze sen byl bardzo kolrowy, wrecz bajecznie!

Czytalem o niedzwiedziu, ze symbolizuje on sile ale i obawy. Otoz nosze sie z zamiarem otworzenia wlasnej dzialanosci. Jedna z interpretacji mowi tez, ze niedziwedz moze symbolizowac oszustwa lub oszusta.

Jak mozna zinterpretowac ten sen dokladniej? Meczy mnie on juz od 2 dni...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedźwiedź to niewątpliwie siła, ale też w Twoim przypadku ktoś, lub coś co niesie Ci poczucie bezpieczeństwa. Tym bardziej, że w wyśnionej historii Twój niedźwiedź miał miękkie pluszowe futro - jak miś przytulanka. Według mnie twoja psychika nawiązała tym do lat dzieciństwa - tam najczęściej można było spotkać pluszowego miśka. Góry i górzyste krainy mogą oznaczać szerokie horyzonty - plany i widoki na przyszłość. W śnie skaleczyłeś palec u nogi, widziałeś krew? Jeśli tak, u nas się mówi, że krew oznacza krewnych, rodzinę. Mnie się wydaje, że masz dalekosiężne plany, ale czujesz, że potrzeba Ci wsparcia - takiego silnego i jednocześnie miłego ( w dotyku i nie tylko ) niedźwiedzia. Wszystko we śnie było bajecznie kolorowe - jeśli Ci się to podobało ( bo niektórych kolory drażnią i przerażają ), możesz być spokojny, bo oznaczać to może, że dobrze się czujesz w tym co robisz, a Twoje otoczenie może Ci jak najbardziej sprzyjać.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.