Winterstorm

Jasnowidzenie czakr i ciał eterycznych

15 postów w tym temacie

Jako iż w ostatnim czasie odkryłem ciekawą umiejętność, za radą Amethysta postanowiłem trochę popraktykować jasnowidzenie czakr i ciał eterycznych. Toteż szukam na forum chętnych na "reading" (oczywiście darmowy). Zasady są proste - chętni na PW przesyłają swoje aktualne zdjęcie (koniecznie zdjątko, inaczej nie potrafię "nacelować"), a ja w ciągu kilku godzin, ewentualnie dni jak chętnych będzie sporo prześlę wyniki, opisując czakry i ewentualnie inne ciekawostki związane z waszymi ciałami eterycznymi. Na koniec jeszcze osoby, którym zrobię reading, proszone są o opisanie, gdzie trafiałem, a gdzie było pudło - dzięki temu będę mógł się uczyć. Oczywiście wszystko przez PW z zachowaniem prywatności

Podkreślam, że to moje pierwsze kroki i dopiero się uczę, choć Radunia chyba wystawi mi pozytywną opinię, prawda Raduniu? :)

To kto chętny?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie chyba nie potzreba Ci zdjątka więc jak potzrebujesz ćwiczyć, to ćwicz :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam, nic nie boli jezyk.gif

i opis bardzo zbliżony do dwóch poprzednio wykonanych przez inne osoby, więc coś musi być na rzeczy mysli.gif

fajne, łopatologiczne tłumaczenie tego co tam świeci okok.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm...nie mam pojecia jak dodac fote do wiadomosci z kompa...ktos wie?

Ale powiedz opisz bardziej o co Ci chodzi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Raduniu za dobre słowo :).

Do wszystkich:

1. Zdjęcia wgrywamy zewnętrznie przez jakieś serwisy hostingowe, można też "zapodać" linka do zdjęć na Facebooku albo NK, ale z możliwością przeglądania bez logowania.

2. Proszę wszystkich o cierpliwość, trochę się z ogłoszeniem pośpieszyłem - jeszcze dziś albo jutro powalczę sobie z "parapsychicznym przeziębieniem" i będę skanował, jak tylko znowu będę mógł oddychać czymś więcej niż porami na skórze :p.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo możliwe, że odreagowuję zerwanie podłączenia wampirycznego, albo dopiero je zrywam w brutalny sposób - bowiem choroba połączona z pewnymi wydarzeniami to trochę za duży zbieg okoliczności :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję,że o mnie nie zapomniałeś zdjęcie mam w profilu.Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O wszystkich pamiętam, tylko czasu brakuje - ale spokojnie, każdy dostanie to o co prosił :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Winterstorm - też bym się uśmiechnęła o poćwiczenie na mnie. :-)

Zaraz wyślę wiadomość na PW :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.