ryba969

Dziwny sen... Autobus, powrót do domu...

2 posty w tym temacie

Śniło mi się że spaceruje po wsi. Ze Mną jest przyjaciółka, czuję jej obecność Jest ciepło i jest popołudnie. Dochodzę do głównej drogi I w tym momencie mam sen w śnie. Widzę siebie na motorze.To stary motor pamiętam ze na liczniku było 80 km/h Motor w kolorze ciemnozielonym jak wojskowe. Byłem małym dzieckiem w tym śnie. Wracam spowrotem do siebie i Wsiadam do Zielonego Autobusu środkowymi drzwiami. Do autobusu wsiadłem w biegu. Miałem nim jechać do domu a przyjaciółka mi towarzyszyła mimo że pytałem czy potem będzie jej się chciało taki kawał drogi wracać. nagle autobus zaczął wirować i w końcu jechał w przeciwną stronę. Kierowca pytał co pamiętamy z filmu i tu....(owszem miałem sen z filmem ale nie było tam nic o wojnie Ani nic o linii mannerheima.) " Pękły lub Pękną trzy rzeki. Żołnierz sforsuje linie Mannerheima [Zabije mannerheima] i zmieni losy świata"(WTF) Pamiętam że miałem opisać losy tego żołnierza. Miałem na kartce z zeszytu początek napisany. Poprosiłem kierowcę by się zatrzymał i wysiadłem z autobusu. Przeniosłem się do jakiegoś małego pokoju miałem przed sobą książkę o tym żołnierzu. Autorem tej książki byłem ja i Na stronie 240 była data 1917 (była data z dniem i miesiącem ale nie pamiętam dnia i miesiąca a tylko rok) Książka ta miała się ukazać dopiero. A ten egzemplarz który miałem był pierwszym i jeszcze nieoficjalnym. Obok mnie stał jakiś facet. Towarzyszył mi i dałem mu tą książke ale potem coś sobie przypomiałem. I zabrałem książkę do poprawek. Na początku nie mogłem znaleść tej strony Ale przypomniałem sobie numer strony i ołówkiem poprawiłem datę na 1947. Wiem że tam ołówkiem napisałem dwie linijki tekstu ale pamiętam tylko datę....

Edytowane przez ryba969
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm Ryba ten sen zniczym mi się nie kojarzy.... jedynie co zwróciło oja uwagę to ten autobus. Czyżby szykował się jakiś zwrot w twoim życiu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.