Mistyk

Skok Kwantowy -Teleportacjją Kw. -Wampiryzmem Energetycznym .

12 postów w tym temacie

Mając wieloletnie doświadczenie z takim zjawiskiem jak ""Wampiryzm Energetyczny" napiszę więc dokładnie jak to przebiega ,Ja mam doświadczenie w ubytkacch energetycznych i wysysania ze mnie pozytywnej energii przez tzw. "Wampiry Energetyczne" czyli Emocjonalne lub Psychiczne,a co wiąże się z tym że ktoś nieświadomie może odziaływać na na nawet na odległość .

Ja mam z tym do czynienia codziennie ,obecnie przez ostatni czas nie wychodzę nigdzie z domu ,ponieważ uzbierałem tyle siły wewnętrznej -pozytywnej ,że ludzie mając jakiś kontakt ze mną przejmują moją siłę co skutkuje tym że wraca to do mnie w różnej postaci ludzkich zachowańń,nieraz radości i ten ktoś jest dla mnie miły ,nieraz agresji i lepiej go unikać ,a nieraz obojętności i nawet się do mnie nie odzywa uwarzając mnie za umysłowo chorego ,itp.

To wygląda tak jakby ktoś stworzył wiele kopii tzw.Sobowturów Eterycznych ,i jedna kopia wykonuje za niego brudną robotę ten tzw. zły.druga kopia to ten miły i mądry gość itp. pisząc o mnie jednocześnie piszę ogólnie o tym zjawisku ,ponieważ to spotyka każdego tylko nie jest tego świadomym .

Zjawisko to jest powszechne i nie powinno sioę tego baagatelizować,nawet na odległość można zadziałać energetycznie,za pomocą tzw.Teleportacji Kwantowej -wystarczy sobie tego kogoś wyobrazić ,w sieci internetowej również -widząc tylko czyjś Nick,Avatar,Zdięcie ,czy poprostu czytając czyjeś posty ,itp.itd. ,można go w ten sposób osłabić najpierw emocjonalnie,potem mentalnie ,a w końcu fizycznie się taki delikwent będzie czuł coraz gorzej ,niewiedząc nieraz dlaczego.

A na codzień mamy do czynienia z wpływem na nas i odpływem różnego rodzaju energiami ,tą Dobrą i Tą Złą .Ponieważ Wszystko We Wszechświecie Działa Na Zasadzie Rezonansu Energetycznego .

A Człowiek To Zmaterializowane Przejawy Tej Energii Na Ziemi.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie :) a niektórzy ,potrafią cały dzień prawie spędzić przed netem ,dzisiaj Człowiek ,Człowiekowi Nie Jest Potrzebny Do Szczęścia,Ma Sztuczny Świat Wirtualny ,to smutne,kiedyś było inaczej,pamiętam wsspólne rozmowy z kumplami i gry ,a teraz .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem nawet że kobieta tak uzależniła się od gier komputerowych i internetu a także alkocholu ,że zaraziła internetowymi grami i światem wirtualnym swoje dzieci,w efekcie czego one przestały się uczyć i chodzić do szkoły,co poskutkowało tym że one trafiły do domu dziecka a ona do przytułku .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż... Mamy pokolenie komputera i plastikowego pieniądza. Pewnie to się kiedyś zmieni... W jakiś sposób.

A chciałam nawiązać jeszcze do Twojej Mistyku wypowiedzi na temat wampiryzmu energetycznego. Mam takie pytanie - czy ludzie którzy tak podburzają cudzą energię, tak źle wpływają na drugiego człowieka, są świadomi swoich czynów? To jest czysta złośliwość ( jak w przypadku mojej sąsiadki, która kocha psuć krew drugiemu człowiekowi wszystkim czym się da, miejąc z tego niesamowitą satysfakcję ), taki rodzaj rozrywki : powku**** kogoś, bo to jest śmieszne bawić się cudzym kosztem, czy raczej ma to jakiś głębszy sens... hmmm... bardziej paranormalny?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izabelo co do Wampiryzmu,taki np."Wampir Emocjonalno Psychiczny działa nieraz Podświadomie ,na poziomie głębszych warstw psychiki ,i nie jest nie raz świadomy tego co robi druiej osobie,jak ją w ten sposób osłabia i obezwładnia emocjonalnie,jednym słowem przejmuje jej dobre emocje tłumiąc u drugiej osoby ,a samej/samemu przemienia się to na coraz bardziej negatywniejsze.

Poprostu Wampiryzm Energetyczny to jak takie Złodziejstwo Emocjonalne lub Mobbing Psychiczny i kradzież czyjejś energii życiowej ,to kradzież własności Niematerialnej ,tak jak np.kradzież pieniędzy jest kradzieżą własności Materialnej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniej więcej tak, aczkolwiek nie każdy kto bluźni zaraz jest wampirem.

Szkoda tylko, że wielu ezoteryków praktykuje to i podczepia się. Dlatego czasem spotykając pewną grupę ludzi obcych warto się zabezpieczać i po takich spotkaniach sprawdzać ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,nieraz wyrażenie rzeczowe i dokładne swojego Gniewu i złości ,jest zdrowym czynnikiem do własnego wzrostu ,gdyż w ten sposób człowiek oczyszcza się z nagromadzonego stresu które poprzyczepiało się z otoczenia,ważne by nikt w jakikolwiek sposób na tym nie ucierpiał,na tej zasadzie działają między innymi Medytacje Aktywne stworzone przez niedawno zmarłego mistrza duchowego Oscho,gdzie poprzez wspólną wyprawę w plener i ruch człowiek wicisza - oczyszcza się z wszelkich myśli i nagromadzonego stresu z bierzącego dnia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli wampir energetyczny to jednym słowem taki człowiek - menda!

Od razu menda ? Czasami "ktoś taki" potrzebuje tej energii. Energia uzyskana z natury (drzewka, wietrzyk, słoneczko) jest szybko "spalana", zaś ludzka starcza na dłużej. W porównaniu też do naturalnej, posiada wektor który opisuje emocje. Ktoś kto jest wściekły, nie panuje nad własną energią, łatwo ją zaabsorbować, niestety można wtedy wpaść w podobny "nastrój", jeśli się jej nie filtruje.

Może bardziej fair jest wampiryzm sang ? Tutaj jest jawne przyzwolenie "ofiary", jak i można mówić o nieporównywalnej różnicy do drenowania energetycznego. Stety lub niestety, często otrzymuje się "prezent" od swego dawcy.

Nick,Avatar,Zdięcie ,czy poprostu czytając czyjeś posty

Czym więcej postów tym łatwiej. Każdy w ten sposób zostawia cząstkę siebie, którą łatwo odnaleźć, coś jak zapach dla psa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ktoś kto jest bardziej wściekły,to podlega właśnie atakowi takiego wampira , w życiu przypadków nie ma ,oprócz ciała materialnego ,człowiek posiada jeszcze niewidzialne ciała energetyczne , tzw .otoczkę ciała subtelnego-energetycznego -aurę , i taki pasożyt wampir może w niewidzialny sposób ssać /pobierać naszą pozytywną energię życiową , a my odczujemy w sobie choroby -ciała ,ducha ,emocji ,mózgu , psychiki /umysłu .

Jest nowa gałąź nauki która się tym zajmuje - psychowampiryzm ,sub-kwantowy , lub Metafizyka Subatomowo-Kwantowa , gdzię łączy się teorię strun ( z fizyki kwantowej ) jako system nerwowy człowieka ( z medycyny zachodniej ) , tunelowe ,czasoprzestrzenne zza choryzontu zdarzeń ( nauki duchowe i mistyczne dalekiego wschodu ) ,na poziomie subkwantowym ( odmienne stany świadomości , których się doświadcza , kiedy głębsze warstwy psychiki -podświadoma i nieświadoma -królestwo symboli ,magicznych i mistycznych doznań i światów sakralnych ,religijnych i fantastycznych ,wypływają w pole świadomości , czyli czujemy wszystkie stłumienia z głębszych warstw psychiki .

subkwanty - małe komórki mózgowe - komórki glejowe - www.neuropsychologia.org/komorki-glejowe

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.