nula

trumna wnoszona do domu

2 posty w tym temacie

Ze snu pamiętam tyle, cztery osoby niosły trumnę, trzech mężczyzn i jedna kobieta, to kobieta, którą znam realnie, pracuje w urzędzie. Trumna była wnoszona do mojego domu. JA na to patrzyłam, było mi przykro, że ktoś umarł, ale z drugiej strony czułam ulgę, że to nie dotyczy mnie, tzn. chodziło o to, że nie umarł nikt z moich bliskich. Potem pamiętam kobietę, która wyszła z domu i płakała.

Następnie przejeżdżałam koło kościoła, widziałam samochody, ja jechałam w kierunku cmentarza, byłam nawet na tym cmentarzu,ale tam nie było grobów, tylko takie usypane, jakby przygotowane do pochowania kogoś, miałam świadomość,że ludzie, którzy tracą bliskich bardzo to przeżywają. Znów płacząca kobieta się pojawiła.

Bardzo proszę o pomoc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze snu pamiętam tyle, cztery osoby niosły trumnę, trzech mężczyzn i jedna kobieta, to kobieta, którą znam realnie, pracuje w urzędzie. Trumna była wnoszona do mojego domu. JA na to patrzyłam, było mi przykro, że ktoś umarł, ale z drugiej strony czułam ulgę, że to nie dotyczy mnie, tzn. chodziło o to, że nie umarł nikt z moich bliskich. Potem pamiętam kobietę, która wyszła z domu i płakała.

Czasami osoby na które we śnie zwracamy szczególną uwagę są naszym własnym odbiciem poszukaj we wspomnieniach tą osobę i porównaj ją ze sobą, może zauważyłaś coś co sama u siebie nie jesteś pewna albo nie zauważasz tego (nie jesteś świadoma). z drugiej zaś strony osoba która przychodzi do domu taki gość jest to:
Jeśli przyśni ci się gość, powinieneś w sprawach służbowych wystrzegać się głupich wybryków.

Jeśli przyśni ci się, że jesteś gościem oczekuj wiadomości z zagranicy.

Jeśli przyśni ci się żegnanie gościa, to pamiętaj, że zemsta jest rozkoszą nie tylko bogów. Właśnie przyszedł na nią czas.

Jeśli przyśni ci się witanie gościa, to oznacza, że powinieneś dbać o swoje dobre imię.

Jeśli przyśni ci się, że uczestniczysz w przyjmowania gościa, to oznacza pracę (pozornie!) społeczną, która zaowocuje stokrotnie.

Jeśli przyśni ci się gość w domu, to oznacza, ze masz szansę na znalezienie możnego sponsora.

Jeśli przyśni ci się negocjacje z gośćmi, to oznacza, że przyznają ci pierwszeństwo w bardzo ważnej grze.

Następnie przejeżdżałam koło kościoła, widziałam samochody, ja jechałam w kierunku cmentarza, byłam nawet na tym cmentarzu, ale tam nie było grobów, tylko takie usypane, jakby przygotowane do pochowania kogoś, miałam świadomość,że ludzie, którzy tracą bliskich bardzo to przeżywają. Znów płacząca kobieta się pojawiła.

Bardzo proszę o pomoc

Grobowiec, Grób - Smutne nowiny i niepowodzenie w interesach lub choroba. Być chowanym - szybkie upragnione wesele. Stać nad nim - zdrowie dla chorego, bogactwo dla biednego i szczęście dla wzdychających kochanków. Zniszczone - śmierć lub beznadziejna choroba w rodzinie. Odwiedzić - opuszczenie przez przyjaciół przez twoje egoistyczne postępowanie. Świeży grób - grozi ci niebezpieczeństwo. Własny symbol choroby i ostrzeżenie przed wrogami. Wchodzić do grobu - przyjaciele mogą cię prześladować. Widzieć siebie w grobie - masz tragiczną sytuację finansową co będzie powodem plotek i pomówień. Widzieć kogoś - kłopoty dla przyjaciół z powodu twoich niemądrych decyzji. Dla kobiety - smutek i troski z powodu złego postępowania ukochanego. Być przy czyimś grobowcu - zaproszenie przez przyjaciół. Czytać napisy - otrzymasz niemiłe obowiązki do spełnienia. Niszczyć - niespodziewana śmierć lub ciężka choroba w rodzinie. Zakopany żywcem - choroba będzie długa i poważna. Kopać lub widzieć kopiących - śmierć znajomego. Pusty - samotność i utrata przyjaciół. Zasypany - skradzione rzeczy otrzymasz z powrotem. Otwarty - czeka cię miła zabawa. Bez roślinności - rychłe kłopoty i zmartwienia, które jednak sam będziesz w stanie pokonać o ile będziesz postępować uczciwie i właściwie.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.