anabel

Prośba na pewien wyjazd

2 posty w tym temacie

Witam :oczko: .Nie tak dawno prosiłam o wrózbe ,ale pojawiły sie pewne okolicznosci nie zalezne od nas, wiec chciałam sie doradzic aby Ekspert rzucił swoje "magiczne oko" na sprawe i podsunął rozwiazanie :oczko: .Mój partner troche podrózowac zaczyna w sprawach finansowych .Niestety bedzie daleko po za moim zasiegiem .Przypuszczamy ,ze bedzie to trwało do 2,5 miesiaca.Wyjazd szykuje sie niebawem na dniach strasznie to w rozżaleniu i cicho prżezywam ,ale wiem ze tak musi byc :yyyy: .Tłumacze sobie ,ze taka przerwa moze w istocie sprawy jest egzamiem dla uczuc i jaks formą odpowiedzi .Chciałabym wiedziec jak to wpłynie na nasz znajomosc do momentu powrotu jego ,czego moge sie spodziewac po nim?.Boje sie o konkurencje (jak to my kobiety) .Czy nie bedzie tam nawiazywał sex-romansów i pielegnował pamiec o nas? .Mówił,ze chetnie widziałby gdybym raczyła odwiedzic Go na pare dni ale niewiem czy mi sie to uda .Sporo zobowiazan mnie czeka .Jednak czy nie powinnam i nadal bedzie chciał utrzymac więz miedzy nami.Jeszcze jest na miejscu a ja nie potrafie wydusic z siebie słowa jak bardzo bede tesknic ,chce byc twarda .Niewiem jak ten okres wytrzymam ale czas szybko leci dodatkowo wzmocniła by mnie mysl wiedzac ,ze On tez bedzie wypatrywał powrotu do mnie .Izabela 26.08.82,Andrzej 14 wrzesnia 1978.Czekam na jakakolwiek odpowiedz dobra czy zła prosze mi nie oszczedzac cokolwiek karty podpowiedza.Dziekuje i Pozdrawiam :buzki:

Edytowane przez anabel
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :oczko: .Nie tak dawno prosiłam o wrózbe ,ale pojawiły sie pewne okolicznosci nie zalezne od nas, wiec chciałam sie doradzic aby Ekspert rzucił swoje "magiczne oko" na sprawe i podsunął rozwiazanie :oczko: .Mój partner troche podrózowac zaczyna w sprawach finansowych .Niestety bedzie daleko po za moim zasiegiem .Przypuszczamy ,ze bedzie to trwało do 2,5 miesiaca.Wyjazd szykuje sie niebawem na dniach strasznie to w rozżaleniu i cicho prżezywam ,ale wiem ze tak musi byc :yyyy: .Tłumacze sobie ,ze taka przerwa moze w istocie sprawy jest egzamiem dla uczuc i jaks formą odpowiedzi .Chciałabym wiedziec jak to wpłynie na nasz znajomosc do momentu powrotu jego ,czego moge sie spodziewac po nim?.Boje sie o konkurencje (jak to my kobiety) .Czy nie bedzie tam nawiazywał sex-romansów i pielegnował pamiec o nas? .Mówił,ze chetnie widziałby gdybym raczyła odwiedzic Go na pare dni ale niewiem czy mi sie to uda .Sporo zobowiazan mnie czeka .Jednak czy nie powinnam i nadal bedzie chciał utrzymac więz miedzy nami.Jeszcze jest na miejscu a ja nie potrafie wydusic z siebie słowa jak bardzo bede tesknic ,chce byc twarda .Niewiem jak ten okres wytrzymam ale czas szybko leci dodatkowo wzmocniła by mnie mysl wiedzac ,ze On tez bedzie wypatrywał powrotu do mnie .Izabela 26.08.82,Andrzej 14 wrzesnia 1978.Czekam na jakakolwiek odpowiedz dobra czy zła prosze mi nie oszczedzac cokolwiek karty podpowiedza.Dziekuje i Pozdrawiam :buzki:Nestety chyba sama wrózba sie zyczeniowo weryfikuje On nawiązał tam znajomosc i odwiedziła go znajoma.Jest oschły i poza ciagłym zasiegiem telefonu.Ja czuje ze juz koniec naszej sielanki.Czy moge ponowic prosbe przypuszczam ,ze moje obawy co do zazyłosci(sex-romansu) własnie sie spełniaja.Ciekawi mnie czy to przelotowe czy stała zażyłosc sie miedzy nmi rozwinie ,bo ja juz go chyba trace :(((.Ponawiam prosbe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.