anabel

Mixtape mojej weryfikacji :)

5 postów w tym temacie

Witam :oczko: .Karty klasyczne są trudne do odczytania szczególnie jesli chodzi o powiązania mam z tym szereg problemów ale nie zniechęca mnie odkrywanie ich tajemnic a wiarygodnosc z jaka sie spotykam z nimi jest najbardziej trafna.Okaleczam te próby zweryfikowanie ale nie ma to jak nauka :oczko: .Kazdy ma inny system odczytywanie .Tutaj trudnosc sprawia mi połaczenie kolejnosci ,wiec poddaje sie intuicyjnie ,zapisuje .Rozkład jest bardzo obszerny tzw"klasyczny" 32 karty w czterech rzedach.Nastepnie przychodz szczególowa analiza .Głowne pyatnie :Generalnie jakie zmiany mnie czekają i tak w pytaniach:

  • Co dla mnie ?-8 Trefl,Król Karo,10Karo,7Pik(o)

.Pojawia sie nerwy z powodu spraw zawodowych jednak powinna zakończyc sie wszytko dobrym finałem .Mozlwe ,ze jakis przychylny bliski mi męzczyzna pomoze .Nie powinno byc powodu do zmartwien jest szansa na złagodzenie utrapień z tego powodu.

  • Co dla partnera?-Król Pik,8 Kier ,As Pik (o),Walet Karo

Głownie sprawy urzędwe ,zawodowe które beda sie gmatwac ,przeciągac ale sytuacja takze powinna sie uspokoic a Walet mowi na koncu tego zniesie te kłopoty i spełnia sie jego oczekiwania ,zamiary .I to chyba na tyle miałam wątpliwosci .

  • Jesli natomiast chodzi o jego uczucia -Walet Kier,Walet Karo ,8 Trefl

.Pomyslałam ze tak nastawiony na romans ,uczucia ciepłe ale troche czuje sie zirytowany ,zdenerwowany bądz nawet niecierpliwy ,przemęczony sytuaccja .Uczucie moze byc tez gwałtowne niespodziewane .

Jakie są zmartwienia wobec mojej osoby ,czuje ze nie chce powiedziec-Król Trefl,Dama Trefl,Walet Karo,9 Trefl(o).

.Na moje oko to ja nie widze zmartwien pozatym ,ze Para osób starszych stawiałabym na jego rodziców .Mozliwe ,ze on boi sie złozyc rodzinę bądz jakies sprawy rodzinne czy spełni hm...zamiary tych osób ale generalnie 9-tka takze konczy ten rozkład optymistycznie .Ale taki układ zwraca tez uwagę na zwiekszony zakres obowiązkow zawodowych .Narazie tyle co wypatrzyłam.Pozdrawiam :papa2:

Edytowane przez anabel
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym w/w karty zinterpretowała następująco:

Co dla mnie?- 8 Trefl,Król Karo,10Karo,7Pik(o)- zapowiedź jakiegoś przedsięwzięcia, owocne negocjacje, co przyniesie spore zyski. Widzę tutaj też brunetkę. Możliwe zmiany matrymonialne...

Co dla partnera?- Król Pik,8 Kier ,As Pik (o),Walet Karo- tutaj zapowiedź kłopotów, możliwe zdrady- związek pozamałżeński, skrywana namiętnośc i uczicia (blondynka), zapowiedź kłopotów podczas załatwiania spraw urzędowych, zagmatwanie ich jeszcze bardziej.

Jesli natomiast chodzi o jego uczucia -Walet Kier,Walet Karo ,8 Trefl- widac, ze jest to osoba szlachetna, czuła. Nadchodzi szczęśliwy czas dla spraw sercowych.

Jakie są zmartwienia wobec mojej osoby ,czuje ze nie chce powiedziec-Król Trefl,Dama Trefl,Walet Karo,9 Trefl(o)- widac tutaj zdecydowanie widac parę starszych ludzi, możliwe że są to dziadkowie lub jego rodzice. Ma zwiększenie zakresu obowiązków, ale wg mnie może chodzic tutaj o opiekę nad kobietą z rodziny. więc może nie chce ciebie obarczac tym. Możliwe że on napotka jakieś przeszkody w zamiarach dot. ciebie.

Tak wygląda moja interpretacja :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm ciekawie całkiem inna koncepcja ale co dwie głowy to nie jedna.Mam jeszcze pytanie dotyczac Jego -tutaj jak sugeruja karty mozliwosc zdrady ale rozzumiem ,ze zdrada z jego strony czy dla partnera?? I skrywane uczucie do jakies blondynki ( ja mozna rzec nia jestem) czy blondynki do niego? W ktora strone to rozpatrywac ?No cos mi tutaj nie pasuje własnie od dawna (intuicyjnie ).Mozna wiec opiniowac ,ze on ma romans na boku z jakas blondynka?

Edytowane przez anabel
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, dokładnie, romans z blondynką.

widac z kart, że blisko jest z brunetką, ale głowy też nie dam, ponieważ tutaj ważne też są ułożenia kart, tzn. wychodzące z układu, czy też wchodzące w układ.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, dokładnie, romans z blondynką.

widac z kart, że blisko jest z brunetką, ale głowy też nie dam, ponieważ tutaj ważne też są ułożenia kart, tzn. wychodzące z układu, czy też wchodzące w układ.

No i ten romans jakby sie juz zmaterializował jeszcze potwierzde jak bede pewna nestety takie sprawy trwaja ,ale wszystko na to wskazuje :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.