Dorotik

Prośba o wróżbę do Kuanan:)

5 postów w tym temacie

Droga Kuanan,proszę Ciebie o wróżbę odnośnie pracy.Czy pójdę jeszcze w tym roku na studia podyplomowe z zakresu kadr,prawa pracy i czy firma, w której obecnie pracuję sfinansuje mi je?I drugie pytanie odośnie kursu, który mam przeprowadzić(wykładowca), czy poradzę sobie z tym kursem,czy szefostwo będzie zadowolone czy może będzie miało jakieś uwagi,zastrzeżenia co do mojej prezentacji? Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :) Dorota 13.05.1977

Edytowane przez Dorotik
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo chciałam odczytac co karty pokazują, ale niestety nie mówią nic konkretnego... myślę, że to nie jest dobra pora na uzyskanie wskazówek na w/w pytania.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo chciałam odczytac co karty pokazują, ale niestety nie mówią nic konkretnego... myślę, że to nie jest dobra pora na uzyskanie wskazówek na w/w pytania.

Pozdrawiam

Dziękuję:)czyli zadać pytanie za jakiś czas?Pozdrowionka

Zdrowych,pogodnych,pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga Kuanan,proszę Ciebie o wróżbę odnośnie pracy.Czy pójdę jeszcze w tym roku na studia podyplomowe z zakresu kadr,prawa pracy i czy firma, w której obecnie pracuję sfinansuje mi je?I drugie pytanie odośnie kursu, który mam przeprowadzić(wykładowca), czy poradzę sobie z tym kursem,czy szefostwo będzie zadowolone czy może będzie miało jakieś uwagi,zastrzeżenia co do mojej prezentacji? Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :) Dorota 13.05.1977

Droga Kuanan,ponawiam prośbę o wróżbę:)Miałabym jeszcze jedno dodatkowe pytanko, czy po ostanich moich"wpadkach"w pracy Kierownik zmieniła zdanie na mój temat jako pracownika na gorsze, jak odbiera moją osobę? Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.