ANGELUS666

ANGELUS666

13 postów w tym temacie

Witam. Znalazłem się na tym forum z ciekawości. Niektóre osoby mogą mnie kojarzyć z innego forum bądź z reala.

Zainteresowania mam dość rozległe: głównie LD, oobe, wampiryzm, runy, różnego rodzaju praktyki z energią. Ostatnio ciągnie mnie do tarota.

Czego szukam? Ciekawych ludzi podzielających zainteresowania z którymi można podyskutować, nauczyć się czegoś...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny nick, kolejny aniołowaty, tyle, że z innej strony :D

A tak poważnie to witaj na forum. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. I będziesz mógł to i owo skonsultować z bywalcami forum, a jest tu kilka osób specjalizujących sie w energetyce, runach, szamanizmie i innych dziedzinach. I nie są to laicy, ale ludzie, od ktorych warto się uczyć.

Poza tym nie bój sie pytać, dziel się wiedzą i baw sie z nami dobrze.

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taki mam zamiar ;)

Fajny nick, kolejny aniołowaty, tyle, że z innej strony

poza tym lepiej to niż Marylin Manson :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja akurat nie przepadam za łączeniem tej liczby z aniołami, ale jak kto woli.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy mnie znają po prostu jako Angel, a wszyscy wiemy jak wkurzające potrafi być czasami wybieranie nicka na stronie lub forum gdzie wszystko oprócz qwertyuiop jest zajęte :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jestes aniolem? Czy moze nick masz po bohaterze pewnego serialu wampirycznego, który z aniołami nie ma za wiele wspólnego? :)

I nie bez powodu po Angelusie jest taka a nie inna cyfra,:)

Ale jak pwoiedziałam, Nick to indywidualna sprawa. Mnie Twój nick nie przeszkadza, jestem raczej ciekawa skąd pomysł na takie zestawienie swiatlą i mroku :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy moze nick masz po bohaterze pewnego serialu wampirycznego, który z aniołami nie ma za wiele wspólnego?

Ekhm... Aniołem nie jestem, TYM Aniołem z serialu tez mnie mało łączy. Jakoś tak wyszło.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D

Angelusie, po prostu baw się u nas dobrze, pytaj i pisz. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://dominiqueluethi.weebly.com/uploads/1/3/5/3/135320938/instagram_free_followers_2021_updated_methods.pdf


(Its now no longer, but in realism we attain have a weblog say on LinkedIn demographics.) We may moreover encompass an infographic to percentage a number of the maximum necessary demographic details. One of the most futuristic Instagram capabilities is the electricity to stick stirring to a few explanation for each submit. Instagram lets in lengthy-type captions as a great agreement as 2,2 hundred characters, thus that you can check out a few in-intensity storytelling in war your proclaim warrants it. Either method, get not forget to explanation score rating the unique personal ad withinside the caption and tag them in the photograph. way in supplementary approximately How To get Likes upon IG release 2021 here. You can repost manually, or use an app next Repost for Instagram. Showcasing optimistic critiques and mentions is a great use of Instagram for enterprise.

Free Instagram Followers App 2021
IG Free Followers 2021
How To Get IG Followers For Free 2021
Free IG Followers Without Verification 2021
Instagram Followers Free 2021

1. https://www.gov.uk/government/publications/social-media-endorsements-guide-for-influencers/social-media-endorsements-being-transparent-with-your-followers
2. https://www.consumer.ftc.gov/blog/2019/10/fake-followers-social-media-hoax
3. https://mygov.in/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.