Kasica

Doradztwo Runiczne

   4 głosy

  1. 1. Sprawdzalno?c wró?by

    • 100% sprawdzalno?ci
      2
    • 75% sprawdzalno?ci
      2
    • 50 % sprawdzalno?ci
      0
    • 25 % sprawdzaloo?ci
      0
    • wogóle sie nie sprawdza
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

46 postów w tym temacie

Postanowiłam zając sie doradztwem runicznym , nie typową wróżbą.Zachęcam do zadawania pytań runom, które mogą być pomocne w rozwiązywaniu Waszych problemów, czy po prostu wskazówka.

Do doradztwa wyciągam zawsze 3 runy.

Jednocześnie proszę o wypełnienie ankiety na temat przydatności mojej interpretacji run, gdyż zajmuję się nimi od niedawna i wciąż się uczę.

Uwagi z konstruktywną krytyką, także mile widziane, zwrócą mi uwagę na błędy które chcę wyeliminować.Przede wszystkim mam nadzieję, ze miło spędzimy razem czas i pomożemy sobie wzajemnie.

Proszę o zadawanie pytań wraz z datą urodzenia i imieniem.W razie potrzeby, dane można wysłać na PW.Odpowiedzi udzielam na forum

Edytowane przez Kasica
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja pierwsza poproszę o doradztwo, napiszę Ci na pw o co chodzi i prosze na pw o odpowiedź :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja poproszę o runki dla mnie,nie zadam pytania chcę wskazówkę od run dla mnie.

Sylwia 13 11 1974

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Thurisaz Sowilo Ingwaz

Nie działaj zbyt pochopnie , to nie jest odpowiedni czas na podejmowanie ważnych decyzji.Poczekaj, a problemy rozwiążą sie same, lecz zachowaj czujność. To co na zewnątrz może wydawac sie piekne i dobre,w środku może mieć trujący jad. Zaufaj sobie , nie czuj sie zagubiona w tym wszystkim.Masz swoja wytyczona droge , ktora podążasz i nia dalej idź.

Jest to droga właściwego myslenia, ktora przyniesie Ci radośc i i moc do zakończenia z sukcesem wszystkich Twoich spraw.

Czas działa na Toja korzyść.Jeżeli chcesz coś osiągnać, zrealizować dobrze sie do tego przygotuj.Nie odwracaj sie tylko w tył , tego i tak juz nc nie zmieni.Spórz z nadzieja i radościa na przyszłość

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas,bardzo trafna interpretacja do mojej sytuacji :roza:

Edytowane przez motyl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mannaz Hagal Algiz

MONIKA

Dążysz do równowagi wewnetrznej, możesz ja osiagnąć tylko wtedy, kiedy będziesz wobec siebie szczera.Zdejmij okulary i zobacz rzeczy takimi jakie sa naprawde,Ujrzysz swoje dobre i złe cechy, musisz to zaakceptować, ze człowiek nie jest do końca idealny.Może to byc dla Ciebie szok i upadek z wysoka ,lecz taka destrukcja bywa zbawienna.Odczujesz ulgę i przebudzisz się na nowo.

Jesli chcesz iśc do przodu przełknij tą gorzka pigułkę i nie zamykaj sie przed światem.

Masz w sobie moc, która da Ci siłę, intuicje, która pomoże w wyborach.

Będziesz mogła wreszcie zrozumieć siebie i poczujesz kontakt z wyższą jaźnia i związek z bogami.

Moim zdanie potrzrebne Ci jest takie wewnetrzne oczyszczenie , żeby osiągnąc to o czym marzysz.

Edytowane przez Kasica
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Kasiu:)

ja także poproszę o wskazówkę run dla mnie

Grażka, 2 12 1978

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AZABEA

Hagal / Mannaz / Kenaz

Potrzebne są w Twoim zyciu jakieś zmiany,które oczyściłyby atmosfere, lub zmieniłyby Twoj stosunek do życia, myslenie.Potrzebna Ci harmonia wewnętrzna i idały oparte na czystych zasadach.To co do tej pory wydawało sie dobre, moze okazac sie , że nie bardzo jest dla Ciebie korzystne.Może spaść kurtyna i zobaczysz wszystko pod inny kątem , takie jakie naprawde jest.

Mannaz jest runą ludzi , którzy poszukują czegoś.Nie poprzestawaj na tym co juz osiągnęłas , tylko staraj się znaleźć swoja drogę.Powinnaś bardziej otworzyc sie na współprace z ludźmi.

Jeżeli masz jakieś nowe pomysły na zycie , nie bój sie ich realizować.Poprzez wytrwałośc możesz osiągnąc swoje zamiary

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SUMOVRA

prosze o imie i date urodzenia

Edytowane przez Kasica
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo poproszę o radę dla mojej siostry sabiny 04.08.1981 Co ma zrobić, aby rozkręcić interes, który jest w kompletnym zastoju (wykonuje zaproszenia)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie, czy ja też mogłabym poprosić o wskazówkę run czy mi się szykują jakieś zmiany pod wzgledem sfery uczuciowej. . Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje.

Edytowane przez karmen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo poproszę o radę dla mojej siostry sabiny 04.08.1981 Co ma zrobić, aby rozkręcić interes, który jest w kompletnym zastoju (wykonuje zaproszenia)

Algiz / Fehu / Hagalaz

Żeby osiągnąc sukces musi zaryzykować, lecz najpierw wszystko dokładnie sprawdzic i posłuchac swojej intuicji.Może byc jakas pomoc od kogos, protekcja i wsparcie.Szanse na rozkrcenie interesu są duże i widac z niego spore zyski , ale jest równiez i jakies zniszczenie.Nie koniecznie to beda te zaproszenia, wydaje mi sie że samo to nie wystarczy do osiagnięcia sukesu.Powinna jeszcze pomyslec nad czymś innym.Cos nowego wprowadzic do swojego biznesu.zastanowic sie co jest nie tak,i zmienic to koniecznie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie, czy ja też mogłabym poprosić o wskazówkę run czy mi się szykują jakieś zmiany pod wzgledem sfery uczuciowej. . Karina ur. 20.03.1979. Dziękuje.

Mannaz / Teiwaz / Hagala

Napewno masz chęc na jakies zmiany.Jestes osobą otwartą i otaczają Cie fajni ludzie.Żeby cos mienic pod względem uczuciowym , powinnas zrzucić okulary zobaczyc rzeczy , takimi jakie sa naprawdę.Nie wszystko jest takie jakie Ci sie wydaje.Musisz tez w swoim wnętrzu tez zrobic taką oczyszczająca burzę, wyrzucic z siebie to co Cie blokuje i spojrzeć inaczej na świat , a wtedy otworza sie przed Toba nowe możliwości.

Tiwaz zapowiada bliski namiętny związek miłosny, początek trwałego szczęścia.Jednak Hagala mowi o róznych przeciwnościach, które możesz napotkac na drodze do tej pełnej radości.Musisz być cierpliwa i wytrwała.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mannaz / Teiwaz / Hagala

Napewno masz chęc na jakies zmiany.Jestes osobą otwartą i otaczają Cie fajni ludzie.Żeby cos mienic pod względem uczuciowym , powinnas zrzucić okulary zobaczyc rzeczy , takimi jakie sa naprawdę.Nie wszystko jest takie jakie Ci sie wydaje.Musisz tez w swoim wnętrzu tez zrobic taką oczyszczająca burzę, wyrzucic z siebie to co Cie blokuje i spojrzeć inaczej na świat , a wtedy otworza sie przed Toba nowe możliwości.

Tiwaz zapowiada bliski namiętny związek miłosny, początek trwałego szczęścia.Jednak Hagala mowi o róznych przeciwnościach, które możesz napotkac na drodze do tej pełnej radości.Musisz być cierpliwa i wytrwała.

przepraszam ,chce się dopytać czy nastąpi to w tym roku. Czy w następnym. Bardzo bym poprosiła o odpowiedź.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przepraszam ,chce się dopytać czy nastąpi to w tym roku. Czy w następnym. Bardzo bym poprosiła o odpowiedź.

Ja nie potrafie Ci odpowiedziec na to pytanie, pisałam , że to niedługo nastapi, ale dokładnego czasu nie jestem Ci w stanie okreslić, az tak nie znam run.Nie słyszałam nawet że z run okresla sie czas.To jest Twoja najbliżasz przyszłoś, a jak ona sie ma w miesiacach, czy tygodniach, nie wiem

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie potrafie Ci odpowiedziec na to pytanie, pisałam , że to niedługo nastapi, ale dokładnego czasu nie jestem Ci w stanie okreslić, az tak nie znam run.Nie słyszałam nawet że z run okresla sie czas.To jest Twoja najbliżasz przyszłoś, a jak ona sie ma w miesiacach, czy tygodniach, nie wiem

Rozumie. Dziękuje. Życze spokojnych wesołych Świąt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Życzę spokojnych i wesołych świąt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doznajcie w te święta

wyjątkowego szczęścia

poczujcie miłość Boga

i opiekę aniołów zrozumcie sens życia

i potęgę rodziny otwórzcie serca

i wpuście ptaki nadziei.

Do wtorku :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ela 12 10 1964

Raido / Gebo / Pertho

Szykuje sie jakaś zmiana w Twoim życiu, podróz, albo w sensie dosłownym , albo w głab siebie.Bedą to pozytywne zmiany.Musisz tylko kierować sie rozumem , słuchać dobrych rad , dzałać racjonalnie i sprawiedliwie.Nauczyc sie dawać i brac.Tu musi byc zachowana równowaga . Nie można być skąpym i zawistnym,ale też brac wszystko to na co zasługujesz i Ci sie należy.Napewno za trud spotka Cie nagroda i dobre wiadomości.

Wiedz , że w kazdej sytuacji masz wybór, nikt nie może przymusic Cie do niczego, dopóki sama na to nie pozwolisz.Jeżeli czekasz na jakieś wieści Pertho symbolizuje dobre nowiny, szczęśliwy traf, dobra wspólpracę , zmiany i stały rozwój.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raido / Gebo / Pertho

Szykuje sie jakaś zmiana w Twoim życiu, podróz, albo w sensie dosłownym , albo w głab siebie.Bedą to pozytywne zmiany.Musisz tylko kierować sie rozumem , słuchać dobrych rad , dzałać racjonalnie i sprawiedliwie.Nauczyc sie dawać i brac.Tu musi byc zachowana równowaga . Nie można być skąpym i zawistnym,ale też brac wszystko to na co zasługujesz i Ci sie należy.Napewno za trud spotka Cie nagroda i dobre wiadomości.

Wiedz , że w kazdej sytuacji masz wybór, nikt nie może przymusic Cie do niczego, dopóki sama na to nie pozwolisz.Jeżeli czekasz na jakieś wieści Pertho symbolizuje dobre nowiny, szczęśliwy traf, dobra wspólpracę , zmiany i stały rozwój.

Dziekuje bardzo ,mam własnie problem z bramiem ,nawet za własna prace.,pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poproszę o poradę, wszystko co potrzebne przesłałam na pw.

Dziękuję :)

Odpowiedz masz na PW

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się tak zastanawiam, ale to moje krakanie kruka, jak można robić jakąkolwiek statystykę na jednokrotnym wyniku - a na razie ludzie głosują... na zasadzie "o udało mi się", po jednokrotnej "radzie".

Może runy coś powiedzą... :chytry:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też poprosze anna 29.09.1986

Fehu / Jera / Pertho

Runy wskazuja przede wszystkim na Twoja potrzebe stabilizacji materialnej.

Możesz ją osiągnąc, dzięki swojej pracy i wysiłkowi.Jeżeli jesteś zaangazowana w jakis projekt, lub zdobycie czegoś, nie trac ducha.Musisz byc cierpliwa i oczekiwac sukcesu.Nie szarp sie tylko , nie łap kilku srok za ogon .Poczujesz niedługo , że nadszedł właśnie moment sprzyjający i wtedy zadziałaj a osiągniesz to co sobie zaplanowałas.

Ktos Ci może wtym pomóc.Dzięki kontaktom z ludzmi możesz dowiedzieć sie o korzystnej dla Ciebie propozycji.Nie odsuwaj sie od nich.Oprócz pracy potrzebna jest również chwila wytchnienia i zabawy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.