Kasica

Doradztwo Runiczne

   4 głosy

  1. 1. Sprawdzalno?c wró?by

    • 100% sprawdzalno?ci
      2
    • 75% sprawdzalno?ci
      2
    • 50 % sprawdzalno?ci
      0
    • 25 % sprawdzaloo?ci
      0
    • wogóle sie nie sprawdza
      0

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

46 postów w tym temacie

Małgorzata 12.03.1989

proszę uprzejmie

Kenaz / Pertho / Ehwaz

Mogłąs sie czuc zablokowana do tej pory.Nadszedł moment, że otworzysz sie ponownie.Zobaczysz światełko, ktore rozjasni Ci droge, która możesz podążać bo jest dla Ciebie właściwa.

Będziesz gotowa do twórczej pracy.Może to oznaczac początek nowych planów, nawet poczęcie dziecka.Cos urodzi sie w Tobie, może jakas mysl.

Pomogą Ci w tym ludzie. Poznasz kogoś, kto pomoże Ci sie rozwinąc,Musisz tylko zaufac.

Moga nastapic jakiez zmiany w twoim rozumieniu świata, w twoim wnętrzu.Zapowiada sie dynamiczny rozwój harmonii z kimś, musisz byc tylko lajalna, oddana, a wszystkie zamierzenia zakonczą sie sukcesem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kenaz / Pertho / Ehwaz

Mogłąs sie czuc zablokowana do tej pory.Nadszedł moment, że otworzysz sie ponownie.Zobaczysz światełko, ktore rozjasni Ci droge, która możesz podążać bo jest dla Ciebie właściwa.

Będziesz gotowa do twórczej pracy.Może to oznaczac początek nowych planów, nawet poczęcie dziecka.Cos urodzi sie w Tobie, może jakas mysl.

Pomogą Ci w tym ludzie. Poznasz kogoś, kto pomoże Ci sie rozwinąc,Musisz tylko zaufac.

Moga nastapic jakiez zmiany w twoim rozumieniu świata, w twoim wnętrzu.Zapowiada sie dynamiczny rozwój harmonii z kimś, musisz byc tylko lajalna, oddana, a wszystkie zamierzenia zakonczą sie sukcesem.

Zdecydowanie bloki otrzepuja sie ze mnie jak suchy piasek z ciała :) Dziękuje

Edytowane przez tribalbellydancer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również prosiłbym o poradę. Co potrzebne wysyłam na pw. :)

Fehu / Othala / Thurisaz

Musisz dokładnie określić czego Ci naprawde potrzeba.Masz w sobie bardzo duzo siły żeby osiągnąc cos ważnego w życiu.Ciesz sie drobnostakami dnia codziennego.Masz dar przyciągania do siebie ludzi, ktorzy moga Ci pomóc.Zapowiada sie nowy początek w Twoim życiu, bardzo twórczy.

Zastanów sie , czy może powinieneś cos poświecić, żeby coś osiagnąc, cos lepszego.Nie wszystko Ci się przecież nalezy.Nie zawsze rodzina i najbliżsi będą mogli Ci dać, chronic Cie.Czasami trzeba samemy zawalczyc o swoje interesy.Masz jednak w sobie dużo siły , by sięgnąć po swoje przeznaczenie.Twoj hart ducha pomoże pokonac ewentualne przeszkody.

Opanuj swoje ego, spotkaj sie z tym co ukryte w Tobie.odsłoń przed soba swoje JA i dopiero działaj i wtedy podejmuj jakiekolwiek decyzje.Nie rób nic na slepo, bo spotkac Cie może porażka.Zrób porzadek w swoim wnętrzu , poznaj samego siebie i dopiero zaczynaj działać w celu osiagniecia tego co sobie zaplanowałeś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się tak zastanawiam, ale to moje krakanie kruka, jak można robić jakąkolwiek statystykę na jednokrotnym wyniku - a na razie ludzie głosują... na zasadzie "o udało mi się", po jednokrotnej "radzie".

Może runy coś powiedzą... :chytry:

jak wiesz dopiero zaczynam prace z runami.

Jest to dla mnie taki troche wykładnik, czy wogole mam sie tym zajmować, czy dać sobie spokój.

Nie wszyscy zadaja konkretne pytania, tylko proszą o rade taką ogolną.Wiedza sami co dla nich w zyciu jest najważniejsze a to co piszę, czy zgadza sie z ich aktualnymi problemami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Kasica

Czepiam się statystyki i jej metodologii. Ty możesz robić co chcesz. Oboje wiemy, że mamy różne drogi.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się wcinam ale statystyki wypełniają inny i od nich zależy czy statystyka będzie adekwatna do rzeczywistości.

Kasicy na pewno pomoże sumiennie wypełnianie jej przez innych,żeby mieć pełny obraz tego jak jej idzie nauka.

Ja bardzo lubię runy od Kasicy.A swoją statystykę wypełnię za jakiś czas.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosze o doradztwo runiczne w sprawach zdrowia

data ur.25.08.1968r.

Ela

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poprosze o doradztwo runiczne w sprawach zdrowia

data ur.25.08.1968r.

Ela

Pozdrawiam

Nauthiz / Hagalaz / Fehu

Jeżeli chodzi o zdrowie to musisz bardzo szybko reagować.Czekanie , może tylko pogłębić Twoje dolegliwości.

Nawet jeżeli rozwiązania miałyby być niestandardowe,a miałyby rozwiązac Twoje zdrowotne problemy , skorzystaj z nich, bo może przerodzic sie to w przewlekłą chorobę.

Chorba może zakłócic Twoje plany.Nie będziesz miała kontroli nad niektórymi rzeczami.

Aby zakończyć te problemy, musisz podjąc konkretne kroki oraz dążyć do wewnętrznej równowagi i harmonijnej całości.

Musisz teraz bardzo sie o siebie zatroszczyć, dobrze się odżywiać i miec wsparcie w najbliższych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziekuje za doradzctwo powiem ci ze sie duzo zgadza;)

a moge jeszce zapytac o sfere uczuciowa anna 29.09.1986

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo przepraszam, ale na trochę muszę Was opuścić.Jadę do Polski, i nie będę miała chwilowo czasu na runy.

Odnowie temat 17 maja.

Powodzenia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziekuje za doradzctwo powiem ci ze sie duzo zgadza;)

a moge jeszce zapytac o sfere uczuciowa anna 29.09.1986

Jeżeli jesteś sama , napewno niebawem poznasz kogoś wartosciowego.Jeżeli jesteś w związku,to Twój partner jest opiekuńczy i troskliwy.Może jest po jakichś przejsciach.Napewno wiązesz z nim jakieś nadzieje na ułożenie sobie zycia.Ten związek ma bardzo dobre perspektywy na przyszłośc.Jednak Ty sie obawiasz..Boisz sie ze możesz stracic coś cennego.

Uważaj , żeby zazdośc , lub zdrada, nie zniszczyła tego

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nauthiz / Hagalaz / Fehu

Jeżeli chodzi o zdrowie to musisz bardzo szybko reagować.Czekanie , może tylko pogłębić Twoje dolegliwości.

Nawet jeżeli rozwiązania miałyby być niestandardowe,a miałyby rozwiązac Twoje zdrowotne problemy , skorzystaj z nich, bo może przerodzic sie to w przewlekłą chorobę.

Chorba może zakłócic Twoje plany.Nie będziesz miała kontroli nad niektórymi rzeczami.

Aby zakończyć te problemy, musisz podjąc konkretne kroki oraz dążyć do wewnętrznej równowagi i harmonijnej całości.

Musisz teraz bardzo sie o siebie zatroszczyć, dobrze się odżywiać i miec wsparcie w najbliższych.

Dzieki za odpowiedz:)

Wlasnie zareagowalam i dopiero teraz moge to przeczytac:)

Bylam 15 dzionkow w szpitalu i jestem na dobrej drodze ku zdrowiu:)

Pozdrawiam Cie

i bywalcow forum, ktorzy moze nawet ciut zatesknili? :blush: :smurf:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry wieczor Kasica mam na imie Magdalena i mam pytanie do run Czy w tym roku wyjde za maz za mezczyzne ktorego darze szczerym i glebokim uczuciem moja data ur 21.12.1978 data ur mezczyzny 21.01.1982 ma na imie Thomas pozdrawiam Magdalena

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, mogę prosić o wróźbę? Justyna 4.11.1985 , MAriusz 1.4.1973- jak przedstawia sie nasza sytuacja na najbliższy czas, kiedy nastapi spotkanie i jaki bedzie wynik naszego spotkania czy mamy szanse do siebie wrócic?( bylismy w zwiazku 1,5 roku rozstalismy sie ale miedzy nami dalej cos jest i dalej nijako utrzymujemy kontakt)Dziękuje.

0

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.