inspiracja

KURS "WIDZENIE AURY" 30.04 i 07.05.2011.

2 posty w tym temacie

CENTRUM EZOTERYCZNE I TERAPII NATURALNYCH "NOWE HORYZONTY" Z KRAKOWA ZAPRASZA NA KURS "WIDZENIE AURY", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ WE WROCŁAWIU 30 KWIETNIA i 7 MAJA 2011.

Zdolność widzenia aury to umiejętność często pożądana przez osoby zajmujące się uzdrawianiem i innymi aspektami pracy nad sobą. Zdolność ta może zostać wypracowana w drodze odpowiednich ćwiczeń. Powinny one odbywać się pod okiem osoby, która samodzielnie widzi aurę i rozumie jej struktury. Dlatego też postanowiliśmy powołać do życia jedyny w Polsce w pełni skuteczny kurs widzenia aury. Dlaczego jedyny skuteczny? Okazuje się, że jakkolwiek, trudno w to uwierzyć, kursy widzenia aury dostępne w Polsce są prowadzone i wymyślane przez osoby, które tylko o widzeniu aury słyszały, ale same nie widzą jej i nie rozumieją tego co można zobaczyć. Więc jak jest naprawdę? Każdy może się łatwo przekonać na naszym kursie widzenia aury, ze zdolność ta jest jedną z podstawowych zdolności wrodzonych każdemu człowiekowi. W drodze wychowania skutecznie "wybija się ją z głowy" ale predyspozycje pozostają. Dotychczas każdy kto ukończył nasz autorski kurs był w stanie zobaczyć niższe poziomy aury, a po treningu osobistym również wyższe.

CZY WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO?

Największą blokadą jest myślenie w kategoriach: uda się, nie uda. To powoduje, że nie koncentrujemy się na ćwiczeniach i czasem coś nie wychodzi. Dotychczas zaledwie kilka osób nie było w stanie nauczyć się widzenia aury z tego kursu. W porównaniu z wszystkimi uczestnikami kursu łączna ich liczba nie przekracza 1%.

JAK TO DZIAŁA?

W krótkim czasie - kurs trwa zaledwie 6 godzin, każdy uczestnik uzyskuje zdolność widzenia aury, a dzięki wykładowi teoretycznemu rozumie i zna prawa rządzące ciałami subtelnymi człowieka. W trakcie kursu prowadzący na bieżąco kontroluje postępy uczestników i koryguje błędy. Dołączone materiały zawierają skuteczne testy pobudzające widzenie aury oraz dodatkowe materiały objaśniające.

DLA KOGO TEN KURS?

Poza osobami pracującymi zawodowo z energiami, uzdrowicieli, bioenergoterapeutów itp. nasz kurs polecamy tym wszystkim, ktorzy w codziennej pracy i życiu szukają skutecznych narzędzi poznawania ludzi i szybkiego odczytywania ich nastawienia. Szczególnie kurs ten może być użyteczny dla specjalistów marketingu bezpośredniego i korporacyjnego, specjalistów PR i tym podobnych. Umiejętność szybkiej orientacji w intencjach rozmówcy jest bezcenna w przypadku podpisywania kontraktów, umów czy np. pożyczania komuś pieniędzy. Niezwykłe aczkolwiek równie niezwykle skuteczne narzędzie rozumienia drugiego człowieka jakim jest widzenie aury może być pomocne każdemu z nas w relacjach międzyludzkich.

PROGRAM KURSU:

Omówienie warstw aurycznych. Warstwy podlegające prawom fizyki i nie podlegające im. Warstwy wyższe, ich rola w życiu człowieka. Czakry - omówienie, powiązanie z minerałami. Wyjaśnienie istoty wielu zjawisk parapsychicznych, których podstawy znajdują się w różnego rodzaju oddziaływaniach aurycznych. Doświadczenia naukowe dotyczące badań nad aurą. Zdjęcia aury - mechanizm, wyjaśnienie. Znaczenie barw aurycznych. Porównanie aury do znanych zjawisk optycznych. Jak rozróżnić początki widzenia aury od złudzeń optycznych. Praktyczne wyzwolenie umiejętności widzenia aury. Oglądanie, opisywanie i rysowanie aur uczestników kursu. Nauka określania typu osobowości, przypadłości zdrowotnych i innych na podstawie oglądu aury. Wskazówki na przyszłość, gdzie najlepiej trenować widzenie aury. Aury osób w specyficznych sytuacjach życiowych: zakochanych, umierających.

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA. Wrocław. ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY: http://nowe-horyzonty.pl (kursy), biuro@nowe-horyzonty.pl, nr. tel.: 694 363 848.

post-561-0-13053400-1303400810_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AKTUALIZACJA - NAJBLIŻSZY TERMIN KURSU "WIDZENIE AURY": 10.07.2011. WROCŁAW.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY: www.nowe-horyzonty.pl (kursy),

biuro@nowe-horyzonty.pl, nr. tel.: 694 363 848.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.