Mistyk

Zakamuflowane prawdziwe przyczyny spadków Energii.

6 postów w tym temacie

To wszystko świetne slogany ,metafory,przenośnie ,mające na celu zamaskowanie prawdy przez osoby nieco bardziej Świadom - ego .

wiem na przykładzie mojego brata ,na podstawie mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z różnego typu energiami .

Codziennie wstaje i widać jak źle się czuje (zresztą dziennie pije piwa i tabletkami się futruje) ,lecz wystarczy że włączy komputer siedząc cały dzień nieraz -podłącza się w ten sposób do sieci energetycznej komputerowej,ale ludzka energia również przepływa tymi wirtuialnymi przewodami na odległość ,posiedzi tak chwilę i widzę jak wraca mu zdrowie.

Tak się dzieje pewnie z każdym i zawsze ,i na duże nieraz odległości ,tylko nie każdy tego przepływu ,lub odpływu energii jest świadomy,wiem po sobie jak wyczerpany nieraz się czuję ,czując upływ energii.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wszystko świetne slogany ,metafory,przenośnie ,mające na celu zamaskowanie prawdy przez osoby nieco bardziej Świadom - ego .

wiem na przykładzie mojego brata ,na podstawie mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z różnego typu energiami .

Codziennie wstaje i widać jak źle się czuje (zresztą dziennie pije piwa i tabletkami się futruje) ,lecz wystarczy że włączy komputer siedząc cały dzień nieraz -podłącza się w ten sposób do sieci energetycznej komputerowej,ale ludzka energia również przepływa tymi wirtuialnymi przewodami na odległość ,posiedzi tak chwilę i widzę jak wraca mu zdrowie.

Tak się dzieje pewnie z każdym i zawsze ,i na duże nieraz odległości ,tylko nie każdy tego przepływu ,lub odpływu energii jest świadomy,wiem po sobie jak wyczerpany nieraz się czuję ,czując upływ energii.

a to nie jest syndrom uzależnienia, a nie czerpanie energii z prądu elektrycznego?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli o mnie chodzi ,to ja nie podlegam żadnym uzależnieniom ,ani ludzkim słabościom jak - strach,pożądanie,zazdrość,obawa,złość ,gniew itp ,a jeśli takie emocje ktoś zauwarzył u mnie była to moja gra aktorska ,lub silna wibracja we mnie czyichś emocji nawet z internetu .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzenie przy komputerze może nas jedynie pozbawić energii. Czym dłużej siedzimy tym gorzej dla nas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie ,bowiem zasiąść przed komputerem ,jest jak takie podłączanie się do wirtualnej / niewidzialnej sieci "Matriksa "

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

" Piękne Opakowanie Skrywa Nieraz Brzydkie Treści ( czyt. Charakter ,Wnętrze Człowieka ) ,Jakże łatwo Kogoś Osądzać po Pozorach "

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.