_Domi_

Interpretacja Planet

1 post w tym temacie

Słońce- dodaje energii i wzmacnia .Jest pierwiastkiem męskim w każdej charakterystyce.Kojarzy się z godnością , zdrowiem,przywództwem,własnym ja, a także ze zdolnościami i doświadczeniem.

Księżyc- dotyczy wychowania i wrażliwości.jest w każdej charakterystyce pierwiastkiem żeńskim.Związany z płynnością i cyklicznością,nawykami i odtwarzaniem,pożądaniami, płodnością oraz potrzeba bliskości.

Merkury- szybki i wszechstronny.Merkury ma wpływ na rozum,myśli, zasięg emocjonalny ,niedalekie podróże i aktywność:zręczność,umiejętność wyrażania się i intelekt oraz na wszystko,co jest związane z porozumieniem się.

Wenus-łagodna i zmysłowa, wpływa na miłość sztukę, przywiązanie,przyjemności , stan posiadania,moralność , małżeństwo, stosunki towarzyskie oraz sprawy które dany człowiek najbardziej ceni.

Mars- aktywny i kompetentny,kojarzy się z siłą ruchem fizycznym,konstruktywizmem,odwaga pewnością siebie,władza oraz inicjatywą.

Jupiter-posiada szerokie horyzonty,zajmuje się chętnie filozofią,dobroczynnością,udana działalnością zarobkową. Reprezentuje optymizm,rozwój , dalekie podróże,.Lubi przestrzeń.

Saturn-wytrwały mądry.Wiąże eis z prawda ,starzeniem się, ambicją ,odpowiedzialnością, dążeniem do kariery i ze wszystkimi mądrościami życiowymi. Usytuowanie Saturna na mapie może oznaczać swego rodzaju kompensowanie poczucia pewności i zagrożenia.

Uran-oryginalny i ludzki, posiada wpływ na przełamywanie tradycji,jest związany z nauka , wynalazkami,magia elektrycznością, psychologia ,wolą oraz darzeniami nieoczekiwanymi.

Neptun-subtelny tajemniczy. Rządzi morzem, wszystkim co płynie,iluzjami , marzeniami,szchrajstwem, ideałami,religią a zatem ma wpływ na dramat, film, środki znieczulające,narkotyki, wiezienie ,szpitale oraz wszelkie instytucje.

Pluton- władca świata podziemnego,ukazuje wszystko co jest skrywane, włącznie z podświadomością.Pluton rządzi energią atomową, narodzinami i śmiercią, postępowaniem zbiorowym oraz sprawami, z którymi każdy z nas musi uporać się sam, bez pomocy innych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.