Vampirella

Prośba o interpretację

6 postów w tym temacie

Śniło mi się dzisiaj, że moja koleżanka z pokoju przyjechała do mnie do domu i zamieszkała w jednym z pokoi, przywiozła ze sobą dużo różnych nowych butów, które potem przyniosła mi i zaczęłam je przymierzać. Przemierzyłam kilka par, ale z tego co pamiętam jedne z nich były niewygodne, ale któreś z nich sobie ostatecznie wybrałam.

Co taki sen może oznaczać, w internecie znalazłam że nowe buty oznaczają dalekie podróże, jednak nie jestem zbyt przekonana do tej interpretacji.

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyślałam że buty to propozycje, nowe pomysły na zmiany w życiu. Może koleżanka zaproponuje ci jakiś kurs, wycieczkę, wyjście na imprezę. Po namyśle wybierzesz coś dla siebie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to bardzo ciekawe, możliwe że właśnie coś nowego mnie czeka.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm ja bym nawet powiedziała, że będziesz przebierać miała możliwości zmiany czegoś zdecydowanie na lepiej dopasowane do Ciebie. Mnie sie tu buty z podróżą nie kojarzą.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie. Cały czas w moich snach, pojawia się szkoła, jakieś dokształcanie. Siedzę w ławce, razem z młodymi osobami, uczymy się do egzaminów, oni zdają za pierwszym razem, a ja siebie widzę tam w snach, że mi idzie ciężko, cały czas powtarzam wszystko od nowa. Bardzo bym prosiła o pomoc w interpretacji. Karina.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie. Cały czas w moich snach, pojawia się szkoła, jakieś dokształcanie. Siedzę w ławce, razem z młodymi osobami, uczymy się do egzaminów, oni zdają za pierwszym razem, a ja siebie widzę tam w snach, że mi idzie ciężko, cały czas powtarzam wszystko od nowa. Bardzo bym prosiła o pomoc w interpretacji. Karina.

nie jestem dobra w interpretacji snow ale mi sie kojarzy to ze strachem przed czyms, obawiasz sie ze ci sie nie uda i o tym snisz, moze jesli bedziesz myslec o czyms pozytywnie to nie bedzie problemu, ale nie jestem co do tego pewna, to tylko takie moje skojarzenie

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.