tery93

zakonnica

9 postów w tym temacie

Sniło mi sie że ożeniłem sie z zakonnicą. To jest jedyny szczegól który pamietam

Edytowane przez tery93
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chociaż napisz co sobie pomyślałeś śniąc jeszcze i zaraz po przebudzeniu. Jak się czułeś we śnie, potem na jawie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miałem pare snów, albo sie ułozyl w jedno cos jeszcze było że złamałem ząb a w drugim mi plomba wyleciała na weselu. 2 razy w nocy sie obudziłem i je pamietalem bo miałem je zapisac tylko mi sie nie chciało. i tylko te szczegóły mi utkwiły

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi ci o to co pomyslałem o tym snie w czasie po obudzenia i gdy snilem???

A z takich pamietnych scen tego snu to było ze stalismy gdzis( nie jestem w stanie okreslic gdzie) i ja byłem w garniturze a ona w niebieskiej sukni(habicie) z jakimis symbkolami i ktos powiedział "dodam jeszcze symboli zakonnych" (dlatego twierdze ze to zakonnica) stalismy pod ręke. D

ruga scena była pod kosciolem i ktos mówił "slubu raczej nie bedzie"

i tyle pamiętam

Edytowane przez Muten
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może Twoja podświadomośc próbowała Ci powiedziec, że nie powinieneś się angażowac w coś co jest niedostępne dla zwykłego człowieka, tak ja zakonnica...

Myślę, że sformułowanie " ślubu raczej nie będzie" jest w tym śnie istotne. Taj jakby było coś, w co chciałbyś się zaangażowac, miec dla siebie, ale jest to rzecz trochę "tabu" i Twoje wewnętrzne Ja mówi Ci, że to raczej nie jest dobry pomysł. Może chodzi o coś duchowego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

możliwe bo bróbuje od pewnego czasu oobe (moze cos byc z tym związane)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.