Dreamer

Witam :D

8 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie! Od kilku lat bardzo interesuję się ezoteryką. Wróżę przy pomocy kart tarota oraz wspomagam się przesłaniami anielskimi, kartami intuicyjnymi i wahadłem. Ostatnio również rozpocząłem pracę z runami. Prowadzę własnego bloga ezoterycznego gdzie staram się opisywać karty, jak również moje znaczenia dla nich. Lubię rozmawiać z ludźmi oraz rozwiązywać ich problemy, pewnie dlatego zacząłem zajmować się wróżbiarstwem. Kiedy zaczynałem pracować z kartami moją myślą przewodnią było niesienie pomocy i doradzanie innym niż zaspokajanie własnych potrzeb. Przysiągłem sobie, że będę stawiać karty do tej pory dopóki będę ciekawy odpowiedzi jakiej one komuś udzielą. Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą na forum oraz nauczę się czegoś nowego. Z chęcią również będę stawiał karty na forum. Pozdrawiam i jeszcze raz Witam!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer i rozgosć się u nas. A może założysz własny temat w dziale wróżb, gdzie chętni moga zadać pytanie kartom?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekamy niecierpliwie i życzę miłej zabawy z nami

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer :)

fajnie, że dołączyłeś do nas, i że będziesz doradzał w dziale wróżb, cieszę się bardzo :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dreamer witam Cie serdecznie na naszym forum :thumbsup:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.