Dreamer

Kącik Wróżb - Dreamer Powróży

67 postów w tym temacie

Witam.

Chciałabym dowiedzieć się "jaki jest mój cel na ziemi?"

Ola 30.09.1992

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer:)

Moja data 25.06.88 Mam pytanko w sprawie uczuciowej -czy coś zadzieje się w miesiącu sierpniu? (ale coś z mojej strony, że tak powiem- gdyż panowie co jakiś czas się kręcą tyle, że ja traktuję ich tylko jako kumpli;)) A może pojawi się ktoś z przeszłości?

Oraz przy okazji pytanko dotyczące wesela na początku września- na tą chwilę jadę sama- czy coś w tej materii się zmieni?pozdrawiam, Sandra

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

Chciałabym dowiedzieć się "jaki jest mój cel na ziemi?"

Ola 30.09.1992

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas ;)

Droga Olu kart pokazują, że jesteś osobą która piorunem mknie przez życie, twoim celem na ziemi jest osiągnięcie sukcesu. Masz przede wszystkim talent aby praktycznie z niczego zrobić naprawdę coś wspaniałego, wykorzystując przy tym swoje umiejętności oraz kobiecy spryt. Dla ciebie jakieś braki w obojętnie jakiej sferze powodują u ciebie taką motywację, że zaraz dążysz do zapełnienia ich. Jesteś osobą z natury przedsiębiorczą która zawsze potrafi wyłapać jakieś dobre okazje. Karty zaznaczają, że mimo przeszkód jakie napotkałaś w swoim życiu nigdy nie powinnaś rezygnować z tego co sobie postawiłaś za cel w życiu. Jeżeli myśałaś o swojej firmie kiedyś w przyszłości to może być ona zwieńczeniem tego celu o który pytałaś.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer:)

Moja data 25.06.88 Mam pytanko w sprawie uczuciowej -czy coś zadzieje się w miesiącu sierpniu? (ale coś z mojej strony, że tak powiem- gdyż panowie co jakiś czas się kręcą tyle, że ja traktuję ich tylko jako kumpli;)) A może pojawi się ktoś z przeszłości?

Oraz przy okazji pytanko dotyczące wesela na początku września- na tą chwilę jadę sama- czy coś w tej materii się zmieni?pozdrawiam, Sandra

Droga Sandro karty pokazują, że jeszcze do końca sama musisz się sprecyzować jak miałby wyglądać twój związek, ponieważ do tych kryteriów będziesz w stanie dobrać odpowiedniego partnera. W sierpniu widzę u ciebie kogoś nowego jednakże nie na długo, nie będziesz mogła do końca otworzyć się na tą relację co nie traktuj jako błąd czy swoją pomyłkę. Karty mówią abyś cieszyła się tą relacją i potraktowała ją jako wspaniałą przygodę ponieważ po niej przyjdzie już poważniejsza znajomość, z którą stworzysz stały związek partnerski. Teraz trochę rozerwij się i oderwij od spraw którymi może się obecnie zajmujesz. Potraktuj tą przygodę jako drogowskaz na dalszej drodze poszukiwania stałego partnera.

Jeżeli chodzi o sprawę wesela to jak najbardziej jest szansa, że z kimś pojedziesz tylko to niekoniecznie musi być twój partner, ponieważ karty zaznaczają, że trochę się trzymasz tej wersji aby pojechać z partnerem. Otwórz się na wersję, że możesz pojechać z kimś innym typu, przyjaciółka lub ktoś z twojej rodziny. Karty zaznaczają, że jeżeli trochę popytasz kto chciałby pojechać na wesele naprawę możesz mieć możliwość wręcz "przebierania" w ofercie. Pokazała mi się również taka dygresja, że będziesz się dobrze bawiła, tylko nie wdawaj się w żadne niepotrzebne sprzeczki.

Dziękuje za pytania! Pozdrawiam!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga Sandro karty pokazują, że jeszcze do końca sama musisz się sprecyzować jak miałby wyglądać twój związek, ponieważ do tych kryteriów będziesz w stanie dobrać odpowiedniego partnera. W sierpniu widzę u ciebie kogoś nowego jednakże nie na długo, nie będziesz mogła do końca otworzyć się na tą relację co nie traktuj jako błąd czy swoją pomyłkę. Karty mówią abyś cieszyła się tą relacją i potraktowała ją jako wspaniałą przygodę ponieważ po niej przyjdzie już poważniejsza znajomość, z którą stworzysz stały związek partnerski. Teraz trochę rozerwij się i oderwij od spraw którymi może się obecnie zajmujesz. Potraktuj tą przygodę jako drogowskaz na dalszej drodze poszukiwania stałego partnera.

Jeżeli chodzi o sprawę wesela to jak najbardziej jest szansa, że z kimś pojedziesz tylko to niekoniecznie musi być twój partner, ponieważ karty zaznaczają, że trochę się trzymasz tej wersji aby pojechać z partnerem. Otwórz się na wersję, że możesz pojechać z kimś innym typu, przyjaciółka lub ktoś z twojej rodziny. Karty zaznaczają, że jeżeli trochę popytasz kto chciałby pojechać na wesele naprawę możesz mieć możliwość wręcz "przebierania" w ofercie. Pokazała mi się również taka dygresja, że będziesz się dobrze bawiła, tylko nie wdawaj się w żadne niepotrzebne sprzeczki.

Dziękuje za pytania! Pozdrawiam!

Hmm..ciekawa jestem tej nowej znajomości:)Bo mnie jakieś 'przelotne' związki nie interesują-no ale ciekawe jak to się potoczy (a coś by się w końcu mogło wydarzyć). Do tego nadal nie 'wyleczyłam się' z poprzedniego uczucia-więc to utrudnia sprawę.

Co do wesela tak jak napisałam, na razie idę sama a dokładniej jadę:p Co do wersji, że zamierzam pojechać z partnerem-faktycznie tylko taką opcję brałam pod uwagę gdyż to wesele nie odbywa się w okolicach mojego miejsca zamieszkania więc nie brałam pod uwagę pierwszego lepszego kumpla.

Dziękuje serdecznie za odpowiedzi! Pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer,

ostatnio przeżywam ciężkie chwile, ale tutaj chciałabym dowiedzieć się o moją bardzo trudną sytuację finansową a wygląda ona tak;

mój wspólnik wziął ode mnie w listopadzie ubiegłego roku dużą sumę pieniędzy na wspólny interes. Środki miały się zwrócić w 3 miesiące z nawiązką oczywiście. Niestety - jak twierdzi - są z tym problemy "które na dniach będą rozwiązane". Słyszę to od lutego.

- Jak potoczy się sprawa moich finansów w najbliższym czasie (do 3 miesięcy)?

- Czy problemy, o których mówi mi wspólnik są prawdziwe, czy może mnie okłamuje?

- Czy powinnam być w tej sprawie nadal cierpliwa, czy zacząć działać?

Pozdrawiam

Pardi

P.S.

Dane swoje i wspólnika wyślę na pw

Pytanie;

słyszałam, że za wróżbę się podobno nie dziękuje, czy to prawda?

Ja na wszelki wypadek nie podziękuję, tylko będę za nią wdzięczna :kwiatek:

Edytowane przez Paradoxa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Dream

:) CHciałabym prosić o wróżbę.

Mam problem z pracą, niezależnie ode mnie zostałam przydzielona na inna placówkę. Jak mi tam będzie? Czy będę zadowolona. Zaczynam 1. października.

Pytanie 2. Jak tam u mnie sprawy sercowe? czy ruszy się coś po wakacjach?

pYtanie 3 . w niedzielę idę na wesele. Czy będę się dobrze bawić?

Pytanie 4 czy poznam kogos nowego może w pracy np? Kogos z kim bedę mogła być? Kogoś kto się wreszcie we mnie na maxa zakocha.

Ania 12.10.1986

pozdrawiam

Diuna

Edytowane przez diunaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ponownie Dreamer, chciałabym jeszcze dodać pytania równie dla mnie ważne;

- jak potoczy się mój rozwód?

- czy do niego w ogóle dojdzie?

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer,

ostatnio przeżywam ciężkie chwile, ale tutaj chciałabym dowiedzieć się o moją bardzo trudną sytuację finansową a wygląda ona tak;

mój wspólnik wziął ode mnie w listopadzie ubiegłego roku dużą sumę pieniędzy na wspólny interes. Środki miały się zwrócić w 3 miesiące z nawiązką oczywiście. Niestety - jak twierdzi - są z tym problemy "które na dniach będą rozwiązane". Słyszę to od lutego.

- Jak potoczy się sprawa moich finansów w najbliższym czasie (do 3 miesięcy)?

- Czy problemy, o których mówi mi wspólnik są prawdziwe, czy może mnie okłamuje?

- Czy powinnam być w tej sprawie nadal cierpliwa, czy zacząć działać?

Pozdrawiam

Pardi

P.S.

Dane swoje i wspólnika wyślę na pw

Pytanie;

słyszałam, że za wróżbę się podobno nie dziękuje, czy to prawda?

Ja na wszelki wypadek nie podziękuję, tylko będę za nią wdzięczna :kwiatek:

Pytania zostały zrealizowane podczas rozmowy głosowej. Bardzo szczegółowo rozmawialiśmy na temat tych pytań oraz rozważaliśmy znaczenia kart tarota. Dwie godziny zleciały nam jak w dym. Serdecznie dziękuje Paradoxa za telefon, polecam się na przyszłość! Pozdrawiam!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Dream

:) CHciałabym prosić o wróżbę.

Mam problem z pracą, niezależnie ode mnie zostałam przydzielona na inna placówkę. Jak mi tam będzie? Czy będę zadowolona. Zaczynam 1. października.

Pytanie 2. Jak tam u mnie sprawy sercowe? czy ruszy się coś po wakacjach?

pYtanie 3 . w niedzielę idę na wesele. Czy będę się dobrze bawić?

Pytanie 4 czy poznam kogos nowego może w pracy np? Kogos z kim bedę mogła być? Kogoś kto się wreszcie we mnie na maxa zakocha.

Ania 12.10.1986

pozdrawiam

Diuna

Droga Aniu z nowej placówki nie będziesz zadowolona. Nie będziesz mogła się tam oswoić z otaczającym cię otoczeniem. Trudno będzie ci tam pracować ponieważ będzie tam większy tłok, więcej osób, a ty lubisz raczej pracować w spokoju. Zmiana placówki również mówi o tym, że płaca jaką będziesz otrzymywać na pewno się nie zmieni. W pracy będziesz czuła się zamknięta a wręcz okłamywana lub obgadywana za plecami. Jednakże ma ona też swoje plusy, będziesz miała większe pole do zawodowych manewrów oraz jest szansa korzystnych zmian w twoim życiu.

Jeżeli chodzi o Pana K i szczegóły jakie mi podałaś na PW to karty odpowiadają, że między wami teraz typowego żaru nie ma, jesteście w stosunku do siebie na razie bardziej koleżeńsko. Jednakże po jakimś czasie między wami może pojawić się uczucie które rozwiałoby się powoli powoli ale dałoby naprawdę dobry rezultat. Postaraj się na niego bardziej otworzyć i zobaczyć co ma do zaoferowania, nie karzę ci pchać się od razu w związek tylko zwróć na niego i postaraj się trochę porozważać jakby związek z takim człowiekiem wyglądał. On raczej nie będzie wykonywał od razu konkretnych ruchów więc ty również nie ponaglaj tego zdecydowania się na coś.

Jeżeli chodzi o wesele to powiem szczerze, że będziesz średnio zadowolona. Będzie czuła się trochę obca oraz pozostali goście mogą trochę patrzeć na ciebie trochę z góry co bardzo by ci się nie spodobało. Jednakże nie będziesz żałowała tego że pojechałaś i na przekór złemu uznasz, że zabawa była dobra. Fajnie byłoby jakbyś mogła się wyżalić komuś na tym weselu, mimo iż to nie miejsce na takie rozmowy ale warto byłoby z kimś tam otwarcie porozmawiać. Karty radzą abyś niczym się nie przejmowała cokolwiek by wypadło na tej zabawie tylko idź na całość i ciesz się chwilą.

Dziękuje za pytania! Pozdrawiam! Jakby coś chciała jeszcze rozjaśnić to pisz.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga Aniu z nowej placówki nie będziesz zadowolona. Nie będziesz mogła się tam oswoić z otaczającym cię otoczeniem. Trudno będzie ci tam pracować ponieważ będzie tam większy tłok, więcej osób, a ty lubisz raczej pracować w spokoju. Zmiana placówki również mówi o tym, że płaca jaką będziesz otrzymywać na pewno się nie zmieni. W pracy będziesz czuła się zamknięta a wręcz okłamywana lub obgadywana za plecami. Jednakże ma ona też swoje plusy, będziesz miała większe pole do zawodowych manewrów oraz jest szansa korzystnych zmian w twoim życiu.

Jeżeli chodzi o Pana K i szczegóły jakie mi podałaś na PW to karty odpowiadają, że między wami teraz typowego żaru nie ma, jesteście w stosunku do siebie na razie bardziej koleżeńsko. Jednakże po jakimś czasie między wami może pojawić się uczucie które rozwiałoby się powoli powoli ale dałoby naprawdę dobry rezultat. Postaraj się na niego bardziej otworzyć i zobaczyć co ma do zaoferowania, nie karzę ci pchać się od razu w związek tylko zwróć na niego i postaraj się trochę porozważać jakby związek z takim człowiekiem wyglądał. On raczej nie będzie wykonywał od razu konkretnych ruchów więc ty również nie ponaglaj tego zdecydowania się na coś.

Jeżeli chodzi o wesele to powiem szczerze, że będziesz średnio zadowolona. Będzie czuła się trochę obca oraz pozostali goście mogą trochę patrzeć na ciebie trochę z góry co bardzo by ci się nie spodobało. Jednakże nie będziesz żałowała tego że pojechałaś i na przekór złemu uznasz, że zabawa była dobra. Fajnie byłoby jakbyś mogła się wyżalić komuś na tym weselu, mimo iż to nie miejsce na takie rozmowy ale warto byłoby z kimś tam otwarcie porozmawiać. Karty radzą abyś niczym się nie przejmowała cokolwiek by wypadło na tej zabawie tylko idź na całość i ciesz się chwilą.

Bardzo dziękuję za szczegółowe odpowiedzi.

Edytowane przez diunaa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za szczegółowe odpowiedzi.

Chciałabym jeszcze zapytać, czy jest szansa na zmianę pracy, czy uda mi się przenieść?

Oraz chodzi o moje życie uczuciowe, czy poznam kogoś w niedługim czasie, pomijając oczywiście Pana K., gdyż owszem lubię go ale jest to czysta sympatia, pozbawiona jakiejkolwiek nutki erotyzmu, a to raczej niedobrze rokuje na związek. Nie chcę również spotykać się z nim tylko z braku innego poważnego męzczyzny, gdyż byłobby to nieuczciwe. Ja nie mam ochoty go nawet pocałować, mimo że wiem iż on by chciał. Dlatego proszę o dopytanie kart o uczucia? czy pojawi się ktoś jeszcze?

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz.

pozdrawiam

Diunaa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytania zostały zrealizowane podczas rozmowy głosowej. Bardzo szczegółowo rozmawialiśmy na temat tych pytań oraz rozważaliśmy znaczenia kart tarota. Dwie godziny zleciały nam jak w dym. Serdecznie dziękuje Paradoxa za telefon, polecam się na przyszłość! Pozdrawiam!

Ja również dziękuję za poświęcony mi czas. Podczas rozmowy znaleźliśmy się oboje w świecie magii Tarota. Dreamer doskonale potrafi stworzyć magiczną atmosferę a jego podejście do problemu pytającego jest bardzo poważne.

Życzę Ci Marzycielu spełnienia planów życiowych, bo wybrałeś właściwą ścieżkę :thumbsup:

Uściski

Pardi

Po chwili;

rozmawialiśmy o dziękowaniu za wróżbę i stwierdziliśmy, że lepiej jednak nie łamać przesądu i dziękować za poświęcony czas a nie wróżenie.

To takie Bogu świeczkę i diabłu ogarek :oczko:

Edytowane przez Paradoxa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest szansa, że się odezwie tak mniej więcej za okres pięciu tygodni, jednak odezwie się żeby może przeprosić, może poprosić o powrót, jednakże będzie to się opierało na krętactwie. Nie daj się jemu zwieść ponieważ nie pokazuje mi się ciągłość w kontynuacji waszej relacji, oczywiście nie mogę zabronić ci mieć z nim kontakt, jednakże miej na uwadze, jak on się zachowuje oraz jakie są jego zamiary wobec twojej osoby. Karty doradzają również abyś nie traktowała wszystkiego co on mówi poważnie, on nie jest typem człowieka który dotrzymuje danych obietnic w takim świetle jakim to prezentuje. On jest typem człowieka który odezwie się wtedy kiedy potrzebuje, kiedy czuje się od kogoś zależny. Dlatego naprawdę bądź rozważna bo bajerant to on jest! Pozdrawiam Serdecznie!

zamieszczam weryfikacje... odedzwiał się... czas sobie można łatwo obliczyć po postach. Masz co do niego całkowitą racje. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karty pokazały, że w ciągu najbliższych trzech miesięcy jest szansa na to, że znajdziesz nowego partnera, jednakże silnie zaznaczone jest to, że podświadomie nie wyobrażasz sobie innego partnera niż twój poprzedni. Karty silnie zaznaczają, że przez ten fakt wracania myślami do poprzedniego związku nie będziesz mogła w pełni cieszyć się nową znajomością. Zatem możemy pokusić się o kolejne pytanie co zrobić aby w nowej relacji było dobrze, przede wszystkim postaraj się mimo wszystko realizować swoje plany i marzenia oraz nie zadręczaj siebie myślami typu "tamto się popsuło i nie może być już lepiej" oraz "nic nie da mi takiego szczęścia jak to co przeminęło". Na sam koniec moje karty zaznaczają fakt iż przy nowym partnerze możesz zacząć coś nowego w swoim życiu, co wcześniej mogło wydać się nierealne.

Jeżeli chodzi o wakacyjny wyjazd to szczerze mówiąc tego nie wiedzę, ponieważ sama ciągle zadręczasz się myślami wręcz obawami, czy bezpiecznie dojedziesz na miejsce, czy starczy Ci na to funduszy, a czy to powinnaś, czy sobie zasłużyłaś, a na samym początku to gdzie powinnaś pojechać i czy to jest dobre miejsce. Przez takie myślenie takie negatywne wizualizowanie sobie tych planów one nie mają szansy powodzenia, jeżeli zmieniłabyś swoje podejście i już teraz zaczęłabyś jakoś planować wyjazd, to wtedy możemy powiedzieć o powodzeniu. Owszem najpierw trzeba wszystko przemyśleć, ale jakby ktoś z boku spojrzał na twoje myśli to powiedziałby, że szukasz wymówki aby nie pojechać. Może sama tego do końca nie widzisz bo dla ciebie jest rzeczą naturalną analizowanie sobie każdego faktu oraz ocenianie prawdopodobnych szans, tylko że w tym przypadku nie widzisz innej strony medalu typu opalania się na słoneczku i wypatrywania za chłopcami, tylko tak jak wymieniłem na początku odpowiedzi. Tak więc karty na sam koniec doradzają ci abyś po prostu "coś w tej sprawie zrobiła, bądź ruszyła", bo samym myśleniem tego nie załatwisz.

Przesłanie anielskie podpowiada ci abyś przede wszystkim oczyściła się z obaw i zadręczających cię myśli oraz abyś wyrzuciła z siebie wszelkie negatywne emocje po ostatnich przeżyciach. Warto abyś komuś się wyżaliła/opowiedziała o wszystkim co miało miejsce lub co cię męczy co cię boli, bo duszenie w sobie nadmiernych emocji w twoim przypadku szczególnie nie służy.

Dziękuje serdecznie za pytanie w razie jakiś niedomówień wątpliwości możemy jeszcze wgłębić się w ten temat. Pozdrawiam

Co do wyjazdu zgodność 100% co do partnera szukam... ale mechanizm działa taki jak napisałeś - porównuje do byłego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo dziękuję za szczegółowe odpowiedzi.

Chciałabym jeszcze zapytać, czy jest szansa na zmianę pracy, czy uda mi się przenieść?

Oraz chodzi o moje życie uczuciowe, czy poznam kogoś w niedługim czasie, pomijając oczywiście Pana K., gdyż owszem lubię go ale jest to czysta sympatia, pozbawiona jakiejkolwiek nutki erotyzmu, a to raczej niedobrze rokuje na związek. Nie chcę również spotykać się z nim tylko z braku innego poważnego męzczyzny, gdyż byłobby to nieuczciwe. Ja nie mam ochoty go nawet pocałować, mimo że wiem iż on by chciał. Dlatego proszę o dopytanie kart o uczucia? czy pojawi się ktoś jeszcze?

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedz.

pozdrawiam

Diunaa

Droga Aniu jeżeli chodzi o zmianę pracy/przeniesie się to ja raczej tego nie widzę, ponieważ jak na razie żadna inna praca nie przyniosłaby ci lepszej sytuacji jak ta w której jesteś. Widzę również, że odejście od tej pracy wiązałoby się z jakimiś dłuższym rozwiązywaniem spraw. Teraz radziłbym tobie się rozglądać ale jeszcze nie podejmować żadnych konkretnych ruchów w tej sprawie. Dopiero tak za okres około 7 tygodni byłby dobry czas na podejmowanie jakiś pierwszych kroków. Karty zaznaczają, że jeżeli chciałabyś zmienić pracę to warto by było gdybyś na wszelkie ewentualności miała kilka groszy zaoszczędzone, gdyby coś poszło nie po twojej myśli. Tak więc na razie się rozglądaj oraz nie spiesz się.

Karty na razie partnera w bliskim czasie nie poznasz. Karty zaznaczają, że im bardziej do tego dążysz i im bardziej tego pragniesz to tym bardziej się to oddala. Wykorzystaj obecny czas samotności i zrealizuj swoje sprawy, ponieważ gdy przyjdzie partner będziesz mogła mu poświęcić całą swoją uwagę. Karty również mówią, że możesz przez przypadek, chcąc szybko kogoś znaleźć nadziać się na jakieś "Pana" który raczej delikatnie mówiąc pomyłką w twoim życiu. W tym przypadku czas jest ruchomy, ale im bardziej skupisz się na ułożeniu swoich spraw, tym szybciej może on przyjść. To brzmi trochę absurdalnie, bo możesz powiedzieć co ma piernik do wiatraka, ale wtedy lepiej będziesz miała bardziej klarowne spojrzenie na płeć przeciwną i będziesz wiedziała jak i gdzie go znaleźć, ponieważ nic innego nie będzie zatruwało twojej głowy.

Pozdrawiam!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam mam taką prośbe o wrózbe na zblizajacy sie piatkowo-urodzinowy wieczór ...Czy spedze te urodziny z moim lubym w jakiej atmosferze i czy mogę liczyc na jakis prezencik od Niego? :blush: .Iza 26.08.1982,On 14.09.1978

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Agnieszka 20.04.1981...co mnie czeka w życiu uczuciowym i towarzyskim do końca miesiąca?

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam mam taką prośbe o wrózbe na zblizajacy sie piatkowo-urodzinowy wieczór ...Czy spedze te urodziny z moim lubym w jakiej atmosferze i czy mogę liczyc na jakis prezencik od Niego? :blush: .Iza 26.08.1982,On 14.09.1978

Droga Izo, karty pokazują że to czy spędzisz z nim urodziny zleży tak naprawdę tylko i wyłącznie od ciebie. Porozmawiaj z nim zaproś go jeszcze raz, bądź na niego bardziej otwarta i bardziej serdeczna. Jaka będzie atmosfera? Na pewno siadła, będziesz skrępowana, speszona co nie jest dobre biorąc pod uwagę jaki to jest dzień. Czy możesz liczyć na jakiś prezencik? Możesz ale ten prezent nie będzie jakiś wygórowany, nie będzie kosztowny, nie będzie pracochłonny, raczej coś w stylu małej drobnostki oraz ten prezent może być spóźniony w sensie nie dany tobie w urodziny tylko jakiś czas po nich. Nie bój się z nim otwarcie porozmawiać, ponieważ nie powinnaś być w niepewności i martwić się załóżmy faktem czy książę zechce przyjść skro załóżmy masz do zorganizowania przyjęcie. Pozdrawiam!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Agnieszka 20.04.1981...co mnie czeka w życiu uczuciowym i towarzyskim do końca miesiąca?

Pozdrawiam

Droga Agnieszko, karty pokazują że jesteś sama w sobie w konflikcie przez co nie możesz sprecyzować się jakiego chcesz mężczyznę poznać. Spowodowane może to być bolesnym poprzednim rozstaniem bądź bardzo negatywnymi przeżyciami które od tak nie idą w niepamięć. Czy poznasz kogoś nowego do końca miesiąca? Szczerze powiem, że nie widzę kogoś nowego w tym okresie, najwcześniej możemy rozmawiać o jakimś szukaniu konkretnego partnera za okres dziesięciu tygodni. Teraz warto abyś skupiła swoją uwagę na tym co było oraz abyś przepracowała swój ciężar przeszłości ponieważ przez niego nie będziesz w stanie się otworzyć na kogoś nowego kogoś innego.

W życiu towarzyskim bardziej pod kątem koleżeńskim widzę, że będziesz oceniała jak w różnych sprawach radzą sobie inni co nie przyniesie dla ciebie bardzo pozytywnych doświadczeń oraz spowoduje to, że sama będziesz sobie wbijała noże w plecy. Postaraj się nie porównywać zachowania i życia innych do swojego, ponieważ kiedyś przyjdzie czas na twoje własne pięć minut życiowego sukcesu i szczęścia. Ale wracając do tematu to ciesz się towarzystwem jakie cię otacza, a nie oceniaj go raniąc przy tym siebie.

Dziękuje za pytania! Pozdrawiam! Gdybyś chciała się czegoś dokładnie dopytać to pisz, ponieważ więcej przy takich skromnych informacjach napisać nie mogłem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje serdecznie za odpowiedz...

Zgadza się to, że nie mogę pogodzić się z faktem, ze zakończył się mój poprzedni związek i bardzo tęsknie za poprzednim partnerem...prosiłabym niech Pan sprawdzi jeszcze kiedy poznam mężczyznę do stałego związku i jak potoczy się moje życie uczuciowe? Mam tez taki problem, chciałabym zaprosić na wesele swojego byłego chłopaka, cz to dobry pomysł?jak zareaguje?

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga Izo, karty pokazują że to czy spędzisz z nim urodziny zleży tak naprawdę tylko i wyłącznie od ciebie. Porozmawiaj z nim zaproś go jeszcze raz, bądź na niego bardziej otwarta i bardziej serdeczna. Jaka będzie atmosfera? Na pewno siadła, będziesz skrępowana, speszona co nie jest dobre biorąc pod uwagę jaki to jest dzień. Czy możesz liczyć na jakiś prezencik? Możesz ale ten prezent nie będzie jakiś wygórowany, nie będzie kosztowny, nie będzie pracochłonny, raczej coś w stylu małej drobnostki oraz ten prezent może być spóźniony w sensie nie dany tobie w urodziny tylko jakiś czas po nich. Nie bój się z nim otwarcie porozmawiać, ponieważ nie powinnaś być w niepewności i martwić się załóżmy faktem czy książę zechce przyjść skro załóżmy masz do zorganizowania przyjęcie. Pozdrawiam!

Własnie sie dowiedziałam nie bedzie go na moje urodziny wyjezdza za granice daleko nie wiem na ile,załamałam sie.Czy moge spytac jeszcze kiedy On wróci i czy to juz koniec .ZAmurowała mnie ta wiadomosc juz nic nie ma sensu :((((((.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dreamer,

Chciałabym Cię poprosić o wróżbę. Ostatnio w moim życiu nic się nie układa i powoli tracę nadzieję na poprawę losu. Chciałabym zapytać o 3 istotne dla mnie sprawy.

1. Od dłuższego czasu poszukuję pracy. Mam wyższe wykształcenie + studia podyplomowe + kursy, ale mało doświadczenia zawodowego i jakoś nikt nie chce mi dać szansy żeby je zdobyć. Składam mnóstwo cv, chodzę na rozmowy kwalifikacyjne, ale bez rezultatu. Mieszkam w mieście o wysokiej stopie bezrobocia i niestety nie mam znajomości, „pleców”. Czy w najbliższym czasie uda mi się znaleźć pracę? A jeśli tak, czy będzie to związane ze zmianą miejsca zamieszkania, bo szukam także w innych miastach, i jaka to będzie praca?

2. Chciałabym także zapytać o sprawy uczuciowe. W swoim życiu byłam w kilku związkach, ale wtedy nie byłam jeszcze gotowa na założenie rodziny. A teraz, gdy dojrzałam do tego emocjonalnie, los płata mi figla i nie spotykam na swojej drodze nikogo interesującego :) Czy w najbliższym czasie poznam mężczyznę, z którym stworzę trwały i udany związek? Jeśli tak, to czy mógłbyś mi powiedzieć o nim coś więcej – kiedy i gdzie go poznam, a może już go znam, jaki będzie? Jeśli jestem zbyt ciekawska, to przepraszam, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej, żeby go nie przegapić ;)

3. Teraz sprawa bardzo dla mnie przykra. 3 lata temu pożyczyłam „przyjaciółce” pieniądze. Ona nie ma zamiaru zwrócić długu, wszystkiego się wypiera, mataczy, a ostatnio wymyśliła ciężką chorobę dziecka. Okazało się to kolejnym jej kłamstwem, dałam się nabrać, bo nie sądziłam, że jest zdolna do pogrywania własnym dzieckiem. Najgorsze jest jednak to, że naszym wspólnym znajomym naopowiadała jakichś bzdur na mój temat, nie chcą ze mną rozmawiać. Boli mnie to, bo ci ludzie znają mnie dłużej niż ją, a jednak jej uwierzyli… Mi natomiast wysyła obelżywe sms-y, chyba myśli, że się przestraszę i zrezygnuję z odzyskania długu. Gdyby chodziło tylko o pieniądze, to bym odpuściła, bo nie warto tracić nerwów, ale w obliczu tych wszystkich zniewag, podłych zagrywek, nie chcę żeby czuła się bezkarna. Dałam jej ostatnią szansę na zwrot pieniędzy. Jestem totalnie rozbita, straciłam wiarę w ludzi… Moje pytanie – czy Ania odda dług, czy też sprawa trafi do sądu?

Marzycielu, będę wdzięczna za pomoc :)

Pozdrawiam

Ewa 12.11.1980 r.

Edytowane przez Eworajka
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze o chwile cierpliwosci bo Dreamer sie rozchorował i do kilku dni go nie będzie

Zyczymy mu powrotu do zdrowia

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosze o chwile cierpliwosci bo Dreamer sie rozchorował i do kilku dni go nie będzie

Zyczymy mu powrotu do zdrowia

Mam nadzieję, że to nic poważnego. Życzę Ci Dreamer dużo zdrówka :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy wybaczcie mi ale jeszcze nie wyzdrowiałem, jednakże wszystko zmierza ku dobremu. W ciągu najbliższego czasu myślę że będę już w stanie używalności. Pozdrawiam Was!

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi kochani! Dobre wieści, wyzdrowiałem i jestem już pełen energii. Jak najszybciej odpowiem na zalegające wiadomości! :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Serdecznie dziekuję Dreamerowi za wrożbę. Odpowiedzi na moje pytania udzielił podczas rozmowy głosowej. Poświęcił mi dużo czasu i szczegółowo analizował znaczenie kart. Jestem mu bardzo wdzięczna, był świeżo po chorobie, a zechciał mi pomóc.

Życzę Ci Dreamer spełnienia Twoich marzeń i wszystkiego dobrego :)

Pozdrawiam

Ewa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam.

W sumie mam 3 pytania.

1. proszę o rozkład partnerski na mnie i na moją ukochaną.

2. od dłuższego czasu mam w sobie poczucie, że mam się zająć magią ceremonialna a ostatnio, że wezwać jednego z Duchów Goecji, i że Bóg tego ode mnie oczekuje. Czy to prawda? Narasta to coraz poważniej.

3. proszę mi powiedzieć czy prawdą jest, że w poprzednich wcieleniach były okresy gdzie zajmowałem się Magią Wysoką (Magią Ceremonialną)? Bo czuję, że byłem wielokrotnie magiem.

dziękuję. dane podam na priwa. odpowiedzi tutaj możesz zamieścić ale proszę bez imion wtedy. pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.