Dreamer

Kącik Wróżb - Dreamer Powróży

67 postów w tym temacie

Własnie sie dowiedziałam nie bedzie go na moje urodziny wyjezdza za granice daleko nie wiem na ile,załamałam sie.Czy moge spytac jeszcze kiedy On wróci i czy to juz koniec .ZAmurowała mnie ta wiadomosc juz nic nie ma sensu :((((((.

Pytanie zrealizowane głosowo, serdecznie pozdrawiam! :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie zrealizowane głosowo, serdecznie pozdrawiam! :)

Potwierdzam ,ze rozmowa została przeprowadzona .Fascynujacy charyzmatyczny człowiek o duzej wrazliwosci dał mi wiele wsparcia.Wszystko pozytywnie i bede kierowac sie wskazówkami dotyczacymi mojej relacji z panem A .Dziekuje bardzo pozdrawiam :)))!.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Chciałbym się spytać czy wróżenie nadal aktualne?

Edytowane przez ElohimMihael
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, chciałabym prosić o wróżbę.

Kilka miesięcy temu rozstałam się z chłopakiem po 5 letnim związku. Mimo, że nie jesteśmy już parą kontakt pozostał, przyznam się, że był to nawet bliski kontakt. Były chwile, że chcieliśmy go zerwać, przestać rozmawiać, spotykać się itp. ale po kilku dniach wszystko wracało. Walczyłam o ten związek i bardzo zależny mi na tej osobie stąd moje pytanie, co karty mówią o tej znajomości? Czy jesteśmy sobie pisani? Czy wrócimy do siebie i znów będziemy oficjalnie parą? Jeśli tak to czy nastąpi to jeszcze w tym roku??

Karina 25.08.1989r. Przemysław 27.06.1988r.

Dziękuję za poświęcony czas :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzien dobry Dreamer mam na imie Magdalena i mam pytanie do kart Czego moge oczekiwac w najblizszym czasie w zyciu uczuciowym oraz w finansach moja dat 21.12.1978 strzelec pozdrawiam i zycze zdrowych i wesolych swiat wielkiej nocy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o wróżbe...

Ewa 30,04,1992 Chciałabym zapytac czy poczuje sie emocjonalnie z sama sobą lepiej? Jesli tak to kiedy? Obecnie mam stany depresyjne i brak chęci do wszytskiego :(

Czy poznam również chłopaka? przyjaciół?Kiedy?

Bardzo proszę o odp

Z góry dziękuje

Ewa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.