para-radio

Para-Radio. Poznajemy nieznane.

6 postów w tym temacie

Witam serdecznie! Jestem pomysłodawcą i prowadzącym audycji traktującej o rzeczach tajemniczych i niewyjaśnionych. Widziałem, że na forum prowadzona była dyskusja na temat audycji, którą nagrałem wspólnie z Asusem ;)

Chciałbym przedstawić Wam inne programy, które do tej pory udało mi się nagrać, poprosić o opinię i komentarze. Sam uczę się wielu rzeczy od moich gości. Zachęcam do przesłuchania archiwalnych audycji

TU

dołączcie do nas także na facebooku.

Czekam także na Wasze propozycje, a może wśród was znajdzie się ktoś, z kim moglibyśmy nagrać ciekawy materiał.

Niedługo na wrzucie wylądują dwie ostatnie audycje, które z powodów technicznych jeszcze nie trafiły po obróbce do moich rąk ;)

Pozdrawiam serdecznie!

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie! Jestem pomysłodawcą i prowadzącym audycji traktującej o rzeczach tajemniczych i niewyjaśnionych. Widziałem, że na forum prowadzona była dyskusja na temat audycji, którą nagrałem wspólnie z Asusem ;)

Chciałbym przedstawić Wam inne programy, które do tej pory udało mi się nagrać, poprosić o opinię i komentarze. Sam uczę się wielu rzeczy od moich gości. Zachęcam do przesłuchania archiwalnych audycji

TU

dołączcie do nas także na facebooku.

Czekam także na Wasze propozycje, a może wśród was znajdzie się ktoś, z kim moglibyśmy nagrać ciekawy materiał.

Niedługo na wrzucie wylądują dwie ostatnie audycje, które z powodów technicznych jeszcze nie trafiły po obróbce do moich rąk ;)

Pozdrawiam serdecznie!

Czekaliśmy tu na Was.

Dzięki za linki i na pewno sporo naszych Uzytkownikó zechce słuchać Waszych audycji. A co do nagrań, to mam nadzieję, ze znajdziecie u nas sporo ciekawych ludzi :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

para-radio Tak czekaliśmy i oczywiście dziękuje za linka :thumbsup:

Pozwoliłam sobie dodać wasza stronę na fecebooku EzoDar :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.