Radek

2 sny o dziecku

4 posty w tym temacie

1. sniło mi się, zę miałem dziecko, bardzo szczęśliwe, zadbane, siedziałem cały czas i sie z nim bawilem a ono się smiało do mnie potem podeszła do nas moja dziewczyna-idealna- piekna długie włosy, ale nie o to chodzi, po chwili gdzies poszła i nadeszły demony... atakowały je 3x na poczatku jeden. wziełem dziecko i uciekałem przed nim, gdy dobiegłem w ślepy zaułek nie i nie miałem gdzie uciec posadziłem malucha na ziemi(odziwe cały czas się śmiał i cieszył nawet jak demony na nie się żucały, oczywiscie broniłem go i nawet włos mu z głowy nie spadł. i tak nadszedł 2 atak z dwoma demonami, ktory odparłem i 3 z 3 demonami, ktory oczywiście odparłem. potem wziełem uśmiechniętego dzidziusia na rece i odszedłem, zabawiajac go.

2 sen polegał na tym że na początku otworzyłem oczy budzą się ze snu a dziecko sie na mnei patrzyło i śmiało, wstałem przywitałem go jak własne dziecko, i zaczełem się z nim bawić. w tym śnie dziecko już normalnie chodziło, a nawet biegało za mna a ja mu uciekałem. gdy już dobiegał do mnie i próbował mnie za nogę złapać podnośiłem ja a tem przebiegając podemna wpadał w śmiech^^. potem zmów kobieta się pojawiła, ta sama, lecz twarzy nie pamiętam;( usiadłem z nia i razem zaczeliśmy bawić sie z dzieckiem.

co do dziecka pamietam jeszcze, żę było bląd, z niebieskimi oczami(piek nymi), nie było tłuste ani za chude, było poprostu zadbane.

zinterpretujcie sen bo strasznie mnie zaintrygowal;P

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samo dziecko może mówić że w Twoim życiu narodziła się nowa idea którą realizujesz , nowe pomysły , nowe plany które już są realizowane (fizyczne lub duchowe,wewnętrzne)

Ucieczka z dzieckiem może sugerować iż obawiasz się że coś właśnie zagraża temu co wewnątrz siebie lub w życiu stworzyłeś ,jednak bronisz tego u i uparcie wierzysz we własna idee .

Zabawa z nim to obcowanie i angażowanie oraz czerpanie jakiś wewnętrznych potrzeb tego co stworzyłeś (coś co jest fizycznie lub duchowe lub idee które są w Tobie) tutaj wiele jeszcze może zależeć od emocji jakie odczuwałeś .

Wygląd dziecka może sugerować idealność lub pielęgnacje tego co tworzysz lub stworzyłeś .

Obecność demonów w śnie może być symboliczna (zło, zagrożenie , nieświadomość,strach) czyli możesz obawiać się zagrożenia od strony nieznanej , mrocznej ale jednocześnie znasz swoją siłę która obroni to co uważasz za swoją świętość.

Co do dziewczyny nic mi do głowy nie przyszło by się o niej wypowiadać .

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm tak patrząc na Twój sen pomyslałam podobnie jak Domi pisze ale dwie rzeczy mnie zaintrygowały, które zmieniły moje podejście. Te dziecko się zmienia ale jest tak samo szczęśliwe może nawet bardziej. Mnie się wydaje, że w twoim życiu pielęgnujesz coś co jst tylko dla Ciebie. Uszęczliwia Cię i doskonale sobie radzisz z tym aby nikt tego nie zepsuł. Demony to kwintesencja obaw lęków, które towarzyszą na codzień ale w tym wypadku doskonale sobie radzisz z opanowaniem trudnych sytuacji.

Dziewczyna skojarzyła mi się z uczuciami, spojrzeniem w siebie wewnątrz. Trochę to tak wygląda jakby była wskazówką, jakimś kluczem.

Tyle:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.