Sabinelka

sprawy sercowe

2 posty w tym temacie

cześć,

mam prośbę o wróżbę,

jestem teraz samotna i bardzo bym chciała, aby ktoś mnie pokochał. Chciałabym prosić o wróżbę w tej sprawie. Czy mam jakąś szansę na miłość mężczyzny? Niedługo go spotkam? Moja data urodzenia 20.10.1991r.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, rozłożyłem dla ciebie karty. Na pierwszy rzut oka pokazuje mi się, że powinnaś sobie przemyśleć dokładnie jakiego chciałabyś partnera. W najbliższym czasie niestety nie poznasz nikogo, ponieważ podchodzisz do tego trochę sceptycznie i z daleka, jednakże w najbliższym czasie warto abyś była sama. Teraz masz okres gdzie podświadomie chciałabyś odczuć jeszcze trochę wolności, ponieważ masz też obawę, że jak byłabyś w związku to nie miałabyś takiej swobody. Karty doradzają ci abyś przede wszystkim, pozbyła się całego bólu oraz obaw które cię trapią oraz abyś z większą energią szukała tego partnera. Wyjdź bardziej do ludzi, nie ograniczaj się do stałych kontaktów, ponieważ partner sam do drzwi nie zapuka. Dziękuje za pytanie, mimo iż rezultat jest trochę inny niż się tego spodziewałaś, ale jak zmienisz coś w swoim podejściu, to mężczyzna też będzie. Uwierz w siebie!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.