k800i9

prosze o wróżbę

2 posty w tym temacie

mam ma imie mariusz comie czeka w milosci comie czeka z ewom prosze o wrozbe 13 09 1986 , a ewa 1984 24 12

Edytowane przez k800i9
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam ma imie mariusz comie czeka w milosci comie czeka z ewom prosze o wrozbe 13 09 1986 , a ewa 1984 24 12

Odpowiedź od Roya: Uważam, że popierwsze jest jakaś kobieta która jest chytrą osobą i zależy jej tylko na pieniądzach(mozliwe że zna pania Ewe) , po drugie wydaje mi się że dzieli pana z panią Ewą jakaś odległość , w sensie fizycznym , jeżeli nie to wydaje mi się ze pani Ewa planuje wyjazd . Dziękuje ; )

Odpowiedź od Dreamera: Widzę tutaj, że wasza relacja głównie opiera się na tym, że Pani Ewa mierzy uczucia pod kątem pieniądza a nie uczuć. Zgodzę się z przedmówcą, że Pani Ewa może planować wyjazd. Pan jest w stanie wybaczyć jej wszystko mimo wielkiego bólu, jednakże nie zależy jej na tym. Zachowanie Pani Ewy wskazuje na to iż bardzo ogranicza się w okazywaniu swoich uczuć jakichkolwiek. Pan stara się być dobry oraz miły, okazywać same pozytywy, ona nawet tego nie dostrzega. Radzę aby przemyślał Pan czy chce się trzymać takiej kobiety...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.