Kostka

Występują dwie grupy okultystów, ezoteryków

3 posty w tym temacie

Przytłaczająca ilość okultystów to tylko ofiary demona. Dzielą się oni na dwie główne grupy;

Trafiają do tych grup na ogół osoby, które się nie Modlą i które z pobłażaniem traktują Przykazania BOŻE, nie mają też Ochrony w postaci Stanu Łaski Uświęcającej. Część z nich chodziła do Kościoła, ale traktowała to na zasadzie obowiązku. W chwili zostania okultystą wizyty w Kościele są coraz rzadsze, aż ustają całkiem.

1. fascynaci okultyzmu (ofiary przytłaczająca większość może ok. 99 %), które poprzez w/w czynniki odchodzą od BOGA, a dia_beł ich kusi i spełnia zachcianki – i jest im początkowo z tym dobrze, mają czego pragną, potem szata_n działa schematycznie przeżuje i wypluje. I człowiek taki zaczyna rozumieć w co się wplątał próbuje, rozumuje po pierwszych oszustwach i kłamstwach, a że nie są to na ogół ludzie źli i poszukują Miłości i szczęścia niektórzy się zaczynają zastanawiać. Demon natomiast wtedy zaczyna daną osobę niszczyć. Dlatego tak bardzo potrzeba Powołań BOŻYCH, by ratować tą grupę ludzi. Gdyż jeżeli będzie nas mało to niestety wielu z tej grupy, bardzo wielu kończy tragicznie w rozpaczy i nie widząc znikąd ratunku (im większe zagnieżdżanie w nich okultyzmu tym większa rozpacz) bardzo często popełnia samobójstwa.

2. drugim typem są osoby naprawdę złe, one są synami tego z ogonem. Lubują się w złym i rozwijają w demonizmie posuwając się do coraz perfidniejszych rzeczy, nienawidząc wszystkich wokół także swoich kompanów, jak i osoby z pierwszej grupy. Te osoby zawsze czują się po tej stronie dobrze, chętnie kontrolują gałęzie okultyzmu, a demon wprowadza ich w coraz to nowe arkana zła, gdzie kanibalizm nie zalicza się do najgorszych zjawisk.

Pierwsza grupa podczas wyplątywania się z okultyzmu odczuwa w realu potężne dręczenia, opętania i zniewolenia demoniczne bardzo często bardzo spektakularne; jak lewitacja, przejmowanie ciała, ataki na ciało i materię wokół ofiary. Optymistyczne jest to, że tym (z pierwszej grupy), którzy podejmą próbę opuszczenia okultyzmu i zwrócenie się w kierunku BOGA TRÓJJEDYNEGO się to udaje. Zostają Oni potem bardzo gorliwymi Katolikami. Wielu z Nich BÓG Powołuje do Posługi z Charyzmatem Uwalniania.

//post nieczytelny, rażący po oczach. Zmieniony kolor na standardowy - Szerszen.

//@treść udzielone ostrzeżenie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Część z nich chodziła do Kościoła, ale traktowała to na zasadzie obowiązku. W chwili zostania okultystą wizyty w Kościele są coraz rzadsze, aż ustają całkiem.

To ja jestem przykładem opętanej, która od czasu "opętania" hihi, częściej chodzi do kościoła niż wcześniej.

Jakaż tam jest energia otwartych na oścież duszyczek !!!!!

Po takiej wizycie w świątyni mam "kopa" energetycznego na tydzień.

Wasz Bóg nieźle to sobie wymyślił..... gratulacje. :thumbsup:

PozP

P.S.

To chyba ja należę do tej drugiej grupy - z gruntu złej :wysmiej:

Edytowane przez Paradoxa
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zostaje zamknięty z uwagi na łamanie regulaminu forum w następujących punktach:

5. Posty oraz wpisy w profilu i sygnaturze zamieszczane na forum EzoDar.pl łamiące w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo Rzeczypospolitej Polskiej, zasady współżycia społecznego lub łamiące niniejszy regulamin będą usuwane a Użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem a jeśli Użytkownik w dalszym ciągu będzie naruszał powyższy artykuł regulaminu, także banem

6. Użytkownicy, których posty i wpisy w profilu oraz w sygnaturze będą łamać zasady dobrego wychowania oraz w jakikolwiek sposób obrażając uczucia i przekonania innych Użytkowników lub obrażając ich samych będą karane upomnieniem, ostrzeżeniem, punktem karnym, a w sytuacji uporczywego łamania niniejszego artykułu regulaminu, banem.

7. W postach, wpisach w profilu oraz w sygnaturze zabrania się;

a) Obrażania innych Użytkowników forum EzoDar.pl oraz osób publicznych.

b) Publikowania niesprawdzonych i nieuzasadnionych zarzutów wobec innych Użytkowników.

g) Celowego wywoływania sporów i konfliktów między Użytkownikami Forum EzoDar.pl a także spamowania i trollowania, nie przestrzeganie netykiety zgodnie z ogólnie przyjętą definicją tych pojęć.

Jednoczesnie przypominam, że w naszym kraju obowiązuje wolnośc sumienai i wysnania.

Wolność sumienia i wyznania jest podstawowym prawem człowieka, usankcjonowanym dokumentami międzynarodowymi, w tym m.in. w: Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych, Konwencji Praw Dziecka i Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Deklaracji o Prawach Człowieka. W dokumentach tych uznaje się, iż każda osoba ma prawo do wolności sumienia i religii, prawo to obejmuje wolność posiadania, przyjmowania lub zmiany swej religii bądź przekonań, jak również manifestowania (indywidualnie lub wspólnie z innymi) swej religii lub przekonań poprzez nauczanie, praktyki religijnej, uczestniczenie w obrzędach i uprawianie kultu.

Na dowód tego przytaczam wyciągi z wspomniany tesktów prawnych:

Wolność wyznania i sumienia według:

Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka:

Art. 18

Wszyscy ludzie mają prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania. Prawo to obejmuje swobodę zmiany wyznania (wiary) oraz swobodę głoszenia swego wyznania (wiary) indywidualnie lub wraz z innymi ludźmi, publicznie lub prywatnie, poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie kultu i przestrzeganie obyczajów.

Artykuł 19

Każdy człowiek ma prawo do wolności opinii i wyrażania jej. Prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych

Artykuł 18

1. Wszyscy mają prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania. Prawo to obejmuje wolność posiadania lub przyjmowania wyznania lub przekonań według własnego wyboru oraz do uzewnętrzniania indywidualnie lub wspólnie z innymi ludźmi, publicznie lub prywatnie, swej religii lub przekonań przez uprawianie kultu, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie.

2. Nikt nie może podlegać przymusowi, który stanowiłby zamach na jego wolność posiadania lub przyjmowania wyznania albo przekonań według własnego wyboru.

Artykuł 19

1. Każdy człowiek ma prawo do posiadania własnych poglądów.

2. Każdy człowiek ma prawo do swobodnego wyrażania opinii. Prawo to obejmuje swobodę poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania wszelkich informacji i poglądów, bez względu na granice państwowe: ustnie, pisemnie lub drukiem, w postaci dzieła sztuki bądź w jakikolwiek inny sposób według własnego wyboru.

Konwencji Praw Dziecka

Artykuł 14

1. Państwa-Strony będą respektowały prawo dziecka do swobody myśli, sumienia i wyznania.

2. Państwa-Strony będą respektowały prawa i obowiązki rodziców lub, w odpowiednich przypadkach, opiekunów prawnych odnośnie ukierunkowania dziecka w korzystaniu z jego prawa w sposób zgodny z rozwijającymi się zdolnościami dziecka.

3. Swoboda wyrażania wyznawanej religii lub przekonań może podlegać tylko takim ograniczeniom, które są przewidziane prawem i są konieczne do ochrony bezpieczeństwa narodowego i porządku publicznego, zdrowia lub moralności społecznej bądź podstawowych praw i wolności innych osób.

Konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności

Artykuł 9

1. Każdy człowiek ma prawo do wolności myśli, sumienia i wyznania. Prawo to obejmuje wolność zmiany wyznania lub przekonań oraz wolność uzewnętrzniania indywidualnie lub wspólnie z innymi ludźmi, publicznie bądź prywatnie, swego wyznania lub przekonań przez uprawianie kultu, nauczanie, praktykowanie i czynności rytualne.

2. Wolność uzewnętrzniania wyznania lub przekonań może podlegać jedynie takim ograniczeniom, które są przewidziane przez ustawę i konieczne w społeczeństwie demokratycznym z uwagi na interesy bezpieczeństwa publicznego, ochronę porządku publicznego, zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób.

Artykuł 10

1. Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe. Przepis ten nie wyklucza prawa Państw do poddania procedurze zezwoleń przedsiębiorstw radiowych, telewizyjnych lub kinematograficznych.

2. Korzystanie z tych wolności pociągających za sobą obowiązki i odpowiedzialność może podlegać takim wymogom formalnym, warunkom, ograniczeniom i sankcjom, jakie są przewidziane przez ustawę i niezbędne w społeczeństwie demokratycznym w interesie bezpieczeństwa państwowego, integralności terytorialnej lub bezpieczeństwa publicznego ze względu na konieczność zapobieżenia zakłóceniu porządku lub przestępstwu, z uwagi na ochronę zdrowia i moralności, ochronę dobrego imienia i praw innych osób oraz ze względu na zapobieżenie ujawnieniu informacji poufnych lub na zagwarantowanie powagi i bezstronności władzy sądowej.

Konstytucji Rzeczypospolitej

Art. 25 [wolność religijna w sensie instytucjonalnym]

1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.

2. Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.

3. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii oraz wzajemnej niezależności każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego.

4. Stosunki między Rzeczpospolitą Polską a Kościołem Katolickim określają umowa międzynarodowa zawarta ze Stolicą Apostolską i ustawy.

5. Stosunki między Rzeczpospolitą Polską a innymi kościołami oraz związkami wyznaniowymi określają ustawy uchwalone na podstawie umów zawartych przez Radę Ministrów z ich właściwymi przedstawicielami.

Art. 53 [wolność religijna w sensie indywidualnym]

1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.

2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.

3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.

4. Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.

5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.

6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.

7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

Artykuł 48.

1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.

USTAWA z dnia 17 maja 1989 r. o gwarancjach wolności sumienia i wyznania zapewnia człowiekowi swobodę wyboru religii lub przekonań oraz wyrażania ich zarówno indywidualnie jak i zbiorowo, prywatnie lub publicznie. Osoby wszystkich wyznań oraz nie wierzący mają równe uprawnienia w życiu politycznym, gospodarczym, społecznym oraz kulturowym. Obywatele mogą:

• tworzyć wspólnoty religijne,

• zgodnie z zasadami swojego wyznania uczestniczyć w czynnościach i obrzędach religijnych, obchodzić święta religijne

• głosić swoją religię i przekonania

• wychowywać dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami względem religii

• korzystać ze źródeł informacji na temat religii

• otrzymywać pochówek zgodny ze swoimi zasadami religijnymi

Bardzo proszę aby w przyszłości bardziej się pilnować w ocenie osób innych wyznań i innych światopoglądów. Autor tematu otrzymuje ostzreżenie, a jego kolejne posty zostaną poddane weryfikacji przed ich publikacją.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.