motyl

Oko opaczności

5 postów w tym temacie

Proszę o interpretacje snu..............

Mój sen był dłuższy (jakaś jazda autobusem)i coś jeszcze.... co? nie wiem.

W pamięci utkwił mi tylko środek snu jakiś muzułmanin w białej tunice stał nieopodal mnie i pokazywał mi coś niezwykłego,więc na ziemi było miejsce z narysowanym trójkątem a w nim było oko(to wyglądało jak oko opaczności)ten mężczyzna tłumaczył mi,że jak wrzucę do tego oka taką szczotkę do włosów(była ona koloru bordowego)i zostanie pochłonięta to znaczy,że jestem kimś szczególnym i Bóg jest mi przychylny,jednak mi z pogardą powiedział,że ja nie mam szansy na taki zaszczyt(choć bałam się werdyktu oceny bardzo pragnęłam znać wynik)troszkę musiałam się szarpać i przepychać,ale w końcu udało mi się rzucić szczotkę i pochłonęło ją to oko(w białych promieniach).Poczułam radość i nadzieje,że dla samego stwórcy jestem niezwykła.............

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak mi się skojarzyło że pokonasz opór społeczny, różnice kulturowy i chociaż możesz być obrażana, czuć się samotna w tej sytuacji to uda ci się wygrać To utwierdzi cie w przekonaniu że jesteś wartościowa osobą.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oko w trujkącie w snach naszych snach może zwracać uwagę na 3oko. ale oko w trujkącie to symbol opaczności jak w temacie więc zastanów się czy droga twoja nie idzie przez świeckość

sorki za błędy jestem pod wpływem

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mnie sie zdaje ze nie tyle świeckość co szersze spojrzenie na pewne sprawy. Dla mnie to jakby pewne zmartwienia staną się niczym...

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motyl :) biel we śnie oznacza na tunice Muzułmanina -Oświecenie Czakry Głowy -7 ,czyli Unię bądź Połączenie z Bogiem , Nieskazitelność,Czystość Wewnętrzną ,wysoki Poziom Duchowej Świadomości ,Transcendencję ,a Kolor Bordowy Oznacza że będziesz coraz częściej musiała skupiać się na swoim wnętrzu ,będziesz musiała myśleć w inny sposób,tam gdzie mieszka Bóg ,co symbolizuje Oko W Trójkącie z twoich snów -Wszechwiedzące Metaforyczne 3 Oko Boskiej ,Intuicyjnej Mądrości Spoglądające do wewnątrz .

Trójkąt w górę skierowany oznacza Ducha ,a trójkąt skierowany w dół Materię.

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.