WalczącyZ Wiatrakami

Doświadczenia z obcymi rasami.UFO

47 postów w tym temacie

Ciekawi mnie dlaczego nikt na tym forum nie zajmuje sie obcymi istotami z innych planet,galaktyk a moze z naszej ziemi o ktorych nic nie wiemy.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał z tym do czynienia...

Tutaj można pisać o wszelkich dziwnych zjawiskach.. lub może jak ktoś miał do czynienia z obcym to tym bardziej.

Wszelkie podejzane sytuacje po prostu wszystko.

Wiadomo że siebie poznać to podstawa ale trzeba też wiedzieć co się dzieje wokol nas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo chętnie podyskutuję. Ale z pewnymi teoriami wstrzymam się dopóki nie przygotuję solidnego materiału.

Ale rękawice podnoszę. Zaczynaj :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doświadczeń ja nie miałem choć może kiedyś ale tego nie pamietam(bywało że sie przy kimś źle czułem).

Interesuje się tym po prostu i wierze w wiele logicznych skladajacych sie w calosc teori.

Jak miales jakies doswiadczenia w tym kierunku to śmiało wal..Pogadamy o tym i jeśli to mogło być przeslanie jakies czy cos rozwiazemy ;]

Lecz zwykłe gdybania także są mile widziane.

Hmm ja mam zacząć?

Może pierw spytam się Ciebie jak myślisz co to są Szaraki(ang.Grey Alien) twoim zdaniem?Może troche już z grubej rury ale co tam jakoś to będize ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na gdybaniu, grzebaniu, analizowaniu teorii i odczytywaniu podtekstów historycznych skończy się, bo osobiście nie miałem doświadczenia z 'obcymi'.

Do rzeczy.

Szaraki z tego co mi wiadomo są jedną z kilku wymienianych ras. Słyszałem o Plejadianach i Reptilianach.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż tlyko tyle wiesz?:)

Reptalianie o nich później a jeśli chodzi o Szaraków to to sa prymitywne istoty bez emocji bez duszy stworzone wlasnie przez reptalianów... mają różne wyglądy i słabe ciało.Sa slugami,marionetkami w rekach reptalianów.. nadają się do łapanki lub badaniu różnych obszarów.Zwykle działaja w ukryciu lecz te istoty mistrzami kamuflarzu nie są i czasem ktoś może takich zobaczyć.Czy się bać?Bać nie ale warto być ostrożnym bo siły nie maja ale mają technologie nie swoja ale ktora dobrze operuja bo sa tak zaprogramowane.

To moje zdanie na ich temat ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem więcej. A przynajmniej słyszałem więcej. Na wstępie zaznaczyłem że będę trochę wstrzemięźliwy bo lubię mieć zaplecze informacyjne.

Co powiesz o Reptilianach? Gadzich księciach.

Występowali w różnych miejscach na Ziemi. Quetzalcoatl w Amer. płd, Cesarz Smok w Chinach, Sobek w Egipcie. Wrażenie i słuchy o nich są raczej pesymistyczne. Inteligentna i technologicznie zaawansowana rasa, próbująca zdominować inne. Różne wersje odnośnie wyglądu, ale zawsze powiązane z cechami gadzimi. Oczy, łuski. System kastowy. Moje pytanie jest takie, czy masz jakies podejrzenia czegoż taka inteligentna rasa mogłaby poszukiwac na naszej planecie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozwolicie że wtrącę ,obce rasy od zawsze Poszukiwały Inteligencji ludzkiej i badań nad Emocjami ,ponieważ Człowiek od zawsze był Najitelegentnięjszą Rasą W Całej Galaktyce .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owa rasa musi mieć pożywienie... pożywienie w postaci negatywnej energi powstałej np z nienawiści.

Oni sami nas widzą jak hodowla i tak też narazie wygląda niestety.

Mistyk Gady raczej człowieka bardzo nisko cenią :) człowiek dla nich nie siega im do stóp.Więc to odpada.

Plejadianie widzą ze człowiek jest wyjatkowy ale napewno nie Reptalianie.Zreszta człowiek pierw sie musi obudzic bo jak narazie to na świecie jest syf za przeproszeniem.

Edytowane przez WalczącyZ Wiatrakami
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też prawda :),.do pewnej wiedzy człowiek musi dojrzeć,bo inaczej byłby za duży szok i panika .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli uważasz że Reptilianie posilają się naszą negatywną energią. Dlaczego?

Człowiek od zawsze był Najitelegentnięjszą Rasą W Całej Galaktyce

...Istotnie... jesteśmy 'Najitelegentnięjszą' rasą. :kotek:

Edytowane przez Wolverine(smoQ)
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak dlaczego?To sa zle istoty pochodzace od szatana.Zło zawsze się żywi ludzka nienawiścia,bólem,brakiem zrozumienia i tak dalej... To przez manipulacje ze strony zla sa podzialy ludzkie ktore prowadza do wojen a wojny do bolu a bol sluzy jako pokarm i tak wyglada dla nich rolnictwo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie czego jestem ciekawa?

Na ile zdjęcia amerykańskich naukowców, którzy przechwycili ciała UFO, są realne?

Nie jest to dla Was Fake? Nie wiem co o tym myśleć hmm

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wszystkie te symboloiczne wyobrażenia jak - Bóg,Szatan,Demony,Diabeł,Anioły ,obcy,kosmici,plejadianie,nebulanie,matriksanie i inne anie pochodzą z Królestwa Nieświadomości Zbiorowej Junga

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Haha trzeba być strasznym głupcem żeby nie wierzyć w tak zwane UFO.Wiele zdjec filmow to fake ale tez wiele to nie sa fake.

http://www.youtube.com/watch?v=zEbTPmn0sSw&feature=player_embedded

No to tylko nazwy ja proboje jak najrealniej sobie wyobrazic istoty.. np anioly wiem ze nie sa takie jak pokazuja w googlach :)

Ale ciekawe jak to jest z Bogiem bo skoro w jaźni pokazuje sie jako Bóg z wyobrazen ludzkich to ja kto jest?

Ja moge przeczuwać i być bardzo przekonanym że Bóg nie wyglada jak np na tym obrazku:

http://www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki/g/God2-Sistine_Chapel.png

Ale snić może sie właśnie takie wyobrażenie..tak może wlasnie ten archetyp wygladać.

Może dla takich słabiaków przyjmuje właśnie taką postać.

Edytowane przez WalczącyZ Wiatrakami
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz jakieś przykłady zdjęć UFO które to nie fake? ciekawa jestem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to Takie wyobrażenie Boga jako Oświeconej Jaźni ,która dostąpiła Świadomości Chrystusowej ,lub Stanu Buddy .

Wyobrażenia i sztuczny Świat własnej Głębi psychicznej są tak silne że mogą bartdzo mocno zdominować umysł i cały system nerwowy ,trzeba sporej dozy samokrytyki,rozsądku i realizmu ,by nie zatracić się w tamtym świecie.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dałem filmik ale pewnie on nie wystarczy bo są tacy ludzie do których muszą przyjść sami kosmici i powiedzieć ,,jesteśmy kosmitami,, żeby uwierzyli...

,,Mi raczej chodziło o ciała ufoczków ;)''

Zacznij szukać a znajdziesz.

Tego jest wiele.. same Szaraki praktycznie bo jak taka istota jak reptalian dalby sie ubić?

Edytowane przez WalczącyZ Wiatrakami
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi raczej chodziło o ciała ufoczków ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zastanawiacie się czasem co piszecie?

Na każdym forum musi być grupa zapewniająca rozrywkę ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za dużo takich for już przerabiałem.

Bardziej mnie to zniechęcało niż bawiło.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra wrócę do tematu ;)

Wierzycie w to UFO?

Mam jakoś mieszane odczucia :/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś absolutnie zaprzeczałem ich istnieniu. W ślepo. Bo tak. Bo albo okultyzm i Ezo, albo ufo.

Ale po jakimś czasie, wraz z zainteresowaniem alchemią, doszedłem do wniosku że to wcale nie musi być takie niedorzeczne. W tym momencie te dwie opcje są niemal na równi. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego złoto od zawsze było używane jako metal walutowy? Oczywiście po etapie barteru, czyli wymiany towar za towar, chodzi mi o czasy kiedy ludzie zaczęli się gromadzić do kupy i czcić bóstwa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę razy byłam świadkiem jak jakiś niezidentyfikowany pojazd poruszał się po niebie. Niby nic. Ale samolot to to nie był, bo to COŚ poruszało się w różne strony ze zmienną szybkością. Może ptak? Nie, bo potem nagle rozpłynęło się w powietrzu.

Widziałam to wraz z rodzicami, więc sobie nie ubzdurałam, ale dla nich nie było to nic nadzwyczajnego. Oni zdają sobie sprawę z istnienia pozaziemskich cywilizacji.

Edytowane przez Akana
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawdę mówiąc mam doświadczenia nie tyle z ufo co z fanami ufo

... to temat który bardzo wkręca w zaburzenia, nie wiem czemu, ale

bardzo szybko zmierza do paranoi

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Celna uwaga.

Ja mam do tego podejście agnostyczne.

Nie ma dowodów przekonujących mnie ani za, ani przeciwko istnieniu cywilizacji pozaziemniaczanych ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ee tam, Marciniak mówi, że to nasza kosmiczna rodzina więc pewnie kiedyś jeszcze napisze, że są z Ziemii i szlag trafi kosmiczne jaszczurki...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.