WalczącyZ Wiatrakami

Doświadczenia z obcymi rasami.UFO

47 postów w tym temacie

ktos madry kiedys napisal, ze najlepszym dowodem na istnienie inteligentnych "obcych" jest to, ze sie z nami nie kontaktuja ;)

swoja droga, byloby dziwne gdybysmy byli jedyni w Kosmosie

eh, ten antropocentryczny punkt spojrzenia ...

mysle, ze cywilizacje sie rodza i umieraja

moze nawet mamy z jakas fizyczna stycznosc z jakas cywilizacja, to pewnie omija nas (=kontakt) szerokim lukiem jak cos w rodzaju pantofelkow/ameby

bo jesli w ogole (juz) dotarli do naszej "zapadlej wsi" na koncach Kosmosu, to sa raczej lepiej rozwinieci od nas

albo i tez hoduja nas, nieswiadomych - jak my owce :mnich:

Edytowane przez alathea
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja uważam, ze życie w kosmosie w jakiejs formie jest, ale czy to cywilizacje porównywalne do naszych? Nie wiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba pytania na które ciężko będzie nam znaleźć odpowiedź,ponieważ znacznie przekraczają naszą wyobraźnie. Ja takze wierze,że gdzieś w kosmosie,może w innej galaktyce jest życie. W jakiej formie? Zbyt trudne pytanie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś kiedyś czytałem, nie pamiętam, ale chyba w 2 lub 3 książce o OOBE R. A. Monroe'a, w której to opisał swoje spotkanie z UFO. Z jego doświadczenia wynika, że istoty te są bardziej rozwinięte od nas. Rozwinęli się na tyle, że przemierzali kosmos w postaci astralnej. Nie chodzi tu jednak o takowe OOBE, lecz przekraczając prędkość światła (która jest prawdopodobnie maxymalną prędkością na planie fizycznym) mogli poruszać się na platformie astralnej. Opisana była w tej książce sytuacja, w której Monroe będąc (chyba) w okolicy orbity naszej planety dojrzał swymi astralnymi oczyma statek UFO. Dokładnie taki jak w filmach sf (bodajże) czerwony spodek. Tutaj jeśli pamięć mnie nie myli wraz z swym opiekunem (chodzi tu o wyższą jaźń) poprosili owe UFO o pozwolenie na wejście. Otworzyły się "drzwi" (?) i ukazała im się postać znana przez Roberta jako jego ulubiony komik z tamtych lat (nazwiska niestety nie pamiętam). Monroe zauważył wkrótce, że porozumiewają się telepatycznie i nawiązał z nim krótką rozmowę. Spytał owego ufoludka czego tak wysoce rozwinięta rasa szuka na ziemi i czemu wygląda jak znany i lubiany przez niego komik. Odpowiedzią był właśnie HUMOR. (Sam osobiście się z tym zgodzę, że to co się na tej ziemi dzieje to niezła komedia :D). Komedie i różnego rodzaju formy humoru były tym czego obcej rasie brakowało. Formę komika przybrał natomiast z powodu Roberta- by łatwiej było mu się porozumiewać.

Chyba tyle. Jeśli ktoś jest lepiej poinformowany proszę mnie poprawić. Ja niestety nie posiadam już tej książki, a czas z pamięcią robi swoje.

Osobiście uważam to za bardzo możliwe. W taką formę egzystencji pozaziemskich wierzę :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bardzo ciekawa teoria,ale nieco naciągana,poniewaz mowa tutaj o istotach przemierzającej kosmom metodą OOBE,która wykracza poza prędkość światła. Logicznie- nie jest to miożliwe,ale skoro istoty te są bardziej rozwinięte od nas,to czemu nie? Wszystko zalezy od naszej koncepcji oraz wyobraźni.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otóż chodzi o to, że każdy poziom rzeczywistości posiada swoje granice i granicą naszego planu fizycznego jest właśnie prędkość światła. Przekraczając ją, przechodzimy na następny poziom, którego granicą może być np. 2x prędkość światła.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Istoty pozaziemskie istnieją, wynika to z logiki.

Jeśli Wszechświat jest nieskończony, a my istniejemy to jak nikłe nie byłoby prawdopodobieństwo, że się..powtórzyliśmy i tak musi w końcu nastąpić.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w każdym razie musza istnieć jakieś formy życia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem kiedyś że nawet słynny psychiatra szwajcarski C.G.Jung stwierdził "możliwe że we wszechświecie istnieją inne formy życia ,może nawet inteligentniejsze tego nie można wykluczyć" :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem kiedyś że nawet słynny psychiatra szwajcarski C.G.Jung stwierdził "możliwe że we wszechświecie istnieją inne formy życia ,może nawet inteligentniejsze tego nie można wykluczyć" :oczko:

Ktoś inny kiedyś stwierdził, że najlepszym dowodem na istnienie pozaziemskich cywilizacji jest to, że się z nami nie kontaktują. ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niejeden myśli że życie pozaziemskie będzie wyglądało tak jak tu na ziemi w ludzkiej formie i mówiące w zrozumiałej formie ,natomiast - bakterie,mikroby ,zwierzęta ,owady i podwodne organizmy (jak życie na innej planecie ) i inne formy życia nie mówiące jak ludzie ,lecz kontaktujące się ze sobą to też przecież formy życia ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc to moza ja tez wniose cos do tego tematu.Co do predkosci wiekszej niz predkosc swiatla to polecam film Kwantowa Komunikacja jest na youtubie. Opisano tam sporo testow, ktore przeprowadzili naukowcy zajmujacy sie tym od dawna ,sa to glownie doswiadczenia zwiazane z ludzka podswiadmoscia i uczciami.Badanie to polegalo na tym ze brano np pare ludzi przewaznie byla to para meszczyzna i kobieta,ktorzy byli w stalym udanym zwiazku (byli dostrojeni do siebie).Rozdzielano ich od siebie dajmy na to ze on byl w Ameryce a ona w Europie. naukowcy mieli takie urzadzenie rejestrujace ludzka aure .Cos w tym stylu ze przykladasz kciuka i pokazuje ci aure bynajmniej jej czesc te blizsza ciala tyle ze na bierzaco a nie zdjecie.obydwoje byli monitorowani moim zdaniem jest to ciekawe co sie wydarzylo gdyz kazano jednej osobie wyslac uczucie szczerej milosci do tej drugiej osoby ktore byla oddalona o kilka tysiecy kilometrow.A wiec do rzeczy na tym monitoringu ze tak to nazwe :D bylo widac jak w danym momecie uczucie wylatuje z jednej osoby a mianowicie na wysokosci serca(tez ciekawe) i w tym samym czasie bez zadnej roznicy czasu zadnej ani setnej,tysiecznej sekundy te uczucie wchodzi do tej drugiej osoby. co o tym myslicie? polecam ten dokument sa w nim opisane eksperymenty na szersza skala jeden z nich mial sprawdzic wlasnie jak szybko odbywa sie to w kosmosie powiem tyle ,ze eksperyment ten przeprowadzal astronauta znajdujacy sie na ksiezycu i ludzie na ziemi mial on wysylac intencje na ziemie na jakis przedmiot juz nie pamietam wiem ze wynik byl taki sam jak w pierwszym eksperymenie ktory opisalem wyzej. Ja osobiscie wierze w ufo chociaz sam nie widzialem nic :D ogladalem mnostwo filmow na ten temat i filmikow niektore smieszne ale niektore wedlug mnie prawdziwe. jeden film byl o strefie 51 i o rzekomo przetrzymywanym tam obcym,ktory rozbil sie swoim statkiem byl nawet orginalny film pokazujacy jak rozmawia z nim telepata i jest obslugiwany przez lekarzy gdyz czul sie zle w naszym srodowisku.film ten wyniosl pracownik strefy 51,gdy spytano go jak to zrobil (byly to lata 60,70) chyba powiedzai ze udalo mu sie skopiowac ten film podczas gdy byl on przetwarzany z wersji Vhs na cyfrowa. obcemu zadano pytanie czemu przylatujecie na ziemie? on odpowiedzial ze interesuje ich wplyw naszej zbiorowej swiaomosci na wydarzenia ktore dzieja sie na naszej planecie. tyle juz mi sie nie chce pisac pozdrowionka . Polecam filmy ten co wyrzej napisalem i jeszcze kilka : Chcesz dobra dla wszystkich (youtube), Dziedzictwo wiliama coopera (youtube) ,Iluminati secret space(youtube),na poczatku byla swiatlosc(film o odzywianiu prana)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W skali Wszechświata nie można wykluczyć w świetle obecnych definicji istnienia innej rasy. Z jednego powodu.

Jeśli Wszechświat faktycznie miałby być nieskończony a na Ziemi istnieje życie to zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa gdzieś musi istnieć układ planetarny w którym jak najbardziej występuje życie.

Co do Żaboludów, ufoków odkrytych przez USA i pokrewnych alienów - znajdźcie sobie dziewczynę..

Co do karmienia się negatywną energią, co do negatywnych energii itd. - znajdźcie sobie psychologa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:15, Wolverine(smoQ) napisał:

Walczący, Mistyk. Zastanawiacie się czasem co piszecie?

Ja dokładnie wiem ,co wiem ,a ty jesteś pewien swoich wyobrażeń :

DMT - NIESAMOWITA SUBSTANCJA SZYSZYNKI

 
Ludzki organizm wytwarza najbardziej halucynogenną substancję świata! Czy to możliwe? Okazuje się, że tak. Wszystko to za sprawą szyszynki i syntetyzowanej przez nią tajemniczej substancji, zwanej DMT.
 
Jak podaje Wikipedia, DMT czyli dimetylotryptamina, to - organiczny związek chemiczny, dwumetylowa pochodna tryptaminy, psychodeliczna substancja psychoaktywna.
 
Prekursorem badań nad produkowaną przez szyszynkę DMT był dr. Richard Strassman. Człowiek ten, zastanawiał się, czy szyszynka i produkowana przez nią DMT, może być bramą, przez którą ludzie opuszczają ten świat. Obrał sobie za cel określenie biologicznego podłoża medytacji i stanu śmierci klinicznej.Zastanawiało go sposób, w jaki wielowiekowe tradycje traktowały szyszynkę. Była ona nazywana trzecim okiem lub czakrą korony i od dawien dawna traktowano ją jako najbardziej duchową część ludzkiego ciała.
 
Dr. Strassman postanowił podawać DMT grupie ochotników, w celu sprawdzenia wpływu tej substancji na ludzki organizm.Efekty tych badań były zadziwiające. Okazało się bowiem, że DMT podana w nadmiernych ilościach, wywoływała u badanych, stany podobne do doświadczeń śmierci klinicznej. Największe stężenie tej substancji w ludzkim organizmie następuje w momencie śmierci i porodu. Niewielkie jej ilości można wykryć podczas świadomego snu. Skoro więc najbardziej substancja ta daje o sobie znać podczas narodzin nowego życia i w momencie śmierci, oznacza, że jej działanie ma wpływ na fenomen ludzkiego istnienia.
 
Dimetylotryptaminę można wykryć w organizmie osoby osiągającej wyższe stany duchowe, co określa się jako otwarcie trzeciego oka. Obecność DMT w organizmie zmienia percepcję i wynosi ją na nieosiągany dotychczas poziom funkcjonowania. Jest to substancja halucynogenna a wywołane przez nią halucynacje, mogą być po prostu przejawem percepcji pozazmysłowej.
 
Jak powiedział dr. Strassman:
DMT jest czymś w rodzaju portalu, drzwi do transportu ducha na zewnątrz ciała.
 
 Cały ten fakt jest wręcz niewiarygodny, ale należy zwrócić uwagę, na prastary zwyczaj zaznaczania makijażem punktu między oczami. Jeśliby przeprowadzić od tego punktu prostą linię, biegnącą w głąb czaszki, dotrzemy do szyszynki. Do tego punku, który być może łączy nas z Bogiem albo wyższą jaźnią. Mamy więc w sobie najbardziej zakazaną substancję świata. Substancję, która rządzi życiem i śmiercią, ale może też uczynić z Ciebie osobę bardziej świadomą otaczającej Cię rzeczywistości.
 
Regularne medytacje i zgłębianie tajników własnego umysłu, może doprowadzić Twoją szyszynkę, do stanu, w którym będzie ona zdolna wydzielić pewne ilości DMT i wynieść Cię na poziom życia, osiągany tylko przez wybranych. Ja już staram się osiągnąć taki stan, bo wierzę, że nagroda jest tylko dla tych, którzy jej pragną.


 
wystarczY Uaktywnić  czakram 3-oka =-szyszynki 3 oka --oka BOGA wtym przypadku..
 
i pobudzić Do drgań takich samych jak KOSMOS/WSZECHŚWIAT ..

i wtedy mamy wirtualne DMT..

zrobiłem sobie własnie taką mandale..

i obserwuje ludzi..oni wszyscy maja shizzme..

wszyscy są nawiedzani przez jakieś duchy ,ufo ,itp i niezdajemy sobie z tego sprawy..one cały czas wokół nas krążą...i wcielają sie w nas zywiąc sie naszą energia życiową..

mam to już jakiś rok i normalnie ciagle się spotykam z tym zjawiskiem...
 
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.