WalczącyZ Wiatrakami

Mafia forumowa

12 postów w tym temacie

Heh świetnie Mistyka rozumiem... niesprawiedliwość,przeklęta mafia forumowa :) podzialy na lepszych i gorszych.. na perfekcyjnych i takich co za byle co dostawaja ostrzezenie lub od razu bana ;] nie no pozadek musi byc.

Szept i inni tutaj mowia ze wszyscy rowni, ze wyjatkowi i inne te brednie a widać jak jest naprawde..

Heh cale zycie tu przepierdzą no to są tu teraz ważnymi osobami.

Tak jest w sumie wszedzie gdzie jest dopisek ,,Moderator,, lub ,,Admin,,.

Jestem zwyczajnym człowiekiem ale nie chce podziałów na gorszy i lepszy.

Moderator cos dla stronki robi i chwała mu za to ale nic po za tym...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieżle to ująłeś Walczący Z ... długo siedzę na forach intenetowych ,to wiem jak jest ,jeden wzbogaca wiedzę kosztem drugiego ,potem następuje replikacja osobowości,jednostek i mamy obce rasy :)coś jak splątania kwantowe z fizyki kw.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zachowanie jak dziecko. "Dostałem dwóję idę płakać, ludzie są blee buuuu ;("

Po pierwsze, Twój brak szacunku razi po oczach. W Twoim poście używasz stwierdzenia "Heh cale zycie tu przepierdzą no to są tu teraz ważnymi osobami."

Więc co Ty tu robisz? Nie masz może matury albo czegoś lepszego do roboty? Ktoś czarną robotę musi wykonywać. Ale jak ktoś coś zrobi to dostaje po głowie, a jak nie robi to potem są komentarze "po co oni są jak nic nie robią".

Jeśli miałabym wyciągnąć to co do mnie pisałeś po otrzymaniu ostrzeżenia, byłoby kolejne ostrzeżenie. Nie bawi mnie to jak jeden cwaniak napisze sobie na parę osób wielce mądrych słów. Nie oceniaj bo i kiedyś ktoś Ciebie oceni i nie będzie to miłe. Bycie mocnym w słowach nie znaczy byciem mocnym w czynach.

Nie podoba mi się Twoja postawa wobec innych ludzi. Naucz się szacunku. Od szacunku z drugą osobą dopiero zaczyna się rozmowę.

Chcesz być modem? co za problem, jak bedzie nabór zgłoś się jak i Ty też Mistyk. Ja nie widzę problemy, ale potem jak będą takie sytuacje nieciekawe to nie uciekajcie z ogonem skulonym.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przypominam:

7. W postach, wpisach w profilu oraz w sygnaturze zabrania się;

a) Obrażania innych Użytkowników forum EzoDar.pl oraz osób publicznych.

b) Publikowania niesprawdzonych i nieuzasadnionych zarzutów wobec innych Użytkowników.

Albo się dostosujesz, albo kolejne ostrzeżenie. Nie uśmiecha mi się ciągle upominać o szacunku do drugich osób i wypraszam sobie takie komentarze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zostałem obrażony slowem ,,cwaniak,, i co z tego?:) Ciebie sie nic nie stanie.. jestes nietykalna... mozesz kozaczyć jak tylko chcesz ;] Hitler kaput.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już nie mam słów, na prawdę. Kończę tą jałową dyskusję bo i tak z tego nic nie wyjdzie. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co Syberiuszko,wielu nie ma pojęcia o moim poziomie wiedzy ,już dawno chciałem być Moderatorem ,choćby na ezoforum jako Pit to spaprali opinię ,przypięli łątę chorego ,a co ? dobre no nie :lol: to oszczędziłbym sobie nerwów z żółtodziobami ,nikt mnie nie zna ,cały czas żyję w nerwach ,wielkim stresie i z łatką chorego psychicznie,choć jest całkiem inaczej ,wielu się dorobiło, moim kosztem lepszej osobowości ,bo ich podniosłem nma wyższy poziom ,to teraz zadzierają nosa ok. do czasu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk, Twoją historię to ja znam. Wiem co tam się działo, sama tam kiedyś zaglądałam, ale teraz już nie mam ochoty Sąsiedzie hehe ;) Niestety jest tak często. Człowieka nie poznasz na żywo a w internecie łatwo zszargać opinię.

Ma ktoś jeszcze coś do dodania? Komuś się coś nie podoba?

Zapraszam do powiedzenia, jak nie będzie chętnych temat zamykam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co Mistyk tez to mam.. trzeba nad tym zapanować.Ale są przypadki że naprawde ręce opadaja ale nerwów strzepic nie warto tylko z usmiechem odpisac albo zignorowac jak kto woli ;]

Opadaja np przy tym gdzie ten cały super Walker pisze tak jakby mnie znał ;] oceniwszy oczywiście negatywnie przy samym początku.W temacie powitalnym.. widzi sie ze dopiero co sie weszlo to juz widac ze Straznik czuwa i od razu zobaczyl psychola bowiem on musi to napisac zeby pokazac swa wartosc ;]

Edytowane przez WalczącyZ Wiatrakami
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok.Syberiusko to tyle ode mnie :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat zamykam jako prowokujący do kłótni.

Jeśli ktoś ma skargę na Administratora bądź Moderatora, proszę ją złożyć w dziale Skarg i zażaleń.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.