WalczącyZ Wiatrakami

Wciąganie,Spadanie

3 posty w tym temacie

Nie dawno miałem coś takiego że gdy byłem ospały pomyslaem zeby zobaczyc czy uda mi sie wyjsc z ciala.. w takich sytuacjach łatwo to wchodzi myślę.Otóż nie było jak kiedyś gdy probowalem wyjsc z ciala bo wtedy wchodzilem w czern az byl wir w ktory mnie wyciagalo to bylo raczej OOBE a to co nie dawno miałem było inne.

Bo to nie byl wir tylko cos co wciagalo.. to było spadanie.. wtedy gdy zaczolem spadac krzyczałem wewnatrz.

Chciałbym was zapytac co to bylo takiego?Czy to moze podroz w glab siebie?

Jesli tak to chyba to jest lepsze niz medytacje ktore mi narazie nie ida...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Medytacja jeśli jest wykonywana poprawnie i na poważnie jest niezwykle potężnym środkiem Rozwoju Duchowego i Osobistego Oraz Fizycznego I Psychicznego Relaksu i Odprężenia .

Nie wiem czego naczytałeś się o Medytacji,ale Medytuję już 19 lat i wiem że regularna Medytacja Zmienia Całkowicie Osobowość - Geny i Komórki ,polecam ci dobry film o teorii i praktyce medytacji ,jest tam OOB,Życie po śmierci ,energia astralna-kosmiczna i jej wpływ na psychiczne wyobrażenia i wiele innych,poprostu Sen to Nieświadoma Medytacja ,A Medytyacja To Świadomy Sen :

.

A twoje doświadczenie OOB ,miałem również i inne fenomeny ,to nic innego jak doznania medytacyjne.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaczynam wgłębiać się w medytację i ciągle próbuję szczególnie oobe, ale mi nie idzie.. nie umiem się w ogóle skupić:(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.