Random Miracles

Powróżę z Tarota

23 postów w tym temacie

Witam,

chętnie powróżę potrzebującym z Tarota

a wkrótce z pięknej Wyroczni Cieni i Światła

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja na ochotnika,juz zadawalam to pytanie ale mi nikt nie odpowiedzial,czy w przyszlosci bede robila to co bardzo chce,a konkretnie chodzi mi o tarota,nie za bardzo mi wychodzi,kiedys probowalam,ale mialam kilkuletnia przerwe, a teraz znowu mnie ciagnie,pozdr,ana

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja na ochotnika,juz zadawalam to pytanie ale mi nikt nie odpowiedzial,czy w przyszlosci bede robila to co bardzo chce,a konkretnie chodzi mi o tarota,nie za bardzo mi wychodzi,kiedys probowalam,ale mialam kilkuletnia przerwe, a teraz znowu mnie ciagnie,pozdr,ana

Jeśli sie czegoś chceto nie ma przeszkód nie do pokonania. Ćwiczenie czyni mistrza :)

postawiłam karty i na dzień dzisiejszy wygląda to w ten sposób że masz ogromną motywację i chęć do działania. Nie obawiaj się krytyki i nie poddawaj się bez walki. Myślę, że będziesz zajmowac się Tarotem jeśli naprawdę tego chcesz i poświęcisz się tej pasji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja mógłbym prośić wróżbę do końca tego roku ? : )

Edytowane przez Roy
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CZy ja mogę prosić również o wróżbę? pytanie konkretne tematyka milosna, kiedy spotkam "drugą połówkę",tą prawdziwą i ogólnie jak to będzie wyglądało.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Roy i Cirqa proszę podać imię i datę urodzenia na prv postaram sie odpowiedzieć jak najszybciej :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja śliczniutko poproszę o analizę związku lub jakiś rozkładzik partnerski, który da odpowiedź/prognozę w jakim kierunku osoby zmierzają.

Pozwolę sobie dane podac na pw.

Pozdrawiam

Edytowane przez Eva
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odpowiedź wysłana na pw :)

pozdrawiam!!

Jestem pod wrażeniem, charakterystyka osób - zwłaszcza Pana w 100% :) Ogólny nastrój związku też. Stokrotne dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CZy ja mogę prosić również o wróżbę? pytanie konkretne tematyka milosna, kiedy spotkam "drugą połówkę",tą prawdziwą i ogólnie jak to będzie wyglądało.

Zaczne od początku :). Pojawiasz się w kartach jako kobieta samotna/wycofana i wręcz niewidoczna dla mężczyzn a z drugiej strony pragnąca uczucia. Niewidoczna w takim sensie że jestes kobietą niezależną, silną, trochę chłodna i trzymającą dystans co oniesmiela facetów. Wygląda na to że najwcześniej latem przyszłego roku trafisz na mężczyznę starszego od siebie z którym stworzysz związek. Pojawia mi się też jakaś uczuciowa trauma będziesz cos bardzo przezywać lub do tej pory przeżywasz ale pojawi sie nowa szansa/zakochanie i uporasz się z tym.

W razie watpliwości/wyjaśnień jestem do dyspozycji

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ja mógłbym prośić wróżbę do końca tego roku ? : )

Pytanie bardzo ogólne stąd i odpowiedź ogólna. Gdybyś chciał doprecyzować to jestem do dyspozycji.

czerwiec i lipiec to doskonałe miesiące do działania szczególnie w sferze zawodowej. Sierpień i wrzesień natomiast to wręcz zastój we wszystkich aspektach. Październik przyniesie jakies szanse ale trzeba będzie dokonac trudnego wyboru opierając się raczej na przesłankach logicznych niz uczuciowych. Listopad pod znakiem namiętności, romansu, nowej znajomości, a grudzień przestrzega przed materializmem i zbyt kurczowym trzymaniem sie dóbr posiadanych, zachłannością.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pod wrażeniem, charakterystyka osób - zwłaszcza Pana w 100% :) Ogólny nastrój związku też. Stokrotne dziękuję :)

Bardzo dziękuję za te miłe słowa i polecam się :)

Edytowane przez Random Miracles
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hihi Witam też bym prosił o wróżbę : Czy czeka mnie coś ciekawego i czy będzie jakaś kobieta w moim życiu ? :)

Z góry dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hihi Witam też bym prosił o wróżbę : Czy czeka mnie coś ciekawego i czy będzie jakaś kobieta w moim życiu ? :)

Z góry dziękuję.

poprosze datę urodzenia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Chero,

znowu bardzo ogólne pytanie wiec odpowiedź tez nie bedzie szczegółowa. Latem przyszłego roku pojawi się kobieta z przeszłości, ktoś kogo znasz wróci w rodzinne strony. być może Twoja była dziewczyna? jesli zdecydujesz się na ten związek to faktycznie czekają Cię "atrakcje". Duża namiętnosć zarówno pod względem fizycznym jak i emocjonalnym czyli spektakularne kłótnie, rozstania i powroty, jakieś tajemnice, niedomówienia.

pozdrawiam :)

Edytowane przez Random Miracles
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie dzięki !

Mam jeszcze jedno pytanie :)

Co ciekawego jeszcze się zmieni w moim życiu (wiem znów ogólnikowe no ale co tam )

Edytowane przez Chero
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

pisałam do kogos innego ale nie dostałam odp a mam taki kłopot otóz w ubiegłym roku w czerwcu poznałam super faceta Szymona spotykalismy sie swietnie dogadywalismy po kilku miesiącach znajomosci po jakiejs kłótni on zerwał ze mną znajomosc mam pyt czy nasze drogi sie zejdą czy mamy szanse odnowic znajomosc i zostac przyjaciółmi czy on o mnie pamięta bardzo proszę o radę co dalej z tą znajomoscią Agata 05.02.1972 a on wiem ze jest z pod znaku barana i 1976 dziękuje czekam na szybka odp pozdrawiam zyczę miłego popołudnia Aga :papa2:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

pisałam do kogos innego ale nie dostałam odp a mam taki kłopot otóz w ubiegłym roku w czerwcu poznałam super faceta Szymona spotykalismy sie swietnie dogadywalismy po kilku miesiącach znajomosci po jakiejs kłótni on zerwał ze mną znajomosc mam pyt czy nasze drogi sie zejdą czy mamy szanse odnowic znajomosc i zostac przyjaciółmi czy on o mnie pamięta bardzo proszę o radę co dalej z tą znajomoscią Agata 05.02.1972 a on wiem ze jest z pod znaku barana i 1976 dziękuje czekam na szybka odp pozdrawiam zyczę miłego popołudnia Aga :papa2:

Witaj,

Nie widzę kontynuacji tej znajomosci. Czy on przypadkiem nie ma juz rodziny, dzieci? W kazdym razie wygląda na to że juz znalazł sobie inna kobiete i nie wykluczone że jest to kochanka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

Nie widzę kontynuacji tej znajomosci. Czy on przypadkiem nie ma juz rodziny, dzieci? W kazdym razie wygląda na to że juz znalazł sobie inna kobiete i nie wykluczone że jest to kochanka.

witam ponownie

bardzo dziękuje za odp miałam nadzieje ze zostaniemy przynajmniej ptzyjaciólmi no cóz..takie zycie nie mozna miec wszystkiego ale moze jeszcze kiedys spotkam go na swojej drodze...wiem ze napewno ma żonę co do dzieci to raczej nie ma ale nie jestem pewna ...pozdrawiam jeszcze raz dziękuje i zyczę miłego długiego weekendu...AGA

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam czy ja również mogę poprosić o wróżbę w sferze uczuć Karolina 30.10.1983.Czy ten mężczyzna jeszcze będzie obecny w nim 20.11.1981.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam czy ja również mogę poprosić o wróżbę w sferze uczuć Karolina 30.10.1983.Czy ten mężczyzna jeszcze będzie obecny w nim 20.11.1981.

Witaj,

nie sądzę żebys była w przyszłości związana z tym panem. Z kart wynika że po uporaniu sie z jego odejsciem/rozstaniem z nim zrobisz miejsce na nowy związek, ze staszym mężczyzna (moze byc dosc duza roznica wieku)

pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.