ZiP

Witam

9 postów w tym temacie

Witam serdecznie forumowiczów. Tematyką tutaj przedstawioną interesuję się dobrych parę lat. Można rzec że doświadczenie nabywam od dzieciństwa, dzięki zamieszkaniu w nawiedzonej starej kamienicy. Ot, dostałem dzięki temu małego "wypaczenia". Mam 27 lat. Do tej pory udzielałem się na nielubianych przez większość forach o tematyce "wampirycznej".

Może tyle wiadomości na zwyczajowe "dzień dobry" wystarczy. Mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedzialnych, konkretnych ludzi, w przeciwieństwie do for okultystyczno-dziecięcych od których dziś się roi w internecie.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, rozgość sie i baw sie u nas i z nami dobrze

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieistniejąca już Nowa Krew, Trydium itp.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trydium...

Poznałeś Lady De Viant? Albo Caina Solvinusa?

Można rzec że doświadczenie nabywam od dzieciństwa, dzięki zamieszkaniu w nawiedzonej starej kamienicy. Ot, dostałem dzięki temu małego "wypaczenia".

Powiedzmy że miałem podobny etap. Jak to rozwiązałeś?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kamienica została zburzona, ciągnie mnie czasem do miejsca gdzie stała. Szkoda że już tam nic nie ma. Wypaczenie polega na tym że różnego typu spotkania i doświadczenia zostawiły ślad. Czuje więcej.

Cain z tego co pamiętam nie był na forach których ja byłem, a De Viant poznałem tylko na forum NK (nie nasza klasa :p).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.