ZiP

Crowleye, Ettelie i inne misie

4 posty w tym temacie

Widzę że wiele osób prosi w tym dziale o wyjaśnienie znaczenia poszczególnych kart. Nie mam nic przeciwko temu by ludzie sobie wzajemnie pomagali, ale nikt nie bierze pod uwagę talii które są nietypowe. Swoją historię z Tarotem zacząłem z talią Ettelli. Nauczyło mnie to jednego, że schematy w zasadzie nie istnieją. Kolejną moją talią jest talia Crowleya. Nie wyobrażam sobie bym z jednej jak i z drugiej talii dawał tą samą interpretacje. Rozumiem że większość opiera się na znaczeniach talii Waita czy tatota Marsylskiego, ale jednak każda talia jest inna i każda w swój specyficzny sposób "przemawiania" do naszej świadomości. Najlepiej gdyby każdy jeszcze napisał jakiej talii użył w swoim rozkładzie, wtedy interpretacja będzie bliższa tej właściwej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę że wiele osób prosi w tym dziale o wyjaśnienie znaczenia poszczególnych kart. Nie mam nic przeciwko temu by ludzie sobie wzajemnie pomagali, ale nikt nie bierze pod uwagę talii które są nietypowe. Swoją historię z Tarotem zacząłem z talią Ettelli. Nauczyło mnie to jednego, że schematy w zasadzie nie istnieją. Kolejną moją talią jest talia Crowleya. Nie wyobrażam sobie bym z jednej jak i z drugiej talii dawał tą samą interpretacje. Rozumiem że większość opiera się na znaczeniach talii Waita czy tatota Marsylskiego, ale jednak każda talia jest inna i każda w swój specyficzny sposób "przemawiania" do naszej świadomości. Najlepiej gdyby każdy jeszcze napisał jakiej talii użył w swoim rozkładzie, wtedy interpretacja będzie bliższa tej właściwej.

hej ja mam kart crowleya :) jak ci się z nimi pracowało?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dłuugim czasie odpowiadam na pytanie. Przepraszam że tyle to trwało. Obrazy reprezentowane przez karty Crowleya wydają mi się konkretne, bez owijania w bawełnę. Od ważnej dla mnie kobiety otrzymałem kiedyś na gwiazdkę ciekawe opracowanie na temat tych kart "Tarot terapeutyczny" Aldona i Jarek Mironscy, polecam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mialam rozne karty. Teraz pracuje z Tarotem Crowleya. I te karty najbardziej czuje. Po prostu sa moje... :) Mam opracowanie do tej talii Akron Hajo Banzhafa "Der Crowley Tarot" w j. niemieckim.

Obrazy rzeczywiscie mocne energetycznie... pasuja mi bardzo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.