Mistyk

Schizofrenia Całkowitym Przeciwieństwem Fizyki Kwantowej .

3 posty w tym temacie

Sam kiedyś doświadczyłem Schizofrenii podobnie jak Szwajcarski Psychiatra C.G.Jung ,i dlatego przechodząc osobiście takie schorzenie ,a wiedząc że się ją pokona ,ponieważ uwarunkowane jest to konstytucją układu nerwowego i psychicznego jeszcze z poprzednich wcieleń ,dlatego jest łatwiej opisać to schorzenie niż po jakichkolwiek naukach czy studiach w szkołach czy uniwersytetach nawet w obecnym życiu .

Schizofrenia jest Wielowymiarowym ,Ciężkim Rozszczepieniem Osobowości - Duszy ,Psychiki i Ducha ,tam Wyobrażenie ,Symbolika i Wielowymiarowy ,Sztuczny ,Magiczny i Fantastyczny Świat Psychiki czy Umysłowy ,Nawet Wszechświat ,wydaje się tak realny ,tak prawdziwy że jesteśmy pewni że żyjemy w prawdziwym świecie,lecz będzie to jedynie Iluzja Umysłu ,Sztuczny Świat Utkany Z Naszych Marzeń.

Całkowitym Przeciwieństwem Jest Wielowymiarowy Wszechświat Którym Zajmuje Się Fizyka Kwantowa ,badając Wielowymiarowość Wszechświata Naukowo ,w przeciwieństwie do sztucznego Wszechświata Schizofrenii.

Dziękuję .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swego czasu na moim wydziale, przyszła Pani z medycyny z prośbą o zrobienie programu do analizy zdjęć. Okazało się że na podstawie rozmieszczenia kości żuchwy itp. parametrach można było określić czy ktoś ma/będzie mieć schizofrenie czy nie. Program ten miał jej pomóc w badaniach by otrzymać tytuł doktorski.

Wydaje mi się że schizofrenia może być ciekawym doświadczeniem, ale czy pozytywnym ... to już chyba zależy od nas samych. Szkoda też że nie wiem jakie były końcowe wyniki badań. W zapewnieniach miała ta metoda mieć wysoką skuteczność.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak ,komuś komu uda się przejść Schizofrenię i po drodze jego psychika ne ulegnie rozszczepieniu,znaczy Cała Osobowość,ponieważ to psychika tworzy osobowość ,i Metaforycznie taka psychika nazywa się Wchodnim Terminem Budda - co znaczy W Pełni Oświecony - Nadświadomy/Świadomy/Podświadomy - Przebudzony - Trenscendentny Umysł Uniwersalny,lub Świadomością Chrystysową z Zachodu .

Człowiekowi takiemu któremu uda się przejść Schizofrenię z Nienaruszoną Psychiką ,gwarantuje mu to genialne umiejętności Psychiatryczne,Psychologiczne i w ogóle w każdej dziedzinie życia,taki człowiek to jak Kameleon Umysłowy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.