Mrs Bear

Co to jest ? Anioł czy zjawa czy co ?

16 postów w tym temacie

Przed włączeniem filmiku radzę ściszyć dźwięk, bo okropnie wrzeszczą i przeżywają ;)

Rzucajcie luźne skojarzenia, cokolwiek.

Jestem ciekawa co to jest.

Pytam bo coś podobnego zdarzyło mi się widzieć dwa razy, tyle, że na niebie.

Nie było to słońce ani nic takiego ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ghost Rider, zdecydowanie Gohst Rider :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ej no, nie ma tak, mów tutaj co to moze być.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ok, fajne, ale raczej nie tłumaczy samoistnego poruszania sie takich kul, do tego z taką szybkością, po autostradzie

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowo powiem, że to co widzałam było na wysokości 10piętrowego bloku, no może maks na 7-8 piętrze. Taka wysokość. I widać było jak to ze spokojem poruszało się, widać było coś na kształt "nóg" (?) że dosłownie szło po niebie. Kierowało się w moją stronę. I poleciało jakby na dach mojego bloku, obleciałam potem na balkon i już tego nie było :)

Potem drugi raz widziałam to samo. Tym razem widziałam jak to zaczęło znikać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedys słysząłam o takich zjawskach, jak Ognie sw Elma, czy Błędne Ognie. Ponoć ma to jakieś naukowe wyjaśnienie. Moze w tym kierunku tzreba szukać by ewentualnie wykluczyć lub potwierdzic

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja najpierw staram się szukać odpowiedzi w fizyczności, dopiero potem przychodzi myśl, że to może coś innego :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja sama kiedyś doświadczyłam widoku kuli ognistej. Była noc, jakoś nie mogłam spac i patrzyłam przez okno na ulicę, pustą i nagle takia kula pojawiła się znikąd, i tak szybko jak się pojawiła znikła. Uznałam to za majak zmęczonego umysłu...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Luźne skojarzenie? Pierwsze co mi przyszło do głowy, ze było to nagrywane przez szybę, a te postacie to po prostu odbicie w niej, ktoś z tyłu ruszał czymś takim świecącym i alleluja :).

Co do pierwszego filmiku posłużę się książką pt. Zjawiska nie wyjaśnione - Karl P.N. Shuker.

Może to być np. zwierzę powietrzne. Hrabina Zoe Wassilko-Serecki opublikowała szczegółową ocenę podobnego zjawiska. "Twierdziła, że w górnych warstwach atmosfery ziemskiej żyją wielkie istoty o wrzecionowatych kształtach o lśniących ciała złożonych z energii skondensowanej wokół jądra z materii stałej. Mogą przybierać dowolne kształty, od kolistych w stanie spoczynku po wrzecionowate w ruchu. Przyswajają one energię, którą karmią swoje eteryczne ciała."

Z tej samej książki mam również obszerny artykuł o tych zjawiskach, w których jest podanych wiele podobnych zjawisk z takimi kulami.

Napisane jest tam również, iż przez wiele lat naukowcy uważali to za złudzenie optyczne - powidoki na siatkówce, powstające na skutek nagłego błysku światła.

Zjawisko to wyjaśnia się na różne sposoby: kule plazmy, reakcja jądrowa, obłoki płonących gazów, rozwidlona błyskawica przybierająca formę kulistą, a nawet maleńkie meteoryty zbudowane z antymaterii.

Wielu naukowcom udało się wytworzyć małe kule światła w warunkach laboratoryjnych, w procesie wymagającym zastosowania fal radiowych o wysokiej częstotliwości.

Naukowcy japońscy potrafią wytworzyć kule plazmy.

Ciekawe są też światełka widma, które potrafią nawet podążać za ludźmi i "droczyć" się z nimi, znikają, gdy się je zaatakuje. Roje świecących owadów? Czy może UFO :tancze: ?

Edytowane przez Akana
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najbliżej chyba wyjaśnienia zjawisk niefizycznych,niewyjaśnionych (duchowych) jest fizyka kwantowa która wyjaśnia niewytłumaczalne zjawiska w sposób naukowy ,zapraszam do obejrzenia 5 częśćiowego filmu ukazujuącego naukowców-fizyków zajmujących się badaniem kwantów-duchów-zjaw-anoiołów : http://www.youtube.com/watch?v=0t-Io8P-O-U

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.10.2011 o 22:33, Akana napisał:

Luźne skojarzenie? Pierwsze co mi przyszło do głowy, ze było to nagrywane przez szybę, a te postacie to po prostu odbicie w niej, ktoś z tyłu ruszał czymś takim świecącym i alleluja :).

Co do pierwszego filmiku posłużę się książką pt. Zjawiska nie wyjaśnione - Karl P.N. Shuker.

Może to być np. zwierzę powietrzne. Hrabina Zoe Wassilko-Serecki opublikowała szczegółową ocenę podobnego zjawiska. "Twierdziła, że w górnych warstwach atmosfery ziemskiej żyją wielkie istoty o wrzecionowatych kształtach o lśniących ciała złożonych z energii skondensowanej wokół jądra z materii stałej. Mogą przybierać dowolne kształty, od kolistych w stanie spoczynku po wrzecionowate w ruchu. Przyswajają one energię, którą karmią swoje eteryczne ciała."

Z tej samej książki mam również obszerny artykuł o tych zjawiskach, w których jest podanych wiele podobnych zjawisk z takimi kulami.

Napisane jest tam również, iż przez wiele lat naukowcy uważali to za złudzenie optyczne - powidoki na siatkówce, powstające na skutek nagłego błysku światła.

Zjawisko to wyjaśnia się na różne sposoby: kule plazmy, reakcja jądrowa, obłoki płonących gazów, rozwidlona błyskawica przybierająca formę kulistą, a nawet maleńkie meteoryty zbudowane z antymaterii.

Wielu naukowcom udało się wytworzyć małe kule światła w warunkach laboratoryjnych, w procesie wymagającym zastosowania fal radiowych o wysokiej częstotliwości.

Naukowcy japońscy potrafią wytworzyć kule plazmy.

Ciekawe są też światełka widma, które potrafią nawet podążać za ludźmi i "droczyć" się z nimi, znikają, gdy się je zaatakuje. Roje świecących owadów? Czy może UFO :tancze: ?

Brzmi Sensownie Akana :) ,a co wy na taką teorię ,że był to energetyczny /świetlisty  statek powietrzny obcych cywilizacji . lub wiele statków (UFO / NOL  ) ,o kulistej budowie  ( kula to najbardziej energetyczny krztałt w całym wszechświecie ) , odwiedzający planetę ziemię  ,potrafiący wykonać teleportacyjny skok kwantowy ,ze swojej planety na inną ,z  jednej odległości znacznie oddalonej do innej ,na ziemi nie są znane tak zaawansowane technologie .

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

imvu free hack guide pdf

IMVU is the worlds largest avatar-based social experience similar to the largest 3D world and catalog that lets you create your avatar and customize your look. Its the ultimate 3D game and social media experience. Its with a great place to meet other friends.

You can chat in imitation of friends, roleplay, dress up, party, go upon a virtual date, host an event, and belong to a virtual world like millions of others. Its certainly free!

Enter a virtual world and social talk room. IMVU is more than a energy liveliness - its a virtual cartoon in a 3D world gone an avatar that you make, to reflect your prudence of style. choose your own life. And go make supplementary connections that you can chat to just about shared experiences!

Customize a 3D avatar, personalize your own booming emoji and revelation contacts in super fun chat rooms! Does spirit have you down? create a fun character! Your get-up-and-go life, adore life and virtual computer graphics await in IMVU, a metaverse thats subsequently no other!

YOUR VIRTUAL LIFE
The avatar liveliness is your life, make it what you want it to be! want a love story? Go on a virtual date. Looking for friendship? You can meet other associates from every greater than the world. want to explore? A gather together virtual reality awaits in IMVUs metaverse. want to make a lot of new friends? Host an concern and earn tips!

CREATE YOUR AVATAR DOLLIFY YOUR additional SELF
If youre into fashion, this is your unplanned to dollify yourself more than and higher than again. create a character that will incite you make supplementary friends. Shop without limits and dress occurring your avatar to exploit your style!

EXPRESS YOURSELF similar to animated WITHMOJI
Take your friendships to a entire sum extra level. talk once friends using your personal full of beans WithMoji. Enjoy the online social game with your friends, and role appear in your virtual cartoon however you desire!

3D CHATS VIRTUAL CONVERSATIONS
Chat in imitation of contacts from all exceeding the world! Meet other people close and far. The 3D talk gives you full conversations that are more than instant messages.

GET SOCIAL AND portion YOUR MOOD
Change your poses, ensue filters and post photos that will meet the expense of people something to chat about. The virtual talk gives you a range of emotes, emoji and functions, bringing enthusiasm to your 3D avatar.

Your virtual world, virtual truth and virtual simulation await in the IMVU release app - link today and begin enjoying this fabulous 3D game!

KW:
How To Get Free Money On IMVU 2021
Free IMVU Credits Without Paying
IMVU Free Credits Generator
How Do You Get Free Credits On IMVU
How To Hack IMVU Credits
How To Get Free Credits On IMVU Without Surveys 2021

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.