Roy

Początkujący powróży z klasyków ;)

24 postów w tym temacie

Witam was ciepło , jestem nowy na tym forum , chętnie powróże z kart klasycznych , proszę przy tym o wasze imie, date urodzenia i pytanie ; ) jako iż nie jestem doświadczony w tym liczę na waszą wyrozumiałość i wsparcie ; ) Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja poprosze :) Aneta, 15.02.1995 Czy przyjaźń miedzy mna, a michalem przetrwa czy jego wyjazd ja zniszczy? :) z gory dziekuje :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja poprosze :) Aneta, 15.02.1995 Czy przyjaźń miedzy mna, a michalem przetrwa czy jego wyjazd ja zniszczy? :) z gory dziekuje :D

Aneto, uważam że wy będziecie się przyjaźnić dalej , utrzymywać kontakt (chociażby przez SMSy, telefon , internet) dziękuje ; )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małgorzata 12.03.1989 Co u mnie w zyciu, milosci, co sie wydarzy do konca roku.

Pani Małgorzato, po pierwsze wydaje mi się że wyjechał ktoś bliski z pani otoczenia. Jeżeli chodzi o miłość na teraz nie widzę nikogo , z kim pani mogłaby się związać. Co się wydarzy do konca roku ? Ale jednak do końca roku znajdzie pani mężczyzne , całkiem możliwe że przyszłego męża, raczej o jasnych włosach , bardzo przychylny i dobry człowiek z charakteru . Jednakże do końca roku także widzę jakąś kobiete która może przysporzyć pani wiele problemów i niemiłych rzeczy , kobieta ta bedzie raczej o ciemnych włosach , dziekuje ; ) Pozdrawiam : )

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani Małgorzato, po pierwsze wydaje mi się że wyjechał ktoś bliski z pani otoczenia. Jeżeli chodzi o miłość na teraz nie widzę nikogo , z kim pani mogłaby się związać. Co się wydarzy do konca roku ? Ale jednak do końca roku znajdzie pani mężczyzne , całkiem możliwe że przyszłego męża, raczej o jasnych włosach , bardzo przychylny i dobry człowiek z charakteru . Jednakże do końca roku także widzę jakąś kobiete która może przysporzyć pani wiele problemów i niemiłych rzeczy , kobieta ta bedzie raczej o ciemnych włosach , dziekuje ; ) Pozdrawiam : )

Tu sie zgadza z tym wyjazdem..co do kobiety zastanawiam się kogo moglabym typować.. no i ciekawe co to za blondyn..nie przepadam za blondynami:P poinformuje w razie czego.. z tym wyjazdem strzal w dziesiątke.. dziękuję serdecznie

Edytowane przez tribalbellydancer
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam:) Też chciałabym wiedzieć jak potoczą się moje losy-uczuciowe do końca roku. 'Czy pójdę do przodu(zapominając o przeszłości) czy nadal będę związana z przeszłością'? Sandra 25.06.1988

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam:) Też chciałabym wiedzieć jak potoczą się moje losy-uczuciowe do końca roku. 'Czy pójdę do przodu(zapominając o przeszłości) czy nadal będę związana z przeszłością'? Sandra 25.06.1988

Pani Sandro , otóż karty pokazują że zapomni pani o tym co było , w krótkim czasie , poza tym będzie panią wspierał ktoś bliski (najprawdopodobniej przyjaciółka) . Proszę również uważać na nieszczere rady kogoś z otoczenia ; ) Możliwe także jakieś pożyczenie pieniędzy . Dziękuje bardzo i pozdrawiam ; )

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pani Sandro , otóż karty pokazują że zapomni pani o tym co było , w krótkim czasie , poza tym będzie panią wspierał ktoś bliski (najprawdopodobniej przyjaciółka) . Proszę również uważać na nieszczere rady kogoś z otoczenia ; ) Możliwe także jakieś pożyczenie pieniędzy . Dziękuje bardzo i pozdrawiam ; )

Dziękuje bardzo:) Chciałam się tylko dowiedzieć- nieszczere rady od kogoś z otoczenia ..od mężczyzny czy od kobiety? Pożyczenie pieniędzy-ale ja miałabym pożyczyć od kogoś?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje bardzo:) Chciałam się tylko dowiedzieć- nieszczere rady od kogoś z otoczenia ..od mężczyzny czy od kobiety? Pożyczenie pieniędzy-ale ja miałabym pożyczyć od kogoś?

Nieszczere rady , chodzi o kobietę ; ] Jeżeli chodzi o pożyczenie pieniędzy to nie mam pojęcia. Pozdrawiam ; )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieszczere rady , chodzi o kobietę ; ] Jeżeli chodzi o pożyczenie pieniędzy to nie mam pojęcia. Pozdrawiam ; )

Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę nie ma zbytnio chętnych. :( Zawsze można zapytać np. co sie wydarzy w tym miesiącu/roku. Zapraszam : )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja poproszę na czerwiec Kasia 07 01 69 r :)

Odnoszę wrażenie że czerwiec to będzie pani miesiąc pod względem spełniania się finansowego i pod względem pracy. Po drugie wydaje mi się , że jeżeli ktoś z bliskich planuje ślub to do niego nie dojdzie, bądź nie będzie to upragniony ślub/małżeństwo. Może pani otrzymać jakiś prezent nieprzyjemny, bądź który nie będzie sie podobał. Pod koniec miesiąca widać wzmocnienie uczuć , miłość będzie jeszcze silniejsza. Pozdrawiam : )

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mam jeszcze jedno pytanko.Chciałabym wykupic swoje mieszkanie, ale ciągle cos stoi na przeszkodzie, czy wreszcie mi sie uda? A jak tak to kiedy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mam jeszcze jedno pytanko.Chciałabym wykupic swoje mieszkanie, ale ciągle cos stoi na przeszkodzie, czy wreszcie mi sie uda? A jak tak to kiedy

Postawiłem karty na rok i nie uważam żeby udało się pani to mieszkanie odzyskać, przykro mi i pozdrawiam : )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja również proszę o karty na czerwiec i lipiec.

Sylwia 13 11 1974

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ja również proszę o karty na czerwiec i lipiec.

Sylwia 13 11 1974

Po pierwsze możliwa kłótnie i sprzeczki z przyjaciółką. Po drugie wydaje mi się, że może pani pomyśleć w tym czasie z mężem/partnerem o dziecku. Będzie także spłata jakichś zadłużeń, będą długi w tych miesiącach. Zaś lipiec będzie pozytywniejszym miesiącem, po kłotniach jakich pani dozna w czerwcu , bądź na początku lipca wszystko sie ułoży. Sprawy rodzinne się w lipcu polepszą. Możliwa też szansa na awans i zmiany mieszania , przeniesienie do innego miasta. Pozdrawiam i zapraszam ponownie ; )

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo interesujące właśnie na lipiec mam zaplanowaną przeprowadzkę wiec tym samym zmieniam miejsce zamieszkania,ale jeżeli chodzi o partnera to niestety z nim już przyszłości mojej nie widzę,ale mamy do omówienia sprawy dotyczące dziecka.Więc może to o to chodzi?

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje za podpowiedz napewno pomoze w przyszlosci : ) Od dnia dzisiejszego wróżę wg. własnych znaczeń kart więc oczekuję na wyrozumiałość , wymaga to przyzwyczajenia; ) Pozdrawiam i czekam na wasze pytania.

Edytowane przez Roy
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na prośbę Roya, zamykam temat. Zapraszamy niebawem do nowego wątku Roya, w dziale wróżb :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.