Gość

Twój KIN

55 postów w tym temacie

Witam... :)

- i ja trzymam z niebieskimi... :mrgreen:

- KIN 7....Niebieska Rezonansowa Ręka... :D

---pozdrówkooo... ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- ooo... Witaj kolejna Rączko... 8-) :D

- hmm... to jest już nas dwie... :mrgreen:

jeszcze jakby mi ktos wyjaśnił: co z tego wynika?

- ooo... to widzę że trzeba się wziąć do pracy... :idea: :) ;)

- a tak "expresowo-ogólnie"... to wynika to, że skutki Twoich wyborów (decyzji i czynów) oscylują miedzy biegunem światła a biegunem cienia Twojej pieczęci... :shock: ;)

- dobrze jest zapoznać się z książkami Hani Kotwickiej... tam jest wszystko od A do Z... ;)

--- pozdrówkooo... :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam...

jeszcze jakby mi ktos wyjaśnił: co z tego wynika? ;)

- kłania się wiedza...świętego Kalendarza Majów...Tzolkin.

- Reka (Dłoń)... to mój znak... moja pieczęć... od kiedy Go znam... lżej mi na duszy.

- Ana ten znak... to "Gwiezdny Portret" Ciebie, a raczej Twojej Duszy...

- można by rzec, że jest to pieczęć Twego Ducha...

- znajduje się go na stronce ;*** http://www.maya.net.pl/

- klikasz metryka (na górze po lewej) wpisujesz datę... i szukaj...

- dalej nad 'szukaj" wciśnij link [więcej na ten temat]... tam jest trochę opisane...

- każda pieczęć ma swój określony opis... oraz swą drogę życiową (biegun światła i biegun cienia)...

- wszystko jest względne i powiązane ze sobą... a zależne tylko od naszych decyzji i wyborów jakimi kierujemy się w życiu...

- może załoze temat w którym opiszę coś więcej... bo jest tego trochę ;) :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biały Samoistny Pies, ale co to oznacza? :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a, dziękuję, przeczytałam 'więcej na ten temat'.

- to poopowiadaj teraz o tych rodzinach solarnych i fali narodzin, możesz nawet na przykładzie mojego kinu/kina?

8-)

Hmm... wiesz ana, aż taki mądry to ja nie jestem... :)

- noo... ale zobaczę, może coś znajdę w mądrych książkach... :mrgreen:

pozdrówkooo... :roll:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurcze, wy tak daleko z kinami?

KIN6- BIAŁY RYTMICZNY ŁĄCZNIK !

kin6.gif

P.S Mógłby mi ktoś troszeczkę objaśnić? Zbytnio sobie ne radzę z tym :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce

Cel wcielenia:

Dziś Alfa i Omega oświecają moje zmysły. Dziś świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowany uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

Twoja misja:

Świadomość Chrystusowa. Bezwarunkowa miłość. Bezwarunkowe przebaczenie. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Bezwarunkowa miłość każe kochać za to, że się jest. a nie za to kim się jest. Dzięki mocy bezwarunkowego przebaczenie i sile bezwarunkowej miłości możemy raz na zawsze wymazać nasze przewinienia i bezboleśnie przemienić je w światło.

Żółte Słońce:

Siła miłości. Energia przysyłana z centralnego, galaktycznego Źródła, które zasila Ciebie. To stamtąd przychodzi twoja wiedza.

Działanie w tym wcieleniu:

Oświecenie, przebaczenie, cierpliwość, wyrozumiałość, tolerancja.

Planeta:

Solarny Pluton (energia wewnętrzna).

Ton 3 - Elektryczny:

Mówi o tym, że twoje obecne wcielenie ma za zadanie rozwijać się w sferze emocjonalnej (zmysły, odczucia, emocje, intuicja, nerwy), a twoim zadaniem jest pobudzić temat, połączyć za pomocą siły miłości. Przy twojej pieczęci jest transformacja, co oznacza zmianę struktury wewnętrznej pod wpływem sił przychodzących z zewnątrz. Czyli naprawę/zmianę swojego wnętrza poprzez przekształcanie tego co negatywne w pozytywne, dzięki sile z zewnątrz tzn. za pomocą tego co cię otacza, co dzieje się wokół ciebie.

Dobre cechy [+]:

Zapał, werwa, przedsiębiorczość, temperament.

Złe cechy [-]:

Chęć imponowania, nad aktywność, brawura, przesada, uleganie presji.

Rozwój polega na:

Przekształcaniu złych cech (negatywnych) na dobre (pozytywne).

Symbol Pieczęci oznacza:

Pan, władca, kwiat, słońce, gołąb, czakra korony.

Kierunek świata:

Południe. Miejsce życia, dojrzewania i rozkwitu.

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe, wzlot, bezwarunkowa miłość, przebaczenie, Świadomość Chrystusowa, błogosławieństwo, postęp, mądrość, wiedza, obiektywizm, jedność, całość, świadomość celu, urzeczywistnianie celu, zdolność koncentracji na całości, olśnienie, globalna wizja, dobroć, rozsądek, ufność.

Mądrość Cienia:

Totalny krach, ogniska zapalne, ociężała głowa, wyrokowanie, egocentryzm, samowola, zawężone pojęcie miłości, kochanie za coś, narzekanie, złorzeczenie, chęć odwetu, fałszywe nadzieje, ograniczenia umysłowe, kwestie samoidentyfikacji.

Transformacja Cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem miłości tu i teraz, jesteś całkowicie wolny. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym ,,Ja'' i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

Rodzina kolorów:

Żółta - nauczyciele/uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać)

Geneza Smoków:

Jesteś w genezie smoków. Geneza to 3 cykle rozwoju duchowego. Jesteś jeszcze w pierwszym cyklu tzn. genezie smoków, co oznacza podstawy rozwoju, stawianie sobie fundamentu na przyszłe wcielenia. Geneza smoków obejmuje cykl rozwoju, w którym została dokonana manifestacja żywego antropoidalnego stworzenia. Tu rozpoczęła się praca od podstaw, czyli doskonalenie fundamentów ewolucji, tzn. że jesteś w sferze życia postrzeganego fizycznie. Oznacza to, że każdy kto urodził się w tym cyklu powinien rozpocząć edukację duchową od stworzenia stabilnej bazy, tzn. od uporządkowania swojego podwórka, od generalnych porządków w domu, od wietrzenia szaf, wyzbycia się starych rzeczy, unormowania czasu pracy, zaprowadzenia dyscypliny wewnętrznej (dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie, kontrola stanu zdrowia). Powinien też zwracać uwagę na naturalne skłonności, odruchy, reakcji samoistne, instynkt. Musisz zapuścić się w świat materii, aby zgłębić rządzące w nim iluzje, takie jak: chęć posiadania, niskie popędy, pozorne braki, a nawet kwestie odżywiania i problem nałogów. Dopiero, kiedy zaufasz naturalnym procesom życia, kiedy zrozumiesz, że wszystkie jego braki są fikcją, kiedy zaczniesz się cieszyć, że możesz fizycznie żyć na Ziemi, będzie mogła dzielić się z innymi zdobytym doświadczeniem i w ten sposób pracując w kolektywie zaczniesz naprawiać defekty zaistniałe o wiele wcześniej.

Zamki Czasu:

Czuwają nad realizacją programu przeznaczenia, mając na względzie twoje własne dobro i jednocześnie dobro ziemskiej całości. Zamek Czasu powie ci, gdzie jest twoje miejsce i jaka jest twoja rola w podnoszeniu poziomu świadomości zbiorowej. Wiedz, że nie żyjesz tylko dla siebie, lecz dla całej ziemskiej społeczności. Zadaniem zamków przeznaczenia jest nauczenie cię odpowiedzialności za to, co czynisz, zgodnej pracy w grupie i troski o dobro ogółu. Jest 5 Zamków Czasu. Pięć Zamków Czasu to pięć etapów przygotowywania stabilnej bazy na zstąpienie Spirytualnej Świadomości, świadomości piątego wymiaru Bytu, czyli wymiaru JA Chrystusowego. Pierwszy etap to stworzenie fundamentu, drugi - oczyszczanie i uszlachetnianie, trzeci - stabilizacja i utrwalanie, czwarty - oświecenie i rozkwit, piąty - zgodna współpraca, synchronizacja i współbrzmienie. Twoim zamkiem jest trzeci zamek. Zachodni Niebieski Zamek Przemian wnosi Siłę Transformacji i Przemian. Jeżeli urodziłeś się w Niebieskim Zamku Czasu, to przez całe ziemskie życie będziesz pozostawać pod patronatem Żółtej Gwiazdy, która zatroszczy się o to, abyś realizując program swojego przeznaczenia, określony przez pieczęć, ton i falę narodzin, nauczył się cieszyć życiem oraz zaprowadził ład i dyscyplinę i w ten sposób z korzyścią dla całej ziemskiej społeczności wydobył na powierzchnię jej mądrość.

Lekcja na to wcielenie:

Motto szkoły brzmi: Dbaj o porządek, ład i estetykę. Pozostań skromny. Doceń piękno prostoty. Główne przedmioty to: instynkt, lustrzane odbicia, lekkość i pozytywne myślenie, wrodzone zdolności i wiara we własne siły. Trzeci zamek utrwala wynik drugiego zamku oraz dokonuje zmian i przekształceń.

Cel, zadania, tego wcielenia, co trzeba naprawić w sobie:

Zadbać o estetykę, ład, harmonię i dyscyplinę wewnętrzną, na bieżąco usuwać usterki,uporządkować styl życia, poskromić samowolne ego, zrewidować stare poglądy, kontrolować myśli, nauczyć się taktu.

Ahau. Żółte Słońce w rezonansie w Kalendarzem:

Oświecenie, miłość, przebaczenie. Alfa i Omega - początek i koniec. Ahau to centrum dowodzenia, z którego nieustannie wysyłane są impulsy stwórcze (moc stwórcza słów i myśli) i do którego wraca z powrotem każdy wynik. Siła emanacji, jaką posiadasz, jest wyrazem twojej dojrzałości ewolucyjnej, odzwierciedleniem stopnia integracji ze środowiskiem naturalnym oraz efektem aktywności grupy, w której się obracasz. Jeżeli czujesz się sam wśród ludzi, zbliż się do Energii Ahau. Oderwij się od fałszywych oczekiwań i zawężonego pojęcia miłości. Przestań kochać za coś i naucz się przebaczać. Skończ z ustawiczną negacją, wydawaniem osądów i ulubionym argumentem ,,tak, ale''. Rozluźnij się, zamknij oczy i pomyśl, co chciałbyś zmienić w swoim życiu.

Zaklęciem są dwa proste słowa:

Kocham i przebaczam! Nie zapomnij, że znajdujesz się w wielkiej podróży, że twoim celem jest samemu stać się centrum bezinteresownej miłości, jak Ahau, Słońcem, które jednakowo świeci dla wszystkich - dobrych i złych, biednych i bogatych. Rozpal Solarne ,,Ja" w swoim sercu!

Wzorzec Światła:

Ahau to centrum najbardziej kreatywnej siły. Tu ujawnia się wynik wszystkich ewolucyjnych wydarzeń. Tu znajduje się początek i cel podróży. Tu dostraja się inteligencję jednostek do wyżej przyporządkowanych poziomów. Ten, kto wybrał sobie Ahau na moment inkarnacji, ma bezpośredni dostęp do skarbnicy wiedzy i mądrości całego Wszechświata. Osoba ta staje się uosobieniem dobroci, umie dawać i brać, kochać i przebaczać. Szczęście i miłość przepełniającej ziemskie życie, słońce świeci w jej domu na co dzień.

Wzorzec Cienia:

Wnosi wiele ognisk zapalnych do osobistego pola życia. Ziemia będzie oczyszczona przez ogień! Tych słów nie wolno zlekceważyć. Będzie to Solarny Ogień, który zamieni w płonącą pochodnię wszystko, czego w żaden sposób nie można dalej rozwijać. Oznacza to, że osoba poddana zostanie przymusowemu procesowi oczyszczania ze wszystkich skostniałych wzorców. Wszystkie zniekształcenia, których nie da się już uzdrowić, doświadczą aktu dogłębnego wypalania. Tutaj traci się wszystkie skarby duchowe, zgromadzone na scenie inkarnacjyjnej.

Ton Trzeci:

Otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku nowemu. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby. Pozwól swej kreatywności wyrazić twą spirytualną naturę!

Ton Trzeci - rezonans z kalendarzem:

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu. W Trójce rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia. W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziałuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

Wzorzec Światła:

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

Wzorzec Cienia:

Do pola cienia będącego produktem indywidualnego ego przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nad aktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania ,,dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

Fala Zwierciadła:

Wnosi do życia niewzruszoną prawdę i bezwzględna klarowność. Celem Fali Zwierciadła jest kształtowanie wolnej woli dzięki wyzwaniom rzucanym przez los. Fala Zwierciadła nie pozwoli lawirować ani oszukiwać siebie samego! Jest ona nieubłaganie klarowna! Nie złość się na Zwierciadło, ponieważ spogląda z niego tylko ktoś, kto stoi po drugiej stronie lustra. Tym kimś jesteś Ty! Ciesz się, jeżeli powita cię stamtąd istota dobroduszna, pogodna, wesoła. To, co teraz tam widzisz, jest odbiciem twojego ,,Ja". Wszystkie informacje, na które natkniesz się w tej fali, mają do czynienia z twoim środkiem. Potraktuj je bardzo poważnie.

Edytowane przez Vayen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm... :lol:)

- Vayen...aaa dałoby rade dla mnie takie coś zmalować ? :shock: :mrgreen:

--- pozdrówkooo... infe 7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na stronie maya.net.pl w zakładce kalendarz jest trochę wyjaśnione. Jednak więcej informacji jest w książce Kotwickiej ;)

Stąd większość bierze informację ;) Każdy kin jest ważny i nie ma znaczenia numer. Nie jest on wyznacznikiem jakiś wartości czy rozwoju[ lepszy-gorszy, w kontekście osoby], więc nie sugeruj się tym ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hmm... :lol:)

- Vayen...aaa dałoby rade dla mnie takie coś zmalować ? :shock: :mrgreen:

--- pozdrówkooo... infe 7 :)

KIN 7 - Niebieska Rezonansowa Ręka.

Cel wcielenia:

Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia fizycznej, psychicznej i duchowej.

Pieczęć Ręka:

Dokończ, co zacząłeś. Kwestie wymiany i uzdrowienia.

Zalety:

Jesteś transformatorem i uzdrowicielem - testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz. Jesteś panem tej Ziemi. Masz potężną moc uzdrowienia. Twoje czakry dłoni są otwarte od urodzenia. Takie osoby, jak ty, są bardzo pożądane w medycynie naturalnej i konwencjonalnej, rzemiośle artystycznym, nauce i pracach badawczych. Masz nieprzeparty głód wiedzy. Uwielbiasz podróżować. Dysponujesz ponadprzeciętną siłą dokonania. Odpowiadasz za czyny. Wiesz, że same dobre zamiary to za mało. Lubisz porządek, jesteś obowiązkowy, dokładny, cierpliwy. Masz silną motywację do pracy. To, co robisz, zawsze powinno czemuś służyć. Chętnie dzielisz się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.

Wady:

Jesteś wichrzycielem i fantastą - wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje. Jesteś niezdecydowany, niecierpliwy, nadpobudliwy, bezmyślny. Twoją cechą jest bałaganiarstwo i słomiany zapał. Rozpoczynasz wiele spraw jednocześnie i żadnej nie doprowadzasz do końca. Jesteś w stanie przegadać całe życie, nie potrafisz dotrzymać tajemnicy. Brak ci taktu, umiaru, pewności siebie. Byle drobiazg wyprowadza cię z równowagi. Jesteś samolubny, nieczuły na ludzką krzywdę. Ustawicznie gonisz za bogactwem. W twoim życiu najważniejsze są pieniądze. Prawo wymiany jest ci zupełnie obce.

Wskazówka:

Dostrzeż swoje opory wewnętrzne i rozkojarzenie. Naucz się kończyć to, co zaczynasz. Zwracaj uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się na prawo wymiany.

Manik - Nniebieska Ręka w rezonansie z kalendarzem:

Wiedza, uzdrowienie, aktywność... Większość osób, pracujących od lat z kalendarzem Majów, odnosi się do pieczęci Manik z wyjątkowym respektem. Za tym symbolem skrywają się bowiem energie, których zadaniem jest Uzdrawianie. Manik ma więc pełne ręce roboty, bo to właśnie ona jest najczęściej przez nas wzywana, ponieważ musimy uzdrawiać nie tylko ciało fizyczne, ale przede wszystkim nasze ciała subtelne. Niebieska Ręka oddziałuje głównie na naszą stronę emocjonalną i układ nerwowy. Każde uzdrowienie na płaszczyźnie ciała emocjonalnego jest z reguły bardzo bolesne, przynajmniej pierwsza faza tego procesu. Każdego, kto osiągnął wysoki poziom dojrzałości i ma niewiele do uzdrowienia w swoim wnętrzu, Niebieska Ręka obdaruje cudowną Moca Dokonania. Powiedzenie być prawą ręką Boga dopiero teraz nabierze prawdziwego znaczenia. Wzorzec ten - podsycany silnymi impulsami w kierunku zaspokajania ciekawości - nakieruje taką osobę na płaszczyznę wiedzy spirytualnej i rozpoznania duchowego. Odtąd wszystkie dni Manik będą mnożyć bodźce do kontynuowania nauki i jednoczesnego pogłębiania wiedzy o sztuce uzdrawiania. Tym, którzy chcą rozbudzić swojego wewnętrznego lekarza, proponuje się zwracać szczególną uwagę na dni Niebieskiej Ręki. Z kolei osobom mającym problemy ze zdrowiem, cierpiącym na bezsenność, pogrążonym w stresie, bez ochoty do działania lub nie potrafiącym doprowadzać spraw do końca zaleca się kontakt z olbrzymem Manik. Niebieską Rękę poleca się także tym wszystkim, którzy pragną zdobyć głębszy dostęp do wiedzy na temat potęgi dokonań i tajemnic uzdrawiania.

Wzorzec Światła (cechy pozytywne):

Inkarnacja, dokonująca się w znaku Manik, zapowiada bardzo aktywne i interesujące życie. W zasięgu tego pola leży wiedza, uzdrowienie i czyn sam w sobie. Dla osób spod znaku Ręki wyjątkowo ważna jest każda aktywność, także fizyczno-cielesna. Sfera kompleksowego uzdrowienia - począwszy od zakresów czysto medycznych, a skończywszy na duchowych - wyznacza podstawowy kierunek życia oraz stanowi silną motywację ich działań. Wszyscy urodzeni w Manik nie mogą żyć bez pracy, ruchu i czynnych działań. Impuls wychodzący ze środka gwarantuje im najwyższą efektywność. Tętnią tu siły, wyłaniające prawdziwego uzdrowiciela; tu obecny jest najlepszy lekarz wewnętrzny, mogący niesłychanie wiele zdziałać zarówno w medycynie konwencjonalnej, jak i niekonwencjonalnej. Wszystkie osoby prowadzone przez Manik wyjątkowo trzeźwo stąpają po ziemi. Niemniej zawsze kierują się sercem w tym, co robią. Należy podkreślić, że życie codzienne osób spod znaku Niebieskiej Ręki przepełnia wielka ciekawość świata i nienasycony głód wiedzy.

Wzorzec Cienia (cechy negatywne):

Jeżeli osoba spod znaku Ręki nie stara się uchwycić sedna spraw, zaczyna zmierzać w kierunku bolesnych doświadczeń. Nad aktywność i ustawiczna gonitwa czyni z niej woła roboczego i z reguły nie przynosi zamierzonych efektów. Osoba ta coraz bardziej wikła się w konsekwencje karmiczne. Aspekt uzdrawiania ogranicza się wówczas do mozolnej pracy fizycznej. Zamiast leczyć się, pochłania jedynie lekarstwa.

Ton 7 - zbiegi okoliczności i wsparcie:

Przybyłeś na Ziemię po to, aby nawiązywać kontakty, łączyć i podnosić ludzi na duchu. Jesteś mistrzem w jednej właściwej sobie dziedzinie i osobą wyjątkowo wrażliwą. Stanowisz swoisty czujnik, węzeł albo pewien rodzaj anteny do szóstego zmysłu. Rejestrujesz bardzo wiele, więcej niż inni, czytasz między wierszami, widzisz to, czego inni nie widzą, a co dzieje się w tle i wokół ciebie. Wciąż pniesz się w górę. Jesteś zdolny zdobywać szczyty. Uważaj, abyś stojąc nogami na ziemi, nie pozostał głową w chmurach i nie rejestrował jedynie tego, co tam się dzieje. Pamiętaj, że jesteś typem ratownika i jeśli chcesz, potrafisz bezinteresownie pomóc, nie oczekując niczego w zamian. Powinieneś wystrzegać się wartościowania zdarzeń, osądzania ludzi. Znalazłeś się na półmetku. Twoje ego - operatywna maszyna, która do tej pory ciągnęła twoje życie - zatrzymała się na samym środku ronda. Przejmij odpowiedzialność. Masz teraz swoje pięć minut i niepowtarzalną sposobność. Od ciebie zależy, jak stąd wyjedziesz i kto wybierze kierunek: ty czy twoje ego.

Siła Współbrzmienia - sfera emocjonalna:

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim - wiedz, że przez Świadomość Siódemki teoria sprawdza się w praktyce. Ty integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym nowym świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną! Stań się jednością z mistyczną siódemka: Z siedmioma czakrami ciała i siedmioma poziomami piramidy, które jednoczą siedem świadomości.

Ton siódmy - rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność. Siódmy dzień fali jest dniem ,,tankowania paliwa?. Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń. W Energii Siódemki stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zawsze, kiedy w mistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

Wzorzec Światła:

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. Siedem to mistyczna kolumna - kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

Wzorzec Cienia:

We wzorcu cienia - będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią - stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo Światła, może pojawić się też dużo Cienia. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki - wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają. Sfera emocjonalna, rozwój i doświadczanie aspektów za pomocą emocji, uczuć, nerwów.

Geneza Smoków:

Rozpoczyna się tutaj praca od podstaw, czyli doskonalenie fundamentów życia. Każdy, kto urodził się w tym cyklu, powinien rozpocząć edukację duchową od stworzenia stabilnej bazy, tzn. od uporządkowania świata fizycznego, od generalnych porządków w domu, usunięcia zbędnych rzeczy, unormowania czasu pracy, zaprowadzenia dyscypliny wewnętrznej (dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie, kontrola stanu zdrowia).

Cel:

Przygotować grunt pod zasiew, stworzyć stabilną bazę, nabrać zaufania, wypróbować własne zdolności, uwolnić się od fałszu i obłudy, stać się przykładem uczciwości, nauczyć się przebaczać. Dyrektorem jest tutaj Żółte Samoistne Ziarno (kin 4). Motto szkoły brzmi: Odkryj wrodzone zdolności. Uwierz we własne siły. Główne przedmioty to: 1. Zaufanie, 2. Uczciwość, 3. Wytrwałość, 4. Przebaczenie. Pierwszy zamek stwarza fundament - przygotowuje grunt pod zasiew naszego galaktycznego ziarna. Tu wykonuje się najbardziej niewdzięczną pracę. Tu trzeba uzbroić się w ogromną cierpliwość i bezgranicznie zaufać losowi. Jeśli tutaj mieści się twoja ziemska szkoła, pamiętaj, że jej uczniem będziesz przez całe swoje życie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oo!oO... dzięki Vayen... :)

- miło że coś się dało zmalować ... ;) :lol:

- DZIĘKI... 8-)

- DZIESIĄTY dzień podpowiada, że najpierw powinieneś skupić się na temacie MIŁOŚĆ.

- DWUNASTY dzień pokazuje, że mądrość życiową zdobędziesz na drodze doświadczeń w świecie sprzeczności i wyzwań.

- TRZYNASTY dzień objawia, że celem twojego życia jest WOLNOŚĆ.

hmm... coraz bardziej zaczyna mi się TO podobać... :)

--- pozdrówkooo... infe 7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie może jak się zabrać do Chromatyki i Harmonii? Resztę kalendarza da się chociaż trochę z książek zrozumieć ale to jest już wyższa szkoła jazdy :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiecie może jak się zabrać do Chromatyki i Harmonii? Resztę kalendarza da się chociaż trochę z książek zrozumieć ale to jest już wyższa szkoła jazdy :)

... nooo , może i wiecie ... ale to i tak z książek ino... ;)

--- pozdrówkooo :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój kin: 206 Biały Spektralny Łącznik

Ton 11: usuwa napięcia, porządkuje teren (sfera emocjonalna)

[+] postępowość, patrzenie w przyszłość, zgodność, puszczanie uraz

[-] drobiazgowość, pamiętliwość, brak stabilności, zagubienie, bałaganiarstwo, straty

ŻÓŁTY ZAMEK CZASU ? wnosi Siłę DOJRZEWANIA i ROZKWITU.

Siłą przewodnią jest ŻÓŁTE SŁOŃCE (KIN 160), czyli Siła Uniwersalnej Miłości. Towarzyszy mu TON 4 ? Siła Kształtu i Formy, czyli siła praktycznego wdrażania programów duchowych do pola mentalnego.

CEL: nauczyć się brać i dawać oraz bezinteresownie kochać i przebaczać, zaufać podszeptom intuicji, odejść od wartościowania ludzi i zjawisk.

Jeżeli urodziłeś się w Żółtym Zamku CZASU, to przez całe życie będziesz pozostawać pod patronatem ŻÓŁTEGO SŁOŃCA, które zatroszczy się o to, abyś realizując program swojego przeznaczenia, określony przez pieczęć, ton i falę narodzin, nauczył się kochać i przebaczać i w ten sposób ? z korzyścią dla całej ziemskiej społeczności ? objawił na Ziemi jego mądrość.

Szkoła czwarta

Dyrektorem jest tutaj Żółte Samoistne Słońce (kin 160). Motto szkoły brzmi: ?Kochaj i przebaczaj". Główne przedmioty to: 1. Współpraca, 2. Lojalność, 3. Intuicja, 4 Inteligencja. Czwarty zamek troszczy się o rozwój i oświecenie duchowe; działa na bazie trzeciego zamku.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vayen , mógłbyś jeszcze dla mnie ? ; )

Kin 6 - Biały Rytmiczny Łącznik.

KIN 6 - BIAŁY RYTMICZNY ŁĄCZNIK

Cel wcielenia:

Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi. Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem. Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.

Pieczęć Łącznika:

Zapomnij o porażkach i przebacz. Kwestie pamiętliwości i uwolnienia.

Zalety:

Jesteś siłą porządkową i stabilizatorem, oczyszczasz teren, normalizujesz sytuację. Jesteś człowiekiem sukcesu. Szybciej niż inni możesz zrobić karierę, osiągnąć cel, wspiąć się wysoko w rozwoju osobistym, ale pod jednym warunkiem powinieneś puścić przeszłość. Tobie nie wolno być pamiętliwym, żyć tym, co minęło. Ty masz oczyszczać, sprzątać, iść do przodu i usuwać wszystko to, co zagraża życiu, co jest toksyczne, bezużyteczne i straciło energetyczne znaczenie. Gromadzenie staroci, śmieci i pamiątek nie należy do twojej drogi.

Wady:

Jesteś panikarzem i biednym ego ??? zaśmiecasz teren, zaszczepiasz niepokój. Strach paraliżuje ci myśli i ruchy. Wszystkiego panicznie się boisz (ciemności, jazdy windą, kieszonkowca), wszędzie wietrzysz zagrożenie lub widmo śmierci. Wciąż trzymasz coś na czarną godzinę, gromadzisz rzeczy na zapas. Jesteś typem zbieracza, wszystko może ci się przydać. Jesteś rozkojarzony, przygnębiony, uszczypliwy, zarozumiały. Sam szukasz zaczepki, chcesz wszystko kontrolować. Uważasz, że tylko ty masz rację. Zagrzebałeś się w przeszłości. Nie potrafisz przebaczyć. Ten, kto zwróci ci uwagę, od razu staje się twoim wrogiem. Los będzie dawał ci liczne ostrzeżenia. Jeśli je zlekceważysz i nie zmienisz kursu, spadną na ciebie nieszczęścia, zaczniesz tracić to, co jest ci drogie.

Wskazówka:

Poddaj się sile przemian. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o transformację. Bądź przystępny dla mądrości przeznaczenia. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Cimi - Biały Łącznik:

Równowaga, przeszłość, zmiany... Siła oddziaływania pola Cimi objawia się jako potężna Energią Przemian. Szczególny nacisk kładzie ona na oderwanie człowieka od starych programów, przebrzmiałych autorytetów i niedobrych przyzwyczajeń. Cimi przerywa nici powiązań ze wszystkim, co Skostniałe. Im silniejsze jest zesztywniałe, tym boleśniejszy jest ten proces! Choć Biały Łącznik bardzo często wnosi ból i cierpienie, jest naszym największym sprzymierzeńcem na drodze rozwoju duchowego. Cimi umożliwia nam zrobienie decydującego kroku do przodu. Jeżeli nauczyłeś się świadomie rozstawać z tym, co minęło, Cimi bezboleśnie wyprowadzi cię ze starych, niekorzystnych powiązań do nowego, bezpiecznego obszaru. W jednym ludzkim życiu umiera się tysiące razy, ponieważ każdy pierwszy krok w kierunku określonego celu jest kolejną z wewnętrznych śmierci. Energia Białego Łącznika działa tak jak białe krwinki, zwalczające w organizmie to, co zagraża życiu. Cimi zwalcza ogniska zapalne, usuwa potencjalne zagrożenie dla życia duchowego. Jeżeli masz problemy z pożegnaniem czegoś STAREGO obojętne, co by to było spróbuj poddać się przewodnictwu Cimi. Biały Łącznik jest potężną siłą wspierającą uwalnianie się od negatywnych powiązań na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Mogą to być wzorce duchowo ideologiczne albo codzienne szkodliwe nawyki, od których powinieneś, a nie możesz się oderwać.

Wzorzec Światła:

Każdy, kto chce wiele w życiu zrobić i zamierza pójść wyżej, wybiera na moment narodzin pole Energii CIMI. Największy skok w rozwoju człowiek osiąga tylko wtedy, kiedy potrafi zostawić przeszłość. W potencjale Cimi tkwią siły, które wspierają procesy związane z puszczaniem tego, co bezużyteczne, zbędne, co się przeżyło. Siła Łącznika pomaga przezwyciężać wszystko, co utrudnia postęp. Kto pozostawił za sobą przeszłość i śmiało patrzy w przyszłość, może dokonać wielu skoków kwantowych w życiu. Pole Energii Cimi pomaga przełamywać stare wzorce zachowań, uwalniać się od banalnych spraw, negatywnych przyzwyczajeń, przebrzmiałych autorytetów, lęku o egzystencję, dobra materialne, majątek. Zdolność pozostawiania starych światów jest cechą Wyższego Ducha (naszego Solarnego "Ja"). Rozwinięcie tego poziomu świadomości w trudnych warunkach ziemskich jest największym sukcesem życiowym, aktem najwyższej dojrzałości duchowej.

Wzorzec Cienia:

Wzorzec Cienia objawia się wtedy, kiedy człowiek stawia na pierwszym planie swoje operatywne ego. Nisko wartościowanie otaczającego świata może objawić się na zewnątrz jako postawa lub osobowość negująca absolutnie wszystko wokół. Człowiek ten popada zazwyczaj w nerwicę lub psychozę strachu. W ekstremalnych przypadkach może wynurzyć się chęć popełnienia samobójstwa. W polu tej osoby krąży wyimaginowane widmo permanentnego zagrożenia lub wręcz śmierci. Często pojawia się tendencja do bezmyślnego nabywania czegoś nowego. Chcąc zagłuszyć podświadomy lęk, osoba ta czuje potrzebę chorobliwego gromadzenia rzeczy na zapas.

Geneza Smoków Fala:

Rozpoczyna się tutaj praca od podstaw, czyli doskonalenie fundamentów życia. Każdy, kto urodził się w tym cyklu, powinien rozpocząć edukację duchową od stworzenia stabilnej bazy, tzn. od uporządkowania świata fizycznego, od generalnych porządków w domu, usunięcia zbędnych rzeczy, unormowania czasu pracy, zaprowadzenia dyscypliny wewnętrznej (dostateczna ilość snu, właściwe odżywianie, kontrola stanu zdrowia). Rozwój w sferze fizycznej, doświadczanie aspektów z wymiaru materialnego, fizycznego, zmysłów.

Czerwony Zamek:

Czerwony Zamek Czasu wnosi Siłę Początku i Wtajemniczenia.

Cel:

Przygotować grunt pod zasiew, stworzyć stabilną bazę, nabrać zaufania, wypróbować własne zdolności, uwolnić się od fałszu i obłudy, stać się przykładem uczciwości, nauczyć się przebaczać.

Motto szkoły brzmi:

Odkryj wrodzone zdolności. Uwierz we własne siły. Główne przedmioty to: 1. Zaufanie, 2. Uczciwość, 3. Wytrwałość, 4. Przebaczenie. Pierwszy zamek stwarza fundament przygotowuje grunt pod zasiew naszego galaktycznego ziarna. Tu wykonuje się najbardziej niewdzięczną pracę. Tu trzeba uzbroić się w ogromną cierpliwość i bezgranicznie zaufać losowi.

Ton 6:

Przybyłeś na Ziemię po to, aby wprowadzić niezbędne poprawki, zrównoważyć prze-bieg działań, ujednolicić tempo, uchwycić środek ciężkości. Jesteś wytrwały, konsekwentny w dążeniu do celu, ambitny, uparty, zdeterminowany. Pochłonięty pasją pozostajesz jednak głuchy na krytykę. Nic dziwnego, że działasz na nerwy rodzinie, znajomym, kolegom, przyjaciołom. Ale potrafisz się opamiętać, szybko pozbierać to, co rozproszone, zogniskować tematy, zharmonizować działania, zrównoważyć bieg spraw. Gdy ogarnie cię zniechęcenie, życie znajdzie sposób, by wyrwać cię z domu. Natomiast jeśli popadniesz w euforię i zaczniesz działać w pośpiechu, pomijać ważne kroki, los zatroszczy się o to, aby na pewien czas wyeliminować cię z gry, np. poprzez kontuzję, drobną infekcję, chorobę albo przymusowy urlop wypoczynkowy. W drastycznych sytuacjach możesz stracić pracę, ale nie powinieneś robić z tego tragedii. Siła Wyrównania - sfera fizyczna

6 Rytmiczny Ton Równowagi:

Równowaga organiczna ukorzeniona jest w całości tego, kim jesteś. Pozwól korzeniom predyspozycji duchowych wrastać głęboko w glebę, aby zakotwiczyć na Ziemi zdolność rezonansu z Wyższymi Światami. Stojąc mocno na ziemi, pozwól wyrazić się twojemu Świetlanemu ,,Ja". Zbadaj stan swojego ziemskiego ,,Ja? w chwili obecnej. Żywotność bierze początek w Wyższym Bycie i stamtąd spływa na Ziemię. Wiedz, że także gwiazdy mają swoje korzenie. Ty jesteś istotą, która harmonizuje procesy przemian. Jesteś wolny i niczym nieograniczony w działaniu. Ty wybierasz, kiedy i z kim chcesz wejść w rezonans. Ty decydujesz, kiedy dać i kiedy przyjąć. Sześć nawołuje, abyś odpowiedział na życie miłością, bo tylko tak sprowadzisz Niebo na Ziemię. Ucieleśnij w materii ziemskiej to, co boskie, czyli swoją Gwiezdną Duszę. Dopiero kiedy przeniknie cię wibracja Nieba, Niebo zstąpi na Ziemię. A kiedy powrócisz do domu, Ziemia pójdzie za tobą do Nieba. Równowaga ograniczna doprowadzi Niebo i Ziemią do symbiotycznej jedności!

Ton Szósty - rezonans z kalendarzem:

W tonie szóstym przyjęty program wchodzi w strefę dokonań. Szóstka przyporządkowana jest do ziemskiej przestrzeni. Na jednym biegunie skupia się siła indywidualnego ludzkiego ego oraz bezwzględna moc wspierająca stagnację, odrętwienie i upór. Na drugim biegunie koncentrują się Energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.

Wzorzec Światła: (pozytywne cechy):

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół Środka. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie cechuje wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

Wzorzec Cienia (negatywne cechy):

We wzorcu cienia będącym wynikiem działań operatywnego ego - pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się ,,dobre" ego są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki ;*** !

Kurcze, wszystko się zgadza. Mam milion gratów których nie wyrzucam bo myśle, że mi się przydadzą :D

Dobrze, że sobie to uświadomiłem :mrgreen:

Tylko jedna rzecz się nie zgadza - nie widze wszędzie zagrożenia... Widzę go aż za mało i lubie ryzykować.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na prośbę pewnej użytkowniczki ;)

KIN 119 - NIEBIESKI BIEGUNOWY WICHER

Cel wcielenia:

Dzisiejsze wydarzenia, kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu zachęcają mnie do zmian i przekształceń Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

Pieczęć Wicher:

Nie bój się łez i przemian. Kwestie odnowy, walki i oporu.

Zalety:

Jesteś transformatorem i uzdrowicielem - testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz. Twoje życie ma niezwykle intensywny przebieg. Nie ma w nim miejsca na nudę. Ruch, pozytywne zmiany, wyjazdy, przeprowadzki, przestawianie mebli, kursy, szkolenia to dla ciebie codzienność. Na tym obszarze czujesz się jak ryba w wodzie. Dysponujesz nieprzeciętną zdolnością regeneracji sił i odnowy. Rany goją się na tobie jak na przysłowiowym psie. Wciąż chcesz się rozwijać, kształcić, wzrastać duchowo. Potrafisz puścić przeszłość. Jesteś elastyczny, otwarty na nowości, rezolutny, śmiały. Dbasz o płynność działań, znajdujesz same genialne rozwiązania, do celu zmierzasz krok po kroku. Uwielbiasz pracę z ludźmi. To dobrze. Twoim zadaniem jest godzenie zwaśnionych stron i uzdrawianie stosunków międzyludzkich na szerszą skalę.

Wady:

Jesteś wichrzycielem i fantastą, wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje. Każda najdrobniejsza zmiana wyzwala w tobie bunt i opór. Twoje poglądy są skostniałe, staroświeckie, zakorzenione jeszcze w średniowieczu. Jesteś fanatyczny, drobiazgowy, negatywnie nastawiony do każdej najdrobniejszej zmiany i nowości. Nie masz żadnego celu i nie starasz się go odkryć. Po co. Nie warto. To i tak nic nie da, te słowa naj-częściej padają z twoich ust. Wciąż narzekasz, zrzędzisz, wszystko negujesz, a potem się dziwisz, że tylko na ciebie spadają niepowodzenia i choroby, że to ty masz problemy z kolanami, na oczach jęcz-mienie, na ustach zajady.

Wskazówka:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych. Przekaż ster w życiu swojemu Wyższemu Ja. Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzję oddzielenia od świata i ludzi.

Ton Drugi Biegunowy:

Wyzwania i prowokacje. Przybyłeś na Ziemię po to, aby wnieść do codziennego życia tematy, przyciągnięte przez ton pierwszy, uporządkować je tematycznie, określić ich ciężar. W życiu grasz wszystkimi kartami. Śmiało przyjmujesz wyzwania. Cały świat stoi przed tobą otworem. Uważaj jednak, abyś nie posunął się za daleko, ponieważ pole napięć jest mocno rozbudowane. Nie igraj z ogniem. Wzmocnij swój fundament życiowy. Poczuj grunt pod nogami, ustabilizuj sytuację w domu, zrób porządek na biurku. Określ swoją przestrzeń, wydziel sobie obszar, na którym czujesz się pewnie. Wyobraź sobie miejsce wypoczynku, do którego w każdej chwili możesz się schronić, aby na-brać sił i odetchnąć. Bądź przygotowany, że niezależnie od tego, kto nabroi, świat będzie próbował obarczyć winą ciebie. Jesteś przysłowiowym kozłem ofiarnym. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, to zwykła prowokacja. Prawda sama się obroni. Przebacz przeciwnikom i prześlij im światło i miłość. Nie próbuj z nimi walczyć. Przyjrzyj się uważnie trudnym sprawom i związkom. Wiedz, że pod postacią kłopotów z partnerem, domownikami, kolegami czy urzędnikami, zawsze meldują się na scenie nierozwiązane problemy karmiczne. Z pewnością nie będziesz tym zachwycony, ale to ty wybrałeś sobie taką drogę. Jesteś silny i bardzo potrzebny. Dasz sobie radę. Najtrudniejsze masz już za sobą dotarłeś bezpiecznie do miejsca, w którym na ciebie czekano. Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie dwa. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku. Polaryzacja jest plusem Uniwersalnego Źródła!

Ton Drugi - rezonans z kalendarzem:

Dni z Energią Tonu Biegunowego wprowadzają tematykę fali pomiędzy ziemskie bieguny. Pieczęć stojąca obok tonu 2 wyznacza scenę działań w polu naszego życia. W tych dniach uruchomiony zostaje proces rozpoznawania własnych odbić (za sprawą polaryzacji), co sprawia, że możemy wyczuwać silne napięcie nerwowe, zwłaszcza kiedy jesteśmy osobiście powiązani z Energią Biegunową, np. przez kin narodzin, ton roku lub Miesiąc Biegunowy w kalendarzu osobistym.

Wzorzec Światła:

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ dzięki rozumieniu głębszego sensu życia - każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

Wzorzec Cienia:

We wzorcu cienia przywołanym przez ,,raczkujące" EGO ??? pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie. W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się ,,wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

Sfera fizyczna, rozwój:

Doskonalenie się, doskonalenie cieni,negatywnych cech na pozytywne cechy i doświadczenia w aspektach materialnych, fizycznych przez zmysły.

Niebieska:

Reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Fala zwierciadła:

Wnosi do życia niewzruszoną prawdę i bezwzględna klarowność.

Cauac - Niebieski Wicher w rezonansie z kalendarzem:

Odnowa, niezależność... Dni Niebieskiego Wichru mogą okazać się niespokojne i ruchliwe. Siła jego oddziaływania może uruchomić dramatyczne zmiany w życiu. Jak zawsze, tak i w tych przypadkach jedynym celem Cauac będzie wielka przebudowa! Aby wprowadzić NOWOŚĆ, trzeba najpierw usunąć to, co przestarzałe. Im więcej starego trzeba usunąć z drogi, tym silniejszy musi być impuls Cauac. Sposoby rozwiązań mogą być bardzo przykre, często bolesne, mimo to nie dajmy się ponieść emocjom i nie negujmy zmian, nawet tych burzliwych. Jeżeli twoja świadomość weszła na wyższy poziom, jeżeli nie trzymasz się już kurczowo trzymać się "staroci", siła Niebieskiego Wichru wyjdzie ci naprzeciw z genialnymi rozwiązaniami. Bezboleśnie usunie z twojego życia rzeczy zbędne i na miejsce starych natychmiast wniesie nowe, zwłaszcza tam, gdzie będzie to niezbędne z punktu widzenia twojego rozwoju osobistego. Jeśli brakuje ci sił, aby zmienić w życiu coś, co według ciebie powinno zostać zmienione, zwróć szczególną uwagę na dni Niebieskiego Wichru. Ześle ci on siłę zapłonu, doda odwagi do zrobienia pierwszego kroku. Wiedz, że każda stagnacja wynika z braku energii życiowej. Daj szansę olbrzymowi Cauac, aby rozbił wszystkie zatory i wyprowadził cię na szerokie, spokojne wody.

Wzorzec Światła:

Cauac oferuje swoim podopiecznym potencjał, który zapowiada wyjątkową dynamikę życia. "Śmierć i narodziny" są motorem każdego rozwoju. Wszystko, co żyje, co próbuje się zmienić, co chce zrobić krok naprzód, potrzebuje wsparcia Wichru. Siła odnowy raz pobudzona nie zatrzyma się nigdy. Perpetuum mobile Cauac zapewnia wysokojakościowy postęp. Energie Wichru zatroszczą się o to, aby w życiu nie zagościła stagnacja czy nuda. Nieprzerwana płynność ruchu sprawia, że wszystkie odpady uboczne ulegają procesowi naturalnego rozmywania. Osoby, które podążają śladem Cauac, wyszukały sobie najwyższy potencjał przemian. Wszyscy, którzy właściwie wykorzystają tę siłę, zdołają na przełomie obecnego życia przedostać się z nizin na wyżyny. W ciągu zaledwie kilku lat zostaną uzdrowione stare, skostniałe wzorce zachowań, negatywne postawy i nawyki. Otworzy się droga do następnego etapu ewolucji. Kto pojmie głębszy sens Siły Odnowy, kto zechce porzucić blokady wewnętrzne, egoistyczne wzorce, kto skutecznie będzie przeć do przodu, temu uda się dokonać niejednego cudu w życiu.

Wzorzec Cienia:

Gdy poznasz ciemny biegun Wichru, będziesz bardzo żałował, że wybrałeś tę Energię na swojego patrona. Cauac to "kosmiczna pralka", której nie da się wyłączyć, dopóki rzeczy nie zostaną gruntownie wyprane; to "kosmiczna koparka" w ciągłej akcji bez względu na to, jak długo i jak głęboko trzeba kopać. Siła jej drążenia zelżeje dopiero wtedy, kiedy przedrze się przez wszystkie blokujące warstwy i zneutralizuje szkodliwe osady. Cauac zapowiada długotrwały, wyjątkowo burzliwy proces uświadamiania. Bądź więc ostrożny i jeżeli możesz, nie staraj się poznać jego ciemnej strony!

Transformacja Cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych. Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego ,,Ja" i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania. Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu ,,Ja". Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty bytu.

Niebieski Zamek Czasu:

Zadbać o estetykę, ład, harmonię i dyscyplinę wewnętrzną, na bieżąco usuwać usterki, uporządkować styl życia, poskromić samowolne ego, zrewidować stare poglądy, kontrolować myśli, nauczyć się taktu.

Motto szkoły(czyli to czego trzeba się nauczyć w tym wcieleniu):

W zamku niebieskim brzmi: ???Dbaj o porządek, ład i estetykę. Pozostań skromny. Doceń piękno prostoty". Główne przedmioty to: 1. Instynkt, 2. Lustrzane odbicia, 3. Lekkość i pozytywne myślenie, 4. Wrodzone zdolności i wiara we własne siły. Trzeci zamek utrwala wynik drugiego zamku oraz dokonuje zmian i przekształceń.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Vayen ja proszę o rozszerzenie

moj KIN 237- czerwona elektryczna ziemia :D

KIN 237 - Czerwona Elektryczna Ziemia

Cel wcielenia:

Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię. Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie. Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób. To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem. Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

Ziemia:

Odkryj swoje zdolności organizacyjne. Kwestie etyki i współpracy.

Zalety:

Jesteś prekursorem i odkrywcą - przecierasz szlaki w Nowe, odsłaniasz konsekwencje. Twoje życie to scena, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i bije ca-ły Kosmos, a więc również ludzie. Jesteś osobą kompetentną, stworzoną do pracy zespołowej. Twoim zadaniem jest wyznaczenie centrum, by pokazać wspólną drogę, pozwolić ludziom uwierzyć, że nie wszystko stracone, że są wartościowi i potrzebni. Masz wspaniałe zdolności organizacyjne. Doskonale nadajesz się na stanowiska kierownicze. Życie wciąż ukierunkowuje cię na dobro ogółu, ochronę środowiska i uzdrawianie relacji międzyludzkich. Nie dziw się, że musisz przejść wiele sprawdzianów, zanim zaczniesz pracować w grupie. Najpierw powinieneś poczuć swoją więź ze światem, wykazać się wytrwałością, determinacją, odpowiedzialnością i dojrzałością duchową. To ty jesteś stróżem niechcianych. Od urodzenia masz otwarte czakry dłoni i aktywne kanały przekazu informacji na drodze intuicji, telepatii, snów, wizji.

Wady:

Jesteś pesymistą i wrogiem nowości stwarzasz bariery, tkwisz w przeszłości. Jesteś skłócony z całym światem, wrogo nastawiony do ludzi. Bierzesz od życia to, co się da, nie patrząc na innych. Odnosisz się z wielką pogardą do ludzi, jesteś wyjątkowo surowym kontrolerem, w ekstremalnych sytuacjach zniżasz się do poziomu ?szpiega?. Nagminnie łamiesz przepisy porządkowe i nie szanujesz życia. Nic dziwnego, że nikt cię nie lubi. Czujesz się wyobcowany, samotny, wciąż przeżywasz rozterki duchowe. Coraz częściej uciekasz od rzeczywistości, zamykasz się we własnym świecie, ulegasz omamom, utożsamiasz się z istotą pozaziemską. Masz wrodzoną skłonność do przesadnej interpretacji snów, wizji, zdarzeń i wyciągania pochopnych wniosków.

Wskazówka:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje plany i przypomnij sobie, po co tu jesteś.

Fala Orła:

Jest przedostatnim okresem w Tzolkin. Pieczęć Orła ucieleśnia siłę wizji, której zgłębienie jest naszym ewolucyjnym zadaniem. Planetarna Świadomość oznacza rozszerzenie twojej dotychczasowej świadomości i wyniesienie jej ponad ograniczone, zaściankowe horyzonty. Powinieneś zrozumieć, że cała ludzkość (a więc i ty) odpowiedzialna jest za obecny stan planety. Pojedyncze wyniki osiągnięte w polu regionalnym mają ogromny wpływ na losy całego świata. Sama wiedza na temat znaczenia i oddziaływania praw rezonansów energetycznych, wciągających w grę ukształtowane już rzeczywistości, nie jest żadnym dowodem dojrzałości życiowej. Katastrofy i wszelkie negatywne zrządzenia losu uświadamiają nam niemożność ucieczki przed odpowiedzialnością. Jako kolektyw znaleźliśmy się na rozstaju dróg w miejscu, gdzie nie ma już żadnego ,,Placu zabaw". teraz musimy wkroczyć na drogę bezwarunkowej odpowiedzialności za wszystkie królestwa ziemskie. Nie ma tutaj winnych, niewinnych ani wrogów. Jesteśmy tylko My ziemski kolektyw! Jeżeli ustalisz dwie lub trzy rodzime pozycje, poznasz osobiste powiązania z falą. Wychodząc z tego punktu, przyjrzyj się uważnie 13 dniom fali i pozwól przewinąć się konkretnym doświadczeniom bez wydawania wyroków. Zaistniałe sytuacje oraz twoje wrażenia, reakcje i przeżycia są aspektami odzwierciedlającymi ciebie i twój jednostkowy udział w kompleksie ziemskich zawirowań. Przyjmij wszystko, co cię spotka w tej fali (także to, co pozornie wydaje się drugorzędne), jako cenną informację. Podejdź z miłością przede wszystkim do siebie. Każda ocena swojego wnętrza lub wnętrza innych ludzi przesłoni ci widoki rozpoznania prawdy. Dzięki Energii Orła przestaniesz gonić za złudą. W ten sposób wydostaniesz się z niewoli ego, pozbędziesz się złudzeń, uwolnisz się od codziennych uzależnień oraz łaski i niełaski innych. W fali tej nic już nie stoi na drodze do dokonania skoku kwantowego w samoświadomości. Uwidoczni się w niej pełna odpowiedzialność każdej istoty ludzkiej za własne czyny. Nikt więcej nie schowa się za plecami drugiej osoby, nie przysłoni twarzy teatralną maską. Każdy stwórca ujrzy tu własne dzieło. Wszystko wróci tutaj z powrotem do właściciela bez makijażu, bez ogródek, bez mydlenia oczu, z osobistą etykietką.

Zupełnie inaczej przebiega proces dojrzewania u człowieka świadomego swej roli na Ziemi. Każdy ziemski suweren chroniony jest prawem nietykalności wolnej

woli. Żadna inna istota nie będzie w stanie zmusić go do działania wbrew jego woli czy też podstępnie uzależnić od obcej iluzji, ponieważ jest on całkowicie wolny, uświadomiony, absolutnie niezależny! Prawo wolnej woli jest nienaruszalne!

Caban - Czerwona Ziemia w rezonansie z kalendarzem:

Współbrzmienie, rozwój, współpraca... W polu Energii Czerwonej Ziemi mieści się strefa kontroli indywidualnego poziomu świadomości. Bada się tu przydatność i szkodliwość oddziaływania pojedynczego "Ja" na grupę. Wszystkie odczucia w dniach Caban powinny być rozpatrywane pod kątem osobistego rezonansu z Całością. Caban skontroluje też relacje człowiek - natura, gdyż jako ziemski kolektyw ponosimy zbiorową odpowiedzialność za los świata. Pamiętajmy, że równowaga biologiczna w przyrodzie jest bardziej zakłócona niż ta w stosunkach międzyludzkich. Kto nauczył się widzieć siebie jako cząstkę Całości, ten przestaje wyrokować o ludziach, ponieważ wie, że każdy napotkany człowiek jest lustrzanym odbiciem jego własnego ,,Ja". Uzdrawianie świata i świadomości kolektywu należy zacząć od porządkowania własnego podwórka. Mogą wyłonić się tutaj różnorodne konflikty nie tylko w kręgu rodziny czy przyjaciół, ale także w środowisku zawodowym. W takich przypadkach Siła Nawigacji Caban stanie się ziemskim stróżem, nie pozwoli swoim podopiecznym zbłądzić i na każdym rozstaju dróg ustawi dla nich osobiste drogowskazy. Jeżeli chcesz przyciągnąć do swojego duchowego "Ja" wszechpotężną Energię Całości, skoncentruj się na dniach Czerwonej Ziemi, ale nie po to, by umocnić swoją pozycję czy wysunąć się na plan pierwszy, lecz po to, aby pomogła ci rozwiązać problemy z otoczeniem. Socjalizacja jest bardzo ważnym etapem na drodze duchowego wzrastania. Oznacza to, że każdy indywidualny aspekt świadomości musi osiągnąć pełnowartościową formę, aby zostać przyjętym do Całości.

Wzorzec Światła:

Siedemnasta pieczęć, stawiając na pierwszym planie dobro ogółu, pomaga swoim podopiecznym wypełniać zadania życiowe z wyjątkową skutecznością. Planeta Ziemia jest kosmicznym poligonem, gdzie każdy impuls twórczy i każda myśl wychodząca od człowieka są natychmiast testowane pod kątem dobra Całości. Test na wytrzymałość przeprowadzany jest najpierw w polu indywidualnym, a dopiero potem w pozostałych ziemskich królestwach ??? przede wszystkim w świecie roślin i zwierząt. Kto zstąpił na Ziemię w świetle Energii Caban, powinien zrozumieć, że jego świadomość będzie ukierunkowana na dobro ogółu, ochronę środowiska i uzdrawianie stosunków międzyludzkich. Ten, kto osiągnie odpowiednio zaawansowany poziom dojrzałości duchowej, zacznie odgrywać ważną rolę w życiu zbiorowym. Rzut oka na problemy społeczne, z uwzględnieniem mechanizmów rządzących świadomością zbiorową i sposobem bycia jednostek, pozwoli tej osobie zrozumieć złożoność Bytu ludzkiego. Zrozumienie tych kwestii pozwoli jej żyć w sposób służący przykładem dla innych.

Wzorzec Cienia:

Wzorzec Cienia wprowadza do życia osobnika Caban wyjątkowo surowego kontrolera. Faworyzowanie roszczeń nieszczęsnego ego i stawianie siebie na pierwszym planie będzie rygorystycznie piętnowane przez otoczenie. Zaostrzające się konflikty doprowadzą do wielu zderzeń i przykrych konfrontacji pomiędzy ego jednostką a grupą. Skłócenie z całym światem, dysharmonia na wszystkich szczeblach życia, konsekwencje łamania norm porządkowych będą dostarczać informacji, nie napawających osobnika zbyt wielką radością. Caban, wlepiając wysokie mandaty, wciąż będzie naprowadzać wszystkich zbłąkanych na drogę do celu. Wszelkie fałszywe impulsy będą natychmiast odsyłane do nadawcy, aby ten na własnej skórze odczuł ich siłę rażenia i konsekwencje.

Ton Trzeci - Elektryczny Ton Bodźców:

Trójka otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia ci włączenie się w naturalny nurt życia. Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi cię ku NOWEMU. Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku. Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze. Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie. Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby. Pozwól swej kreatywności wyrazić swoją spirytualną naturę!

Ton Trzeci - rezonans z kalendarzem:

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu. W Trójce rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia. W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziałuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

Wzorzec Światła:

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

Wzorzec Cienia:

Do pola cienia będącego produktem indywidualnego ego przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nad aktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania ,,dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

Ton trzeci - Ruch i Wspomaganie:

Przyspieszenie dynamiki życia: Co motywuje cię do pracy? Przybyłeś na Ziemię po to, aby znaleźć pomocne metody, środki i narzędzia do realizacji zamierzeń. Twoje życie cechuje ogromna dynamika i ruchliwość. Masz niespokojną duszę, chcesz być ustawicznie aktywny. Dlatego niezałatwione sprawy mogą wynurzać się bardzo gwałtownie w twoim życiu. Bądź spokojny to jeszcze scena wgrywania. Nic ci nie grozi. Intensywność wydarzeń pokazuje ci coś, co jest wyjątkowo ważne dla Ciebie. Wciąż szukasz pomocnych narzędzi, nowych metod, technik i optymalnych rozwiązań. Potrafisz motywować ludzi do działania, dodawać im otuchy, inspirować, pomagać dobrą radą.

Kolor Zielony:

Odpowiada za zgodne współżycie ze wszystkimi i wszystkim, co wyraża się w ziemskiej biosferze. W kosmologicznym znaczeniu kolor zielony oznacza harmonijną synchronizację wszystkich wymiarów bytu.

Cel:

Uwolnić się od ciężarów przeszłości, zakończyć duchową polemikę, zdemaskować pobudki ego, uporządkować wewnętrzny chaos, kontrolować słowa i myśli, przezwyciężyć wahania, nabrać wiary w siebie, zachować elastyczność, otworzyć się na prowadzenie duchowe. Dzięki zsynchronizowaniu trójwymiarowej ziemskiej przestrzeni z czwartym wymiarem bytu uaktywni się telepatia. Osobom należącym do piątego Zamku Czasu nic już nie stoi na drodze do świadomych kontaktów i telepatycznej komunikacji ze Źródłem. Kamień węgielny został położony!

Motto szkoły brzmi:

,,Mądrość i wola współpracy drogą do sukcesu". Główne przedmioty to: 1. Przebudzenie, 2. Siła ducha, 3. Świadomość celu, 4. Samokontrola, ład i dyscyplina. Piąty zamek ucząc harmonijnej współpracy, podwyższa wibracje Ziemi i w ten sposób przybliża nas do Źródła - do naszego Spirytualnego Ja w piątym wymiarze.

Transformacja Cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Rodzina kolorów:

Czerwona - inicjatorzy/prekursorzy (przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kurcze, Vayen teraz będziesz oblegana :roll:

Interpretacja KIN'ów nie obejmuje zakresu mojej działalności, dlatego proszę uprzejmie, abyście nie ubiegali się o więcej egzegez. Działalność możemy uznać za zamkniętą.

Osobom zainteresowanym polecam:

a) H. Kotwicka ,,Przewodnik i klucz do kalendarza Majów'' (Tom I i II)

b) maya.net.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.