Izabela

Erotyczny sen o demonicznym blondynie.

14 postów w tym temacie

Śniłam o tym, że niebieski kubek w koty mojej współlokatorki przecieka kawą z mlekiem. Ona nic sobie z tego nie robiła, prowadziła dalej ze mną rozmowę i piła tę wyciekającą przez dno kawę.

Potem współlokatorka zniknęła a pojawił się przystojny blondyn, który zaprosił mnie na spacer. Akurat panowała ciemna, gwieździsta noc, a my podążaliśmy w stroną ruin nieznanego mi zamku. Nie weszliśmy jednak do środka, ale zostaliśmy na polanie przed zamkiem. On kazał mi się położyć na trawie, był niesamowicie hipnotyczny. Potem włożył rękę pod moją bluzkę, zdjął ją. Gdy zapytałam czemu nie idziemy dalej, odpowiedział, że w ruinach mieszkają Nieludzie i on jest jednym z nich. Że nie jest ani żywy, ani martwy i że zna Szatana. Nie może mnie tam zaprowadzić, bo wszystkie pozostałe istoty rzuciłyby się na mnie, a zostając tu, będzie miał mnie tylko dla siebie. A ja - zupełnie zauroczona, będąca kłębkiem pożądania, kiwnęłam ze zrozumieniem głową i z rozkoszą oddałam się pięknemu, mrocznemu mężczyźnie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

inkubik?:) ten kubek to bylo ostrzezenie ze cos jest nietak ale nie zrozumialas;(swoja droga popatrz InKUB i KUBek ładne sygnaly heheh

Edytowane przez tribalbellydancer
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale on mnie nie dusił... A inkuby chyba duszą. Z resztą ja zawsze gdy śpię na wznak to mam dziwny sen, lub właśnie mnie coś dusi. Przedwczoraj spałam na wznak i wyśniłam jakieś wielkie zło, które płynęło w moją stronę, obudziłam się z krzykiem. Ale to była noc. Nocą zawsze gdy śpię na wznak śnią mi się złe rzeczy. A dziś było to nad ranem. Gdy jest jasno, nie boję się odwrócić na plecy. Ten sen był jednak przyjemny. :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie muszą dusić, po prostu energię, którą wkładasz w sen, w namiętnośc jaką z Ciebie wysysa, pobiera on:) No i niektórzy nawet to lubią..

Mnie zaraz po zaśnięciu obudziło szczeknięcie psa, donośne jak od owczarka niemieckiego i się obudziłam szarpnięciem..Ten pies to w mojej głowie oczywiście.

Edytowane przez tribalbellydancer
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, czasem tak jest - budzi donośny odgłos, a tak na prawdę jest on jedynie w głowie...

Może i inkub wyssał ze mnie jakąś energię, ale tak mi się podobał ten sen, że od samego rana, biegam, skaczę, śpiewam :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak ,każdy swój prywatny Świat nosi w głowie ,i będąc całkowicie oderwanym od Rzeczywistości i będąc pogrążonym w Błogiej Nieświadomoścdi Matriksa, biorąc iluzję swojego Umysłu za Rzeczywistość ,tworzy swój Prywatny Wszechświat jako coś realnego,prawdziwego,gdy tymczasem iluzje Umysłu jedynie to będą ,nikt się nie zastanowi chwilę nad sobą ,lecz wierzy we wszystko co zobaczy i usłyszy .

W końcu nadmiar Radości Prowadzi Do Smutku ,Depresji ,lecz Smutek też kiedyś się kończy ,bowiem na wszystko pod Niebem jest czas i pora.

Edytowane przez Mistyk
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, czasem tak jest - budzi donośny odgłos, a tak na prawdę jest on jedynie w głowie...

Może i inkub wyssał ze mnie jakąś energię, ale tak mi się podobał ten sen, że od samego rana, biegam, skaczę, śpiewam :)

To radzę Ci się tak nie cieszyć tylko uważać na siebie..

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję Wszystkim pięknie :)

Cóż ... Mogę tylko powiedzieć: Always look on the bright side of life.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izabela jesli o mnie chodzi to aktualnie przyjelabym takiego inkuba tylko moze nie blondyna, w koncu mamy swoje potrzeby;))))

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak przeczytałam ten sen to aż mi ciarki przeszły, odbiór całości jest hm....kiepski i tu nie chodzi o to fragment gdzie powiedział że zna Szatana tylko o jego hipnotyczny wpływ na ciebie, ale to dość silny inkub i może będzie chciał zagościć u ciebie na dłużej.

Przeciekający niebieski kubek to podpowiedź od podświadomość że wycieknie z ciebie energia. Nie zaszkodzi żebyś na siebie uważała.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, zrozumiałam, że może być to zagrożenie, jednak nie wiem w jaki sposób mam uważać na siebie. Moglibyście mi poradzić? A i jeszcze chciałam zapytać czy to na pewno jest inkub i jak to można rozpoznać?

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wazne czy jest czy nie, nic nie zaszkodzi jak sobie zrobisz mała ochrone wokół siebie:)

Edytowane przez tribalbellydancer
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm no sen rzeczywiście inny od reszty.... mnie nie tyle ciarki przeszły co pomyślałam nad tym ze manipulacja jest wielką siłą. Wydaje mi się, że masz wrażenie gdzieś w jakieś dziecinie twgo zycia ze cos jest nie tak ale nie wiesz jeszcze co.

a inkub był dosyć szczery....:D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.