Eva

W ramach nauki powróżę kartami Lenormand

14 postów w tym temacie

Witam,

Od roku uczę się rozumieć karty Lenormand. W ramach nauki chętnie powróżę. Proszę o konkretne pytania i krótki opis sytuacji. Wystarczy podać imię osoby pytającej i wiek.

mile widziana wyrozumiałość i weryfikację.

Eva :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie się zgłoszę na ochotnika :D może tak bardziej ogólnie z ukierunkowaniem na milość :p Katarzyna 21

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie się zgłoszę na ochotnika :D może tak bardziej ogólnie z ukierunkowaniem na milość :p Katarzyna 21

Witam,

Cirqa, to ja też tak bardziej ogólnie...

Uczuciowo, przez najbliższe 3 miesiące coś sie zadziewa i robi nadzieję. Przed Tobą czas drobnych przyjemności, wesołości, miłe spotkania. Mimo wielu radosnych chwil, uniesień chyba nie "przybywa" to czego oczekujesz. Nie znam Twojej obecnej sytuacji ale jeśli jesteś w stałym zwiazku, to przed wami wyłącznie czas szaleństw/zabawy, beztroskiego życia ale bez konkretych planów, wzajemnych zobowiązań i stabilności. Jeśli jesteś w tej chwili singlem, to ktoś się wkrótce, nagle pojawi...relacja we wczesnym stadium, zauroczenie, bujanie w obłokach.

życzę samych przyjemności :*

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje :):*

jestem pod wrażeniem interpretacja fenomenalna,jestem singlem i rzeczywiście nie "przybywa" to czego oczekuję:) jest czas szaleństw na którym zbyt mi nie zależy:) Twoja odpowiedź podniosła mnie duchowo :D Jeszcze raz dziękuję:*

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia 07.01.69

Czy uda mi sie kupic dom w Norwegii?

I tak ogólnie do końca roku.

Dzia :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia 07.01.69

Czy uda mi sie kupic dom w Norwegii?

I tak ogólnie do końca roku.

Dzia :)

Kupno domu jest, póki co, w sferze marzeń i planów ale dalszych. Nie wyglada, byś juz / teraz była gotowa na ten ruch, realizację, działania. Po drodze pojawią się jakieś troski, niepowodzenia - być może w sferze zawodowej/ finansowej. Interesy nie będą rozwijały się w takim tempie i na takim poziomie jak tego oczekujesz. Staniesz przed wyborem, prawdopodobnie, stabilność zawodowa/ finansowa czy nowy dom, przeprowadzka.Nie wydaje mi się byś do końca tego roku zrealizowała marzenia o kupnie domu. Ale, nie bedziesz stała w miejscu. Pojawią się nowe perspektywy, nowe rozwiązania i w dalszej przyszłości zadzieje się coś pozytywnego.

życzę spełnienia marzeń.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. Nawet nie marze w tym roku o kupnie.Jak w ciądu 3-5 lat to zrobie to będę juz szcześliwa.Bardziej chodziło mi o to czy wogle kupię.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzia :)

Edytowane przez Kasica
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja też poproszę

mamy ofertę wynajęcia domu ale okolica jest koszmarna, czy mimo to bedzie to dobra decyzja o przeprowadzce?

i jak uda Ci się podglądnąć płeć mojej dzidzi - jestem w 7 miesiącu ciąży :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja też poproszę

mamy ofertę wynajęcia domu ale okolica jest koszmarna, czy mimo to bedzie to dobra decyzja o przeprowadzce?

i jak uda Ci się podglądnąć płeć mojej dzidzi - jestem w 7 miesiącu ciąży :)

Aj, nie jestem pewna czy dzidzia nie ma nic przeciwko...BHP twierdzi, ze wróżenie Paniom w ciąży jest niewskazane.

Jakie masz na ten temat zdanie?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tam, podglądnij :)

stawiałam sobie karty sama ale obawiam się że zadziałały życzeniowo więc chciałabym informacji z innego źródła:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tam, podglądnij :)

stawiałam sobie karty sama ale obawiam się że zadziałały życzeniowo więc chciałabym informacji z innego źródła:)

Jeśli chodzi o dzidzię, to przyznaję, że nigdy wcześniej nie podejmowałam się "prognozować" ale wydaje się, że będzie płci pięknej. Rozwiązanie może przyjść nagle, wcześniej niż się spodziewasz albo bardzo prawdopodobna jest ingerencja skalpela. Wszystko potoczy się pomyślnie :D

Mieszkanie, wydaje się, że wybór jest nie najgorszy. Bardzo możliwe, ze to mieszkanie będzie wymagało nakładu, remontu - przystosowania do Twoich/Waszych potrzeb. Ale widzę w nim harmonię, radosną atmosferę. Wydaje się, że zmierzycie się z "niewygodami", o których wiecie. Mam też wrażenie, że nowe mieszkanie jest dla Was wybawieniem. Pojawiła się karta - karmicznej okazji, dobrej transakcji,spokoju i harmonii rodzinnej.

Uf.....

Wszystkiego co najlepsze życzę :* I bardzo proszę o wieści .....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o dzidzię, to przyznaję, że nigdy wcześniej nie podejmowałam się "prognozować" ale wydaje się, że będzie płci pięknej. Rozwiązanie może przyjść nagle, wcześniej niż się spodziewasz albo bardzo prawdopodobna jest ingerencja skalpela. Wszystko potoczy się pomyślnie :D

Mieszkanie, wydaje się, że wybór jest nie najgorszy. Bardzo możliwe, ze to mieszkanie będzie wymagało nakładu, remontu - przystosowania do Twoich/Waszych potrzeb. Ale widzę w nim harmonię, radosną atmosferę. Wydaje się, że zmierzycie się z "niewygodami", o których wiecie. Mam też wrażenie, że nowe mieszkanie jest dla Was wybawieniem. Pojawiła się karta - karmicznej okazji, dobrej transakcji,spokoju i harmonii rodzinnej.

Uf.....

Wszystkiego co najlepsze życzę :* I bardzo proszę o wieści .....

Bardzo Ci dziekuję i obiecuję sie odezwać jak tylko będę miala jakieś niusy :)

a co do dzidzi to jakieś 1,5 miesiąca temu miałam sen właśnie o porodzie przed czasem i przez cesarkę....czyżby proroczy? aż się trochę boję...

Edytowane przez Random Miracles
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co do dzidzi to jakieś 1,5 miesiąca temu miałam sen właśnie o porodzie przed czasem i przez cesarkę....czyżby proroczy? aż się trochę boję...

W "prognozie" napisałam o takiej możliwości, precyzując nagły, szybki poród lub przed terminem albo skalpel - bo w rozkładzie pojawiła się "Kosa" - jest ona znakiem szybkiego, ostrego "cięcia- odciecia", symbolem żniw lub ostrych narzędzi. Skarbie, przyjmijmy, że poród po prostu będzie szybki :) syna rodziłam 12 h a córkę 10 minut ( szybko, nagle - z zaskoczenia, prawie, że z ulicy :))

Po za tym, były piękne, radosne karty.Nie bój się, to najpiękniejsze wydarzenie w życiu kobiety :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Porodu się nie boję bo mam już córkę tylko ten skalpel...ale tak jak mówisz nastawiam się na szybki poród a nie na cięcie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.